Προς το περιεχόμενο

Η Apple αναθεωρεί τη διαδικασία ανάπτυξης λογισμικού έπειτα τα bugs του iOS 13


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κλασικα η Huawei φταίει......

Θα βάλουν μπροστά τον Τραμπ πάλι αυτοί που τεχνολογικά είναι πάντα 3 χρόνια πίσω ..........

Θα μας.......ασχολουν 2-3 χρόνια ακόμα μέχρι την αφανισμο τους......

Μετά τα 500 κλειδώματα του λειτουργικού ερχετε και το κλείδωμα της εταιρίας.......🤣😂😅

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό να βγάζεις Software που αφορά 3-4 μοντέλα hardware ΜΟΝΟ. με ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ parts και υποσυστήματα και να καταφέρνεις να βγάζεις bugs.

Κράζουμε Microsoft και Google συνέχεια αλλά τουλάχιστον αυτοί οι 2 προσπαθούν να κάνουν το software τους να τρέξει σε 1002 διαφορετικού τύπου αναλύσεις και οθόνες, δεν ξέρω εγώ πόσους επεξεργαστές και πόσες διαφορετικές κάρτες γραφικών, τύπους ram κλπ κλπ...

  • Like 2
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Chris_BMW είπε

Στην 11 έκδοση που ήσουν ;

Προσωπικά δεν θυμάμαι τέτοιο χάλι.Android έγινε το IOS.

Επεξ/σία από Fotis Deutschland
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Volga είπε

Τραγικό να βγάζεις Software που αφορά 3-4 μοντέλα hardware ΜΟΝΟ. με ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΚΡΙΒΩΣ parts και υποσυστήματα και να καταφέρνεις να βγάζεις bugs.

Κράζουμε Microsoft και Google συνέχεια αλλά τουλάχιστον αυτοί οι 2 προσπαθούν να κάνουν το software τους να τρέξει σε 1002 διαφορετικού τύπου αναλύσεις και οθόνες, δεν ξέρω εγώ πόσους επεξεργαστές και πόσες διαφορετικές κάρτες γραφικών, τύπους ram κλπ κλπ...

Καλά τα bugs είναι αναπόφεκτα ακόμα και για 1 μοντελό να έφτιαχναν, αλλά ισχυεί αυτό που λες όπως και να γίνει. Το Android και τα Windows τρέχουν σε χιλιάδες κινητά και εκατομμύρια διαφορετικούς τεχνικά υπολογιστές, το iOS τρέχει με το ζόρι σε 5 διαφορετικές συσκευές λολ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Fotis Deutschland είπε

Είμαι χρήστης IOS από το IOS 6 (IPhone 5).Ειναι η πρώτη φορά που το λειτουργικό εμφανίζει Bugs.

Έπεσε η ποιότητα γενικά. Πάει η premium μορφή που είχε το iPhone μέχρι το 6 μετά η κατηφόρα και στο λογισμικό..

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexioannou είπε

Κλασικα η Huawei φταίει......

Θα βάλουν μπροστά τον Τραμπ πάλι αυτοί που τεχνολογικά είναι πάντα 3 χρόνια πίσω ..........

Θα μας.......ασχολουν 2-3 χρόνια ακόμα μέχρι την αφανισμο τους......

Μετά τα 500 κλειδώματα του λειτουργικού ερχετε και το κλείδωμα της εταιρίας.......🤣😂😅

 

Μην οδηγήσεις για το σπίτι, πάρε ταξί καλύτερα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Fotis Deutschland είπε

Είμαι χρήστης IOS από το IOS 6 (IPhone 5).Ειναι η πρώτη φορά που το λειτουργικό εμφανίζει Bugs.

οπως μαθαμε απο τα πιο εγκυρα στοματα ο tim apple δεν ενδιαφέρεται για το design. προφανώς δεν ενδιαφέρεται τοσο και για το ios. 

 

θεωρώ οτι ειναι κακος manager. o steve ηταν τελειομανής και φαινόταν αυτο σε ολη τη λειτουργία της εταιρείας του

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, pacahontas III milagros είπε

οπως μαθαμε απο τα πιο εγκυρα στοματα ο tim apple δεν ενδιαφέρεται για το design. προφανώς δεν ενδιαφέρεται τοσο και για το ios. 

θεωρώ οτι ειναι κακος manager. o steve ηταν τελειομανής και φαινόταν αυτο σε ολη τη λειτουργία της εταιρείας του

Όσον αφορά τα bugs στο macOS και την έλλειψη τεκμηρίωσης, είναι διαχρονικό, και πάει δεκαετίες πίσω. Και όσο ήταν αυτός που αναφέρεις.

Η δική μου εκτίμηση είναι ότι εστιάζουν στο φαίνεσθαι, σε βάρος όλων των υπολοίπων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...