Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Matrix7 είπε

Χαχα,ναι δεν υπάρχουν.Ευχαριστώ,παραείναι λιτή για τα γούστα μου,αλλά αφού έχει περάσει από Μπάμπη είναι κομπλέ.Ένα msi να φωτίζεται χάθηκε να βάλουν οι τσίπηδες

Η ουσία μετράει...χορτάσαμε rgb

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, valantis123 είπε

Το έβαλε και ένα παιδί χθες σε προηγούμενο ποστ. δεν είναι ακυρώσεις αλλά οτι σταματάει να παίρνει αλλά orders που και αυτό σκουρα κάνει τα πράγματα αλλά τουλάχιστον οποιος πρόλαβε και παράγγειλε θα παραλάβη... κάποια στιγμή.. λογικά..

Είναι ακριβώς το ίδιο κείμενο με το χθεσινό. Όποιος πρόλαβε, πρόλαβε έστω κ αν παραλάβει αργά

 

Screenshot_2020-10-15-23-27-57-031_com.android.chrome.jpg

Επεξ/σία από xartemporas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το χειριστεί καλά η Lisa θα ξεπουλήσει.εκτος αν ανοίξουν την κανουλα των ampere κάπου εκεί στο launch....θα τρέχουν όλοι πανικόβλητοι....ποιος ξέρει τι παιχνίδια παίζονται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, billeiros είπε

Η ουσία μετράει...χορτάσαμε rgb

Κοίτα,από εμφάνιση μου άρεσαν μόνο οι trio.Και κάπως η aorus,όλες οι άλλες είναι εκτρώματα.Η μία βγαίνει με κραγιόν,η strix κοτσάρανε μια φωτιζόμενη πριονοκορδέλα,βγάλανε το logo απτό backplate..Γιατί ρε παιδιά,ένα φωτιζόμενο logo αρκεί...Η ventus είναi όμορφη,βάλτε ένα logo φωτιζόμενο ρε τσίπηδες.Τι όμορφες που ήταν οι gaming x

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Matrix7 είπε

Κοίτα,από εμφάνιση μου άρεσαν μόνο οι trio.Και κάπως η aorus,όλες οι άλλες είναι εκτρώματα.Η μία βγαίνει με κραγιόν,η strix κοτσάρανε μια φωτιζόμενη πριονοκορδέλα,βγάλανε το logo απτό backplate..Γιατί ρε παιδιά,ένα φωτιζόμενο logo αρκεί...Η ventus είναi όμορφη,βάλτε ένα logo φωτιζόμενο ρε τσίπηδες.Τι όμορφες που ήταν οι gaming x

Υποκειμενικά είναι όλα.εγω δίνω τα ρέστα μου για την strix....

Αν βγάλουν όμως liquid navi ούτε να τη φτύσω την strix....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, billeiros είπε

Υποκειμενικά είναι όλα.εγω δίνω τα ρέστα μου για την strix....

Αν βγάλουν όμως liquid navi ούτε να τη φτύσω την strix....

Καλά,στην απίθανη περίπτωση που βγάλει κάτι πάνω από 3090,θα την δείτε σε αγγελία😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@Matrix7 μεγιες αγορίνα και επιτέλους σου έκατσε καλό κομματάκι σε τσιπ(βλέπε 2080ti)😉

Συμφωνώ στο ότι ένα απλό λευκό logo να εβαζαν οι γύφτοι θα ήταν μια χαρά αστερι.Σε εμφάνιση λυτή και σοβαρή

Στα της απόδοσης από 80-85% τα φαν αρχίζουν να ακούγονται για τα δικά μου γούστα είναι αστέρι από θόρυβο.

Και από ψύξη επίσης πολύ καλή.

Την περίμενα πιο ζεστή.Στο κουτί μου δεν έχει ξεπεράσει τους 70c με δικό μου φαν κιουρβ 

Επεξ/σία από azazil1190
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

@Matrix7 μεγιες αγορίνα και επιτέλους σου έκατσε καλό κομματάκι σε τσιπ(βλέπε 2080ti)😉

Συμφωνώ στο ότι ένα απλό λευκό logo να εβαζαν οι γύφτοι θα ήταν μια χαρά αστερι.Σε εμφάνιση λυτή και σοβαρή

Στα της απόδοσης από 80-85% τα φαν αρχίζουν να ακούγονται για τα δικά μου γούστα είναι αστέρι από θόρυβο.

Και από ψύξη επίσης πολύ καλή.

Την περίμενα πιο ζεστή.Στο κουτί μου δεν έχει ξεπεράσει τους 70c με δικό μου φαν κιουρβ 

Σευχαριστώ,βλέπω θυμάσαι την οδύσσεια που είχα περάσει με τις ti😉

Καλό κομμάτι είναι από ότι μου είπε κ ο Μπάμπης,πάνω από μέσο όρο.Κ η δικιά σ στα ίδια παίζει απότι είχα διαβάσει ε;

Η βλακεία είναι ότι δεν μπορώ να τη χρησιμοποιήσω μέχρι να έρθει ο 5900,θα Μ τη στείλει κ θα κάθεται.Κ περιμένω να βάλω red dead 2,κρατιέμαι κ δεν το έχω ξεκινήσει,θα εγκαινιάσω το upgrade μαυτό😁

Επεξ/σία από Matrix7
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Σευχαριστώ,βλέπω θυμάσαι την οδύσσεια που είχα περάσει με τις ti😉

Καλό κομμάτι είναι από ότι μου είπε κ ο Μπάμπης,πάνω από μέσο όρο.Κ η δικιά σ στα ίδια παίζει απότι είχα διαβάσει ε;

Η βλακεία είναι ότι δεν μπορώ να τη χρησιμοποιήσω μέχρι να έρθει ο 5900,θα Μ τη στείλει κ θα κάθεται.Κ περιμένω να βάλω red dead 2,κρατιέμαι κ δεν το έχω ξεκινήσει,θα εγκαινιάσω το upgrade μαυτό😁

Τα θυμάμαι ναι ναι....

Όσο για το κομμάτι σου ναι είναι καλό παίζει αρκετά υψηλά δεν θα σου πω πόσο σε αφήνω να το δεις εσύ να γουστάρεις.

Παιχνιδαρα το rdr2 αν και το άφησα αλλά θα το ξεκινήσω ξανά κάποια στιγμή.

Υπομονή για το ρύζι .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εποχή του πανικού και των σοφών του youtube ένα βίντεο που δείχνει το τεράστιο πρόβλημα των πυκνωτών των regulators πριν την gpu κεραμικοί ή πολυμερείς

  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...