Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, giorgio1996 είπε

Πως καταφερες και την τσιμπησες και μαλιστα σε MRRP?  Για πες την ιστορια αν θελεις...

Έχω βάλει το discord να ειδοποιεί.μετο που ειδοποιηθηκα,μπήκα notebooksbilliger.de και πάλεψα.μπηκε γερμανική διευθυνση αποστολής αλλά κανονικα κόπηκε στο όνομα μου η απόδειξη.αυτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

Γύρισες την πλάτη στην Λίζα??

Τι τώρα πως θα κράζεις την nvidia??

Πφφφ.Τεσπα

Μεγιες και καλά κλοκια να εχει

Εγώ τους κράζω και τους αγαπάω όλους.τα χούμε πει Νίκο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, azazil1190 είπε

Γύρισες την πλάτη στην Λίζα??

Τι τώρα πως θα κράζεις την nvidia??

Πφφφ.Τεσπα

Μεγιες και καλά κλοκια να εχει

Ε ρε φίλε,το κράξιμο πέφτει μέχρι να τη πάρουμε,πώς εγώ έλεγα δεν θα πάρω 3090?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billeiros είπε

Εγώ τους κράζω και τους αγαπάω όλους.τα χούμε πει Νίκο...

Ναι σαν εμένα.

Καλά να μαστε

1 λεπτό πριν, Matrix7 είπε

Ε ρε φίλε,το κράξιμο πέφτει μέχρι να τη πάρουμε,πώς εγώ έλεγα δεν θα πάρω 3090?

Όλοι τους κραξαμε αλλά για την τιμή και αυτή είναι η αλήθεια ότι δεν δικαιολογείται το τόσο μεγάλη διαφορά τιμής σε σχέση με την 3080 και την διαφορά απόδοσης που εχουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, billeiros είπε

Έχω βάλει το discord να ειδοποιεί.μετο που ειδοποιηθηκα,μπήκα notebooksbilliger.de και πάλεψα.μπηκε γερμανική διευθυνση αποστολής αλλά κανονικα κόπηκε στο όνομα μου η απόδειξη.αυτα

Έχεις κάνει τη μαγκιά με αυτό το site από Γερμανία?Δεν θυμάμαι και πώς λέγεται..

Επεξ/σία από Matrix7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Έχεις κάνει τη μαγκιά με αυτό το site από Γερμανία?Δεν θυμάμαι και πώς λέγεται..

Μέσα από discord σε πετάει μόλις πατήσεις το λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, billeiros είπε

Μέσα από discord σε πετάει μόλις πατήσεις το λινκ

Για τη Γερμανική διέυθυνση λέω,στέλνουν Ελλάδα αυτοι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Για τη Γερμανική διέυθυνση λέω,στέλνουν Ελλάδα αυτοι?

Όχι.φιλος μου θα την παραλάβει που μένει εκεί κ θα μου τη στειλει.

36 λεπτά πριν, Matrix7 είπε

Χαχα,η μεγάλη αγκαλιά του πατέρα Jensen δέχεται όλα τα ξεστρατισμένα τέκνα πίσω.Αρκεί να δείξουν το μαρουλάκι σε ένδειξη ειλικρινούς μεταμέλειας.Εγώ περιμένω και τον 5950 και είμαι κομπλέ.Αν δεν βρω custom μπόμπα η ventus θα μείνει,πιο πολύ για τα φωτάκια!

Ε καλά ti είχα πριν.δεν έφυγα και πολύ μακριά.απλα τρέφω και μια μεγάλη αδυναμία στην amd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα απο κουφια λογια, εχουμε χορτασει στο forum.

Σαν τους αλλους που λεγανε''μην κανετε pre order'',και μετα πηγαινανε οι ιδιοι και κανανε pre order.

 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Fulgore είπε

Καλα απο κουφια λογια, εχουμε χορτασει στο forum.

Σαν τους αλλους που λεγανε''μην κανετε pre order'',και μετα πηγαινανε οι ιδιοι και κανανε pre order.

Δεν ξέρω αν έχεις προσέξει πόσες φορές έχω γράψει ότι έψαχνα μανιωδώς για 3080/3090.Με αδικείς σ αυτό.Μπορεις να ανατρέξεις να τα δεις.εξηγησα το σκεπτικό μου.αν δε σε πείθει δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο.ουτε λατρεύω nv τώρα ουτε μισώ amd.Μια κάρτα είναι .τπτ παραπάνω.οσα έχω πει τα εννοω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, billeiros είπε

Δεν ξέρω αν έχεις προσέξει πόσες φορές έχω γράψει ότι έψαχνα μανιωδώς για 3080/3090.Με αδικείς σ αυτό.Μπορεις να ανατρέξεις να τα δεις.εξηγησα το σκεπτικό μου.αν δε σε πείθει δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο.ουτε λατρεύω nv τώρα ουτε μισώ amd.Μια κάρτα είναι .τπτ παραπάνω.οσα έχω πει τα εννοω

Εγώ σε καταλαβαίνω απόλυτα Bill. Έψαχνα τόσο καιρό 3080, μετά απο 3 ακυρώσεις αγοράς είπα τέλος θα πάω σε 6800XT αλλά δε μπορούσα να περιμένω. Μόλις βρέθηκε στα 790 μαζί με τα μεταφορικά η 3080 χτυπήθηκε αλύπητα. 

Υπο διαφορετικές συνθήκες και αν είχα την υπομονή τα χρήματα θα πήγαιναν στην 6800ΧΤ αλλά δε μπορούσα να περιμένω τουλάχιστον 1 μήνα για κάρτα (18 βγάινει, βάλε διαθεσιμότητα, βάλε καλή custom, βάλε καραντίνα, τρέχα γύρευε)

Περίεργη χρονιά το 2020, οπότε αφού βρήκες μεγειές και να τη χαρείς, είναι προσωπικά η πιο ομορφη 3090 η FE...

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...