Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, DionGR είπε

Mεγιες!

Λιγο off-topic, αλλα πως στο καλο κρατατε τα black PC's σας τοσο καθαρα? Εμενα το PC γεμιζει το δωματιο σκονη και το ιδιο μεσα σε ελαχιστο χρονικο διαστημα, ακομη και αν καθαριζω ΠΑΡΑ πουλ τακτικα! Εχω απελπιστει.

Καθαρίζεις - - βγάζεις φωτογραφία και μετά το αφήνεις στην μοίρα του 😋

Με πιστόλιασε η ups, ήταν να ρθει σήμερα αλλά έβγαλε delay, τώρα κου λέει για αύριο. Βέβαια η καρτα δεν έχω ιδέα που βρίσκεται, μέχρι χτες ηταν carpi Ιταλία, αλλά σήμερα σβήστηκε η καταχώρηση, είναι σαν να μην πέρασε ποτέ από carpi. Ελπίζω να μη χάθηκε μόνο 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, KouMasGR είπε

Βρε βρε βρε καλως την! 😂

Screenshot_20201126-182055_Gallery.jpg

Oι FE ειναι κουκλες οτι και να λεμε.

 

Επίσης με τοσο υλικο την χρησιμοποιεις και για οπλο αμυνας αμα λαχει... 

-Απο τι πηγε ο ληστης;

-FE στην γκλαβα, ειδε τα ραδικια RTX ON

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, narta είπε

Oι FE ειναι κουκλες οτι και να λεμε.

Επίσης με τοσο υλικο την χρησιμοποιεις και για οπλο αμυνας αμα λαχει... 

-Απο τι πηγε ο ληστης;

-FE στην γκλαβα, ειδε τα ραδικια RTX ON

Αστο μολις την επιασα στα χερια μου... κατι τοσο premium προσωπικο δεν εχω ξανα πιασει. Ειναι πανεμορφη. Και το λεω εγω που δεν χαρακτηριζω υλικα αγαθα "ομορφα κλπ"

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Herald είπε

Καθαρίζεις - - βγάζεις φωτογραφία και μετά το αφήνεις στην μοίρα του 😋

Με πιστόλιασε η ups, ήταν να ρθει σήμερα αλλά έβγαλε delay, τώρα κου λέει για αύριο. Βέβαια η καρτα δεν έχω ιδέα που βρίσκεται, μέχρι χτες ηταν carpi Ιταλία, αλλά σήμερα σβήστηκε η καταχώρηση, είναι σαν να μην πέρασε ποτέ από carpi. Ελπίζω να μη χάθηκε μόνο 😂

Εχει ερθει ηδη..αυριο θα εμφανιστει η καταχωρηση οτι ηρθε Ελλάδα. Ακριβως την ιδια διαδρομη παρακολουθουσα και εγω πριν λιγες μερες 😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xartemporas είπε

Εχει ερθει ηδη..αυριο θα εμφανιστει η καταχωρηση οτι ηρθε Ελλάδα. Ακριβως την ιδια διαδρομη παρακολουθουσα και εγω πριν λιγες μερες 😉

Μακάρι, γιατί αύριο φεύγει η 1080ti και θα μείνω χωρίς PC...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα Μήτσο μ'

The FPS Review: NVIDIA Reportedly Sold $175 Million Worth of Ampere GPUs to Miners.

https://www.thefpsreview.com/2020/11/24/nvidia-reportedly-sold-175-million-worth-of-ampere-gpus-to-miners/

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/11/2020 στις 5:03 ΜΜ, DionGR είπε

Ξερετε κανεναν π ειχε παραγγηλλει απο Κωτσοβολο να μαθω πως ηταν η εμπειρια του; Αν ναι, ας μου στειλει κανα PM.

Έχω κάνει μια παραγγελία για την ASUS ROG Strix 3080 (non-OC) από εκεί αλλά είμαι στο περίμενε από τα μέσα του Οκτώβρη, και ο τύπος στο τηλέφωνο δεν ήξερε καν την ιστορία με τη ζήτηση των 3080 (ή τουλάχιστον έτσι του έχουν πει να λέει). Ουσιαστικά με έχει ακόμα στο "Αναμονή Διαθεσιμότητας". Όυτως ή άλλως έχω χάσει από νωρίς τις ελπίδες μου και ψάχνω να πετύχω καμία in-stock και να ακυρώσω του Κωτσόβολου. 

Το λυπηρό είναι ότι έχω παραλάβει (από αλλού) το υπόλοιπο pc στο οποίο θα τοποθετηθεί η κάρτα (γύρω στα €2200 χωρίς τη κάρτα έσκασα) και ουσιαστικά το έχω να κάθεται... Ελπίζω τουλάχιστον να καταφέρω να βρω μια κάρτα πριν το 2021.

Επεξ/σία από drouks
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...