Προς το περιεχόμενο

xiaomi mi 9 lite


zoi1980

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα σε όλους  αγόρασα χτες το xiaomi mi 9 lite ...θέλω τη βοήθειά σας σε κάτι... δεν μπορώ να βρω πουθενά στο μενού πώς ενεργοποιώ το logo led πίσω στην πλάτη... αν ξέρει κάποιος ας μου πει  γιατί θα σκάσω ... ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί απλά δν το έχω το κινητό αλλά σκοπεύω να το πάρω.. Οπότε θα ήθελα να σου κάνω εγώ μια ερώτηση μήπως κ με βοηθήσεις εσύ.. Καθώς δν εισάγεται επίσημα στην χώρα μας το πήρες ιντερνετικα.. Από σκρουτζομαγαζο; ή από Κίνα; ψάχνω ένα αξιόπιστο μαγαζί στο σκρουτζ καθώς είναι η πρώτη φορά που θα πάρω από το ίντερνετ.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα ...  κοίτα εγώ θεωρώ πιο ασφαλή τα σκρουτζομαγαζα που έχουν και φυσικό μαγαζί για να μπορώ να κάνω την αγορά μου από εκεί και φυσικά να ανοιχτεί η συσκευασία μπροστά και να γίνει έλεγχος... εγώ μόνο από 4  θα το αγόραζα σε αυτά κοίταζα μόνο τα Kaiser , phonegalery , tokinitogr και το justech..τελικά το πήρα από το justech γιατί το είχε πιο φτηνά και το χρώμα που ήθελα ... το μόνο κακό είναι ότι δεν έχει δικό του σέρβις και το στέλνουν στην xiaomi και έχει μόνο ένα χρόνο εγγύηση... αλλά συμβιβαστικά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας  .... και προς το παρών είμαι ευχαριστημένη.. άριστη εξυπηρέτηση.. μου πρότειναν οι ίδιοι στο κατάστημα αν θέλω να ανοίξουν τη συσκευή για έλεγχο...μου πέρασαν και το screen protector τέλεια γιατί εγώ θα χάλαγαν καμία δεκαριά 😆😆😆... όσο αφορά την συσκευή 2 μέρες που το έχω δεν έχω βρει κάτι αρνητικό.... βέβαια είναι καινούργιο το κινητό και σίγουρα θα έχει κάποια bugs αλλά με μελλοντικές αναβαθμίσεις θα διορθωθούν....   ελπίζω να σε βοήθησα 🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=480052&page=20

εδω ισως λυθουν και των 2 οι αποριες , καντε λογαριασμο και ευχομαι να σας χρειαστει μοναχα για αυτην την φορά και να σας πανε ολα ρολοι ! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...