Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, bauhaus8 είπε

To λες λες και ειναι καλη η τιμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 minutes ago, DionGR said:

To λες λες και ειναι καλη η τιμη...

Μα είναι για Asus tuf oc...δεν έχω βρει πουθενά καλύτερη τιμή με ΦΠΑ...έχοντας υπόψην τις επίσημες τιμές της asus

Επεξ/σία από bauhaus8
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, bauhaus8 είπε

την τσιμπησα φιλε μου. σευχαριστω πολυ

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sarpan είπε

Οντως δεν μπορεις να στειλεις στο Mailboxde??

Εφαγα 3 ακυρωσεις σε 3070 founders πριν λιγες ημερες, τους στειλα στο chat και μου ειπαν αυτο ναι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Herald είπε

Eπανέρχομαι σε αυτό, αυτοί που τον θέλουν για productivity δεν θα αγοράζαν την zotac? Το λέω γιατί η zotac είναι σε stock σε όλους τους major retailers εδώ και 3 βδομάδες. Caseking / computeruniverse / notebookbilliger / alternate και άλλα 10 καταστήματα την έχουν. Αλλά κανείς δεν την ακουμπάει. Δεν ξέρω, περιμένει ο επαγγελματίας τις ftw3 και τις rog? :P 

Αυτοη αληθεια ειναι οτι δεν το ξερω. Μηπως ομως για καποιο λογο δεν εμπιστευονται τη zotac? Οι περισσοτεροι παντως που εχω δει προς FE Κινουνται η asus. 

Μηπως η συγκεκριμενη zotac ειναι ανω των τριων slots και δεν μπορει να μπει σε συστοιχια?

 

Εγω για παραδειγμα κοιταζα καθαρα για FE η vision, γιατι αυτες οι δυο ειναι φτιαγμενες ωστε να μπαινουν σε συστηματα πολλαπλων καρτων χωρις προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Herald είπε

Alternate nl δεν στέλενι Ελλάδα πρός το παρόν. Alternate de στέλνει, και μάλιστα με Γερμανικό ΦΠΑ. Δεν ξέρω πώς διάολο, μόλις τσίμπησα μια 3090. 

σου στείλανε την προσφορά και μετα PayPal να πληρώσεις? γιατί εμένα κανανε 3-4 μερες να μου τα στείλουν αλλα οταν μου τα έστειλαν οτι είχε βάλει στοκ και προλαβα να πληρώσω και να πάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, valantis123 είπε

σου στείλανε την προσφορά και μετα PayPal να πληρώσεις? γιατί εμένα κανανε 3-4 μερες να μου τα στείλουν αλλα οταν μου τα έστειλαν οτι είχε βάλει στοκ και προλαβα να πληρώσω και να πάρω

Ναι, μέσα σε μια μέρα όμως μου τα στείλανε όλα. 

3 λεπτά πριν, atsddd είπε

Αυτοη αληθεια ειναι οτι δεν το ξερω. Μηπως ομως για καποιο λογο δεν εμπιστευονται τη zotac? Οι περισσοτεροι παντως που εχω δει προς FE Κινουνται η asus. 

Μηπως η συγκεκριμενη zotac ειναι ανω των τριων slots και δεν μπορει να μπει σε συστοιχια?

Εγω για παραδειγμα κοιταζα καθαρα για FE η vision, γιατι αυτες οι δυο ειναι φτιαγμενες ωστε να μπαινουν σε συστηματα πολλαπλων καρτων χωρις προβλημα.

2.5 slot είναι, φτηνή και με χαμηλή κατανάλωση (350w bios). Το όνειρο του productivity sliακια. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bauhaus8 είπε

https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi-pc/kartes-grafikon/gigabyte-vga-rtx-3070-gaming-oc-8-gb_3565408

Με εκπτωση απο πλαισιο και ετοιμοπαραδοτη

Παντως απο σημερα βρισκεις 3090 οσες και οτι υλοποιηση θελεις....εκτος FE 😒

Φιλαρακι βρες μου 2-3 3090 strix oc που θελω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 minutes ago, geodimos7 said:

Φιλαρακι βρες μου 2-3 3090 strix oc που θελω!

Υπαρχουν αλλα οχι σε "νορμαλ" ακομα τιμες κ οχι ετοιμοπαραδοτες (avaliable soon)...Βρηκες κ εσυ την πιο δυσευρετη μετα την Fe που ψαχνω εγω

Επεξ/σία από bauhaus8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...