Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, exopctrela είπε

Καλησπέρα. Μια ερώτηση. Θέλω να πάρω μία κάρτα και είμαι ανάμεσα σε δύο. Να δώσω 420€ για  μία RX5700 XT ή να πάρω  με (περίπου 50% παραπάνω χρήματα) 620€ την RTX 3060ti ; 

 

Δεν υπάρχει αυτή η τιμή , σε 10 ημέρες οι τιμές θα είναι γύρω στο 500αρικο για τις 3060TI

Επεξ/σία από jgeorgiou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, d4ydr33m3r είπε

Αυτο πηγα να γραψω και εγω αυτη την αισθηση μου αφηνει ολο αυτο και με αλλα γερμανικα μαγαζια που ακουσα διαφορες ιστοριες.. Καλυπτουν πρωτα την εγχωρια αγορα και μετα θα κοιταξουν να καλυψουν και παραγγελιες εξωτερικου.. Βεβαια ολες οι strix ειναι ειδος προς εξαφανιση και καθυστερησαν να κυκλοφορησουν κιολας.. Οσες κυκλοφορησαν.. 

εδώ ακόμα περιμένω την ftw3 από γερμανικό Amazon λ, την οποίο και παρηγγειλα την ίδια μέρα. Ε δε γίνεται ολόκληρο Amazon να μην έχει πάρει κάρτες. Μην τρελαθούμε. Όποτε το ίδιο πιστεύω και γω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, sarpan είπε

εδώ ακόμα περιμένω την ftw3 από γερμανικό Amazon λ, την οποίο και παρηγγειλα την ίδια μέρα. Ε δε γίνεται ολόκληρο Amazon να μην έχει πάρει κάρτες. Μην τρελαθούμε. Όποτε το ίδιο πιστεύω και γω 

Στο Amazon πεσανε κορμια με τα botακια. Μπορει να παρηγγειλες την ιδια μερα αλλα παιζει να εισαι σε σειρα 3 χρονια πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, narta είπε

Στο Amazon πεσανε κορμια με τα botακια. Μπορει να παρηγγειλες την ιδια μερα αλλα παιζει να εισαι σε σειρα 3 χρονια πισω

Τι να σου πω. Σκεψου την παρηγγειλα 2 ώρες πριν το επίσημο release. Όπως και να χει πίστευα ότι θα την είχα σε εύλογο χρονικό διάστημα αλλά δεν. Θα την ακύρωνα αλλά ήταν πολύ καλή η τιμή. Μετά την αύξησαν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα εχει πεσει πολυ σε αξιοπιστια το amazon τον τελευταιο χρονο.. Κανεις παραγγελια και δεν σε εξασφαλιζει τιποτα οτι θα παραλαβεις στην εκτιμωμενη ημερομηνια πλεον.. Απολυτως τιποτα και οχι μονο στις καρτες γραφικων.. Οπως εγραψα ακομη περιμενω απο παραγγελια Αυγουστου ενα flight set που 3 φορες εχει βγαλει dispatch date και 3 εχει μπει σε backorder και δυο παραγγελιες καρτων γραφικων 3080 που ειχα κανει ακυρωθηκαν και επισης ενα DAC και ενας SSD που πηρα και αυτοι ακυρωθηκαν..

Δεν τους εχω πλεον καμια εμπιστοσυνη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Μπα εχει πεσει πολυ σε αξιοπιστια το amazon τον τελευταιο χρονο.. Κανεις παραγγελια και δεν σε εξασφαλιζει τιποτα οτι θα παραλαβεις στην εκτιμωμενη ημερομηνια πλεον.. Απολυτως τιποτα και οχι μονο στις καρτες γραφικων.. Οπως εγραψα ακομη περιμενω απο παραγγελια Αυγουστου ενα flight set που 3 φορες εχει βγαλει dispatch date και 3 εχει μπει σε backorder και δυο παραγγελιες καρτων γραφικων 3080 που ειχα κανει ακυρωθηκαν και επισης ενα DAC και ενας SSD που πηρα και αυτοι ακυρωθηκαν..

Δεν τους εχω πλεον καμια εμπιστοσυνη.. 

Σε αυτό με τις ημερομηνίες έχεις δίκιο. Σχεδόν πάντα πέφτει έξω. Βέβαια όσες φορές τους έχω στείλει ότι άργησε, μου έχουν κάνει refund.  Αλλά ας μη συνεχίσουμε το off topic.

Στα της κάρτας τώρα έχει παραγγείλει κανεις το block της ΕΚ για την FE??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Retailers say Nvidia RTX 3060 Ti launch stock is like all the 3080, 3090, and 3070 cards combined

 

Κλαίω ρε σεις

6 ώρες πριν, naruto14 είπε

Retailers say Nvidia RTX 3060 Ti launch stock is like all the 3080, 3090, and 3070 cards combined

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

What Game Is X To Doubt Meme From? | Screen Rant

 

Ουπς τώρα το δα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κυκλοφορησε και η 3060,με εξαιρετικη διαθεσιμοτητα ακομη και στη χωρα μας.Παρολα αυτα η τιμη εξωφρενικη καθως παιζει 500+ με 700 χωρις λογο,ουτε σοβαρη ζητηση υπαρχει για την καρτα ουτε προβλημα τροφοδοσιας της αγορας με επαρκη ποσοτητα,πως θα δικαιολογησουν τωρα τις τιμες? τι καραμελιτσα θα μασησουμε παλι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, 3DJIN είπε

κυκλοφορησε και η 3060,με εξαιρετικη διαθεσιμοτητα ακομη και στη χωρα μας.Παρολα αυτα η τιμη εξωφρενικη καθως παιζει 500+ με 700 χωρις λογο,ουτε σοβαρη ζητηση υπαρχει για την καρτα ουτε προβλημα τροφοδοσιας της αγορας με επαρκη ποσοτητα,πως θα δικαιολογησουν τωρα τις τιμες? τι καραμελιτσα θα μασησουμε παλι?

Παστίλιες για τον πόνο του gamer😜..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημερα παντως σε γερμανικα Site βρισκεις πολλες 3060,3070 και μερικες 3090.....Ακομα το προβλημα με τις 3080

Επεξ/σία από bauhaus8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, 3DJIN είπε

κυκλοφορησε και η 3060,με εξαιρετικη διαθεσιμοτητα ακομη και στη χωρα μας.Παρολα αυτα η τιμη εξωφρενικη καθως παιζει 500+ με 700 χωρις λογο,ουτε σοβαρη ζητηση υπαρχει για την καρτα ουτε προβλημα τροφοδοσιας της αγορας με επαρκη ποσοτητα,πως θα δικαιολογησουν τωρα τις τιμες? τι καραμελιτσα θα μασησουμε παλι?

https://www.guru3d.com/news-story/nvidia-ampere-stick-issues-is-not-only-based-on-gpu-shortages.html

Nvidia: blame Samsung 

High-Fidelity-john-cusack-40713852-198-150.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...