Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, BlueAverage είπε

Μόνο μην κάνεις και ανοίξεις κανένα discord και τρέξεις και κάτι άλλο την ώρα που παίζεις, γιατί τότε έκλ@$ε ο παππούς. Συμφωνείς δηλαδή ότι κακώς πήραμε 8c/16t? Έπρεπε να είμαστε με τους 6600κ και τους 8350fx ακόμα? Έπρεπε να κρατήσουμε τα λεφτάκια μας για να φορέσουμε μια 3090 και όλα καλά?  

 

2 ώρες πριν, Sakiz105 είπε

κυριολεκτικά ένα discord και καταλαβαίνεις διαφορά σε max fps ακομα και με 6/12. Δεν φαντάζομαι για 4/8

Electron app παίδες.. Τι περιμένατε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ευχαριστώ φίλε, την έριξα την παραγγελία. Με αντικαταβολή, το κυριότερο.

Επεξ/σία από rsttls
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα, όσοι κατάφεραν να βρούν κάρτα άλλα έχουν ήδη κάποιο request για το auto notify της EVGA, δέν πετάνε το link που θα προκύψει εδώ;Κρίμα να "χαθεί" η κάρτα όταν υπάρχει τόση ζήτηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

ειδικη παραγγελια λέει άρα όχι αμεσα διαθεσιμη,εκτός αν ήταν μια και εφυγε

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ο γκαντεμης εμεινα με μια 1050Ti γιατι η 2060 τα τεζαρε και εχω αρχισει και σιγα σιγα μαζευω φραγκα. Λετε προς καλοκαιρακι να εχουν πεσει καθολου οι τιμες των 3070 ή τσαμπα ελπιζω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, rsttls είπε

Όταν έριξα την παραγγελία, έγραφε "Διαθέσιμη".  Ίδωμεν...

Διαθέσιμη- άμεση παράδοση η διαθέσιμη- ειδική παραγγελία αν έλεγε το πρώτο μάλλον την τσιμπησες

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Διαθέσιμη- άμεση παράδοση η διαθέσιμη- ειδική παραγγελία αν έλεγε το πρώτο μάλλον την τσιμπησες

Διαθέσιμη- άμεση παράδοση. Το πρόσεξα. Άλλωστε έχω τον έναν browser πάντα ανοιχτό με τα site Πλαίσιο-Κωτσο-you κτλ. Το τσέκαρα καί εκεί και έγραφε Διαθέσιμη- άμεση παράδοση. Θα ενημερώσω από την εξέλιξη της παραγγελίας τι θα γίνει.

Επεξ/σία από rsttls
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι έλεγε και την Πέμπτη σε τρεις κάρτες και στο τηλέφωνο λένε δεν ξέρουμε πότε θα έρθουν.

Έχει evga xc3 το πλαίσιο στο χιλιάρικο διαθέσιμο άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα τηλέφωνο Κωτσοβολο για μια ASUS TUF 3080 επειδη εχω ~150ευρω εκπτωση με κατι bonus ποντους....

 

Μου ειπαν αναμονη εναμιση μηνα... εχει παρει κανενας αλλος απο εκει;

Επεξ/σία από DionGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Necrogenisis είπε

Εγω ο γκαντεμης εμεινα με μια 1050Ti γιατι η 2060 τα τεζαρε και εχω αρχισει και σιγα σιγα μαζευω φραγκα. Λετε προς καλοκαιρακι να εχουν πεσει καθολου οι τιμες των 3070 ή τσαμπα ελπιζω;

Το καλοκαιρι σιγουρα αλλα μην περιμενεις και σοβαρη πτωση αλλα πιστευω οι καλες θα εχουν 600 ευρω.

Μια χαρα εισαι με την 1050 εγω μεχρι προχθες ημουν με μια 4870 512mb και τωρα με μια 560 Ti 1gb :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, jmirko15 είπε

Electron app παίδες.. Τι περιμένατε..

+1000 και όχι μόνο για electron και παρόμοια wrappers, όσοι κράζουν τους devs γιατί δεν εκμεταλλεύονται την ισχύ των επεξεργαστών μάλλον δεν έχουν και πολύ ιδέα από software development.

Το να τρέχει κάποιος σκουπιδοεφαρμογές που τρώνε αβέρτα resources και ταυτόχρονα να περιμένεις 100% απόδοση όταν παίζεις ένα παιχνίδι δεν είναι και πολύ ρεαλιστικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hondakkias31 είπε

ποτε περιπου ειχες κανει Notify?Eχω κανα μηνα εγω.

Προηγούμενο Σάββατο για μια 3090 xc3 ultra gaming

2 ώρες πριν, sarpan είπε

Καλο αυτο γιατι λεγανε πως απο τον καινουργιο χρονο θα αρχιζε να δουλευει το site τους.

Και γω αυτό ήξερα αλλά μόλις είδα να βάζουν notify λεωω δεν γα.. Θα το πατήσω για χαβαλέ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...