Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 λεπτά πριν, sarpan είπε

Βγηκαν κατι founders Στο notebooksbilliger...Παιζει και να προλαβα αν δε με ακυρωσουν λογω mailboxde. Παντως λεφτα τραβηξαν και email ηρθε.

Πόσο πήγε με μεταφορικά;

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Πόσο πήγε με μεταφορικά;

709€ αλλα θα την στειλουν σε γερμανικη διεθυνση και απο κει θα ερθει σε μενα. Δηλαδη υπολογισε κανα 15αρι περιπου συν. Ελπιζω ολα να πανε καλα. Δεν εχω εμπειρια απο Mailboxde

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, sarpan είπε

709€ αλλα θα την στειλουν σε γερμανικη διεθυνση και απο κει θα ερθει σε μενα. Δηλαδη υπολογισε κανα 15αρι περιπου συν. Ελπιζω ολα να πανε καλα. Δεν εχω εμπειρια απο Mailboxde

3080?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, z1000 είπε

Πηγαινε στα orders σου, αν δεν γραφει cancelled εισαι κομπλε. Εμενα μου ειχαν κανει 3 απανωτα cancel λογω mailbox.

Δεν εκανα λογαριασμό. Νομίζω σαν guest μπήκα. Με τα λεφτά τι έγινε; Στα επέστρεψαν instant? 

8 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

3080?

Ναι. Έβγαλε πριν λίγο 3070 και 3090 το scan.  
Μπα άκυρο μάλλον φάγαμε γιατί είδα ότι τα λεφτά στην κάρτα είναι πάλι τα ίδια. Ενώ στην αρχή είχαν αφαιρεθεί τώρα είναι πάλι στο λογαριασμό. Κριμα
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από sarpan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μετα απο λιγο τα βαλανε πισω. Σαν γκεστ και ενα αλλο παιδι την ειχε παρει μεσω mailbox.. εμενα με κανονικη εγγραφη με μπλοκαρανε,. Καταφερα και την πηρα στην επομενη παρτιδα βαζοντας διευθυνση φιλου εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, z1000 είπε

Ναι μετα απο λιγο τα βαλανε πισω. Σαν γκεστ και ενα αλλο παιδι την ειχε παρει μεσω mailbox.. εμενα με κανονικη εγγραφη με μπλοκαρανε,. Καταφερα και την πηρα στην επομενη παρτιδα βαζοντας διευθυνση φιλου εκει.

Ναι μάλλον έχεις δίκιο. Το έγραψα και πιο πάνω. Αλήτες 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να κάνω update το BIOS της κάρτας μου αλλά δεν μπορώ να καταλάβω ποιό απο τα δύο να βάλω. Το ένα είναι το F2 που βγήκε 5/11/2020 και το άλλο το F3 που βγήκε 22/10/2020 (???).

Ρίξτε μια ματιά και εσείς

https://www.gigabyte.com/Graphics-Card/GV-N3080AORUS-X-10GD/support#support-dl-bios

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...