Προς το περιεχόμενο

Topic Μαγειρικής/Ζαχαροπλαστικής


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι εννοείς φωτογραφικά ήταν άθλια; Επίτηδες ήθελες να την κάνεις έτσι (και την πέτυχες), σωστά; :P

 

οχι ρε παιδι απλα η παρουσιαση δεν μου αρεσει καθολου. δεν φαινεται λαχταριστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε παιδι απλα η παρουσιαση δεν μου αρεσει καθολου. δεν φαινεται λαχταριστο.

Μα ο κρυφός σου σκοπός βαθιά μέσα σου ήταν να πετύχεις ακριβώς αυτό το παρουσιαστικό!  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρήγγειλα αυτήν τη μικρούλα, έχει εύρος 1g - 5kg.  Με 4μιση ευρώ, ας πέσει και 3 γραμμάρια έξω :) έτσι κι αλλιώς τη θέλω για πολύ σπάνιες περιπτώσεις.  Έχουν την ίδια ακριβώς στο αμαζον με αρκετά καλά reviews για περιστασιακή χρήση (ακριβότερη φυσικά).

 

Αυτή ακριβώς έχω, γαμάει. Κινεζιά άγρια, αλλά είναι ακριβέστατη, ζυγίζει πολλά διαφορετικά πράγματα (γκουχ) από δοσολογίες ζαχαροπλαστικής μέχρι γατιά.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα ο κρυφός σου σκοπός βαθιά μέσα σου ήταν να πετύχεις ακριβώς αυτό το παρουσιαστικό!  B)

 

 

απλα πειναγαμε εδω και με το ζορι καταφερε να βγει κι αυτη η φωτογραφια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή ακριβώς έχω, γαμάει. Κινεζιά άγρια, αλλά είναι ακριβέστατη, ζυγίζει πολλά διαφορετικά πράγματα (γκουχ) από δοσολογίες ζαχαροπλαστικής μέχρι γατιά.

 

Θεέ μου, τελικά είναι αλήθεια, τα μαζεύεις για να τα μαγειρέψεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ξέρω πόσο ζυγίζουν για να ρυθμίζω δοσολογίες αντιβίωσης αν είναι άρρωστα ρε. Εδώ κάτω έχουμε ακόμα αξιοπρέπεια, δεν έχουμε θείους βάνιες και πρασσάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ο αποστειρωμένος βορράς σε έκανε μαλθακό.  Που να πάω και στα χαρντκορ φαγάδικα, με μενού that'll grow hair on your chest. Όταν γυρίσεις στοίχημα ότι θα τα φας ένα ένα τα κατσούλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν είμαι κάτω, αλλά δέχομαι την πρόκληση.

Ό,τι μπορεί να χωνέψει ένας ποιοτικός ερευνητής (χαχαχαχαχ κτλ) μπορώ να το ΜΗΡΥΚΑΣΩ άμα λάχει.

Λέγε που θες να φάω.

 

 

edit, τώρα κατάλαβα, έχω γυρίσει καιρό από Κοπεγχάγη. λέω κι εγώ, γιατί να λέει την πιο ερωτική πόλη αποστειρωμένη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A, μη φανταστείς κανένα κρυφό στενάκι.  Οτιδήποτε στο τρίγωνο ΝΣΣ - Πρίνου (Βαρδάρη) - Φιξ είναι ανοιχτό μετά τις 22:00. Πριν ακουμπήσει το πηρούνι το στόμα σου θυμίσου ότι εκεί ακριβώς είναι και το σινε Λαϊκόν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...