Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Acmilangr2 είπε

Έχεις

Πες το κι ετσι.😁😛Στην Γερμανία στα φόρουμ τα χουν βάψει μαύρα που δεν πρόλαβαν χθες στο γέρο drop από nv αλλά ο Βασίλης από φτωχομανα Σαλονίκη πρόλαβε.μου την ζητάνε 1900 από Γερμανία!! (Ελεος) αλλα it s not for sale.To μπαζούκα ήρθε για να μείνει.επομενη μάχη την Τετάρτη για 5900x και κλεισαμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Σε λαθος θεμα ρωτας.

sorry θα μπορούσες να με κατευθύνεις παρακαλώ ?

Επεξ/σία από bwoolf
το βρήκα ευχαριστώ !!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, billeiros είπε

Πες το κι ετσι.😁😛Στην Γερμανία στα φόρουμ τα χουν βάψει μαύρα που δεν πρόλαβαν χθες στο γέρο drop από nv αλλά ο Βασίλης από φτωχομανα Σαλονίκη πρόλαβε.μου την ζητάνε 1900 από Γερμανία!! (Ελεος) αλλα it s not for sale.To μπαζούκα ήρθε για να μείνει.επομενη μάχη την Τετάρτη για 5900x και κλεισαμε...

Εγω θα την εδινα για μεροκαματο και με το κερδος θα τσιμπαγα μια μεταχειρισμενη καρτα για το pc μεχρι να επαιρνα την επομενη καρτα η καποια custom σε καλυτερη τιμη...Ρε μηπως κανουμε λαθος επαγγελμα μηπως να το γυρισουμε σε scalpers ποσο μαλλον αφου υπαρχουν πελατες που το ζηταει ο οργανισμος τους??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, icenex είπε

Εγω θα την εδινα για μεροκαματο και με το κερδος θα τσιμπαγα μια μεταχειρισμενη καρτα για το pc μεχρι να επαιρνα την επομενη καρτα η καποια custom σε καλυτερη τιμη...Ρε μηπως κανουμε λαθος επαγγελμα μηπως να το γυρισουμε σε scalpers ποσο μαλλον αφου υπαρχουν πελατες που το ζηταει ο οργανισμος τους??

Έχω πισι να ασχοληθώ.να φτιάξω το  κύριο θέλω να τελειωνω...αρκετά ταλαιπωρήθηκα ενάμιση μηνα

Δεν μετρώνται όλα με λεφτά κάποιες φορές....Αλλά ναι στη Γερμανία δεν έχουν ανάγκη.παιζουν με άλλους μισθούς.Και την fe την κυνηγάνε.και όχι λόγω τιμής μονο

Επεξ/σία από billeiros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, billeiros είπε

δε στέλνει ουτε αυτό Ελλαδα... δε θέλω να μπλεξω με αγορές διεύθυνσης στην γερμανία και 1002 μια καρτα ειπαμε να παρουμε έλεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, valantis123 είπε

δε στέλνει ουτε αυτό Ελλαδα... δε θέλω να μπλεξω με αγορές διεύθυνσης στην γερμανία και 1002 μια καρτα ειπαμε να παρουμε έλεος

Εγώ παιδιά ο,τι βρίσκω βάζω.ουτε ξέρω τη δυνατότητα καθενός να αγοράσει από έξω ούτε το ποσό που είναι διατεθειμένος να καταβαλει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...