Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Αυτά στο backplate λες; Δεν είναι vrm, πυκνωτές είναι και δεν χρειάζεται να τους ακουμπάει ψήκτρα. Τώρα τις τρύπες της έχει για να φεύγει και από εκεί αέρας..

Δεν λεω για τις τρυπες αλλα για την μεγαλη τρυπα εκει στην βαση της ψυκτρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, iazriel είπε

Μετά από πολύ υπομονή, έτοιμο και το δικό μου γεράκι... Με το ωραίο του το περιποιημένο undervolt OC curve, fan curve και θερμοκρασιάρες 55-65 max για ησυχία στο gaming.

1.jpg.83be478c9e40a0beadf97b6e85040720.jpg

 

Mεγιες!

 

Λιγο off-topic, αλλα πως στο καλο κρατατε τα black PC's σας τοσο καθαρα? Εμενα το PC γεμιζει το δωματιο σκονη και το ιδιο μεσα σε ελαχιστο χρονικο διαστημα, ακομη και αν καθαριζω ΠΑΡΑ πουλ τακτικα! Εχω απελπιστει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, LLLEFTERIS είπε

Δεν λεω για τις τρυπες αλλα για την μεγαλη τρυπα εκει στην βαση της ψυκτρας.

Ποια τρύπα, δεν καταλαβαίνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LLLEFTERIS είπε

viber_image_2020-11-23_11-49-07.jpg

Ε το έχουν ίσως για καλύτερη απομάκρυνση της θερμότητας. Θέμα γούστου είναι, εμένα προσωπικά μου αρέσει να βλέπω να εσωτερικά κυκλώματα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

η evga νομίζω έχει την μικρότερη με 3 φαν που είναι 285mm xc3 μοντέλο

Ισχυει.. Ο,τι πρεπει για το κουτι μου. Ειχα περιορισμενες επιλογες (Evga xc3, Pny XLR8 , Palit Gaming pro) λογω διαστασεων και επέλεξα την xc3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί μπορεί να έχει μέσα κοτόπουλο ή γύρο, τζατζίκι ή σως, κρέμμύδι ή χωρίς....πάντως το σύνολο είναι 10 12 υλικά μετρημένα οπότε πόσοι πιθανοί συνδιασμοί να υπάρχουν άραγε 🤔

spacer.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Coppermine είπε

Τί μπορεί να έχει μέσα κοτόπουλο ή γύρο, τζατζίκι ή σως, κρέμμύδι ή χωρίς....πάντως το σύνολο είναι 10 12 υλικά μετρημένα οπότε πόσοι πιθανοί συνδιασμοί να υπάρχουν άραγε 🤔

spacer.png

Χοιρινό κοτόπουλο.

Με σως τζατζίκι και λίγο κρεμμυδάκι 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα αυτην την καρτα λιγο τσιμπιμενη ειπα να την παραγγειλω αλλα τελικα παροτι ειναι τσιμπιμενη ισως και γιαυτο να ηταν ακριβοτερη τελικα ειδα οτι δεν ειναι αμεσα διαθεσιμη γιατι τοτε ειναι ποιο ακριβη?

https://www.mgmanager.gr/καρτες-γραφικών/96554-gigabyte-geforce-rtx-3070-eagle-8gb-gddr6-256-bit-hdmi-dp-gv-n3070eagle-8gd.html?search_query=rtx+3070&results=2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.amazon.co.uk/dp/B08LLG9KQT/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_rL6VFbCA3GSP6?_encoding=UTF8&psc=1

3070 TUF αν προλάβετε αν και βλέπω να τρώμε cancel, όποιος έχει εταιρικό ΑΦΜ είναι καλο deal. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DionGR είπε

Mεγιες!

Λιγο off-topic, αλλα πως στο καλο κρατατε τα black PC's σας τοσο καθαρα? Εμενα το PC γεμιζει το δωματιο σκονη και το ιδιο μεσα σε ελαχιστο χρονικο διαστημα, ακομη και αν καθαριζω ΠΑΡΑ πουλ τακτικα! Εχω απελπιστει.

Με καλά φίλτρα και σωστό positive pressure στο κουτί ουσιαστικά μια φορά το μήνα κάνω καλό καθάρισμα και μια φορά το εξάμηνο full extra με πιεστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xartemporas είπε

Ισχυει.. Ο,τι πρεπει για το κουτι μου. Ειχα περιορισμενες επιλογες (Evga xc3, Pny XLR8 , Palit Gaming pro) λογω διαστασεων και επέλεξα την xc3.

γενικα απο θερμοκρασιες ευχαριστημενος? γιατι και γω την περιμενω απο μερα σε μερα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...