Προς το περιεχόμενο

Τηλεόραση Hisense 55" Smart LED Ultra HD HDR H55B7100 @public 299€[ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αξιζει αυτη η επιλογη σε σχεση με την 50αρα f and u που παιζει στα 259?

εχω αγορασει την f and u  ,  υπαρχει δυνατοτητα επιστροφης της και να παρω χρηματα πισω και να παρω αυτη με +40 ευρω? (εχει αγοραστει απο κωτσο η f and u , οχι απο public για να γινει τραμπα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MetronAriston είπε

αξιζει αυτη η επιλογη σε σχεση με την 50αρα f and u που παιζει στα 259?

εχω αγορασει την f and u  ,  υπαρχει δυνατοτητα επιστροφης της και να παρω χρηματα πισω και να παρω αυτη με +40 ευρω? (εχει αγοραστει απο κωτσο η f and u , οχι απο public για να γινει τραμπα...

ΧΑΟΤΙΚΗ διαφορα για 40 ευρω

και +5 ιντσες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lionheart75 είπε

Εμένα μου βγαίνει στα 284 ευρώ (κουπόνι 5%) και το σκέφτομαι σοβαρά καθώς σε αυτά τα χρήματα και να θες δεν βρίσκεις κάτι κακό νομίζω. 

Το κουπόνι είναι ονομαστικό ;  Γιατί αν δεν , ρίξ'το μια εδώ να πάρει φωτιά το νήμα! Μήπως περνάει και στους υπόλοιπους. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, maxdore217 είπε

Το κουπόνι είναι ονομαστικό ;  Γιατί αν δεν , ρίξ'το μια εδώ να πάρει φωτιά το νήμα! Μήπως περνάει και στους υπόλοιπους. 

Ονομαστικό φίλε δυστυχώς αλλιώς ευχαρίστως. :) 

Είχα παραγγείλει κάτι που τελικά δεν βρέθηκε ποτέ στους προμηθευτές τους και μου έδωσαν κουπόνι μόνο 5% οι τσίπηδες. :D 

Δεν πειράζει όμως τώρα το αξιοποίησα με τον καλύτερο τρόπο μιας και έληγε σε λίγες μέρες. 

Για του λόγου το αληθές: 

public.jpg

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, MetronAriston είπε

αξιζει αυτη η επιλογη σε σχεση με την 50αρα f and u που παιζει στα 259?

εχω αγορασει την f and u  ,  υπαρχει δυνατοτητα επιστροφης της και να παρω χρηματα πισω και να παρω αυτη με +40 ευρω? (εχει αγοραστει απο κωτσο η f and u , οχι απο public για να γινει τραμπα...

Επιστροφή άμεσα και τσίμπα αυτή του θέματος. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το θέμα είναι ότι το MediaMarkt που ουσιαστικά είναι το ίδιο πράγμα με το Public αφού εξαγοράστηκε, την έχει στα 479€

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_hisense-h55β7100-1225329.html

Δεν ξέρω αν θα κάνει Pricematch κάποια στιγμή αργότερα, αλλά πολύ καλή προσφορά απο Public! ;) 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, matrixxx είπε

Και οχι μονο 24 ωρες. Προθερμανση ειναι αυτη η περιπτωση,  θα δουμε πιστευω και καλυτερες χωρις να ειναι κακη αυτη βεβαια.

Και μην υπερβαλετε για την hisense, μια β μαρκα ειναι.

Και η "κανονικη" τιμη / αξια της δεν ειναι κοντα στο πεντακοσαρικο βεβαια, μην τσιμπατε.

2019-11-23_2136

 Πολύ αισιόδοξο σε βρίσκω για το ελληνικό BF. Η ιστορία δεν συμφωνεί όμως :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον δεν την προλαβε online και δεν θελει στριμωγματα και ουρες τη Δευτερα, εχει μια κινεζικη Arielli 55αρα 4Κ με 310€ στο κιτρινομαγαζο αλλα δεν φαινεται να ειναι hdr και πριν τις εκπτωσεις βλεπω ειχε τιμη 390 (αρα μαλλον πολυ entry level μοντελο)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εξαντλήθηκε και από το Mediamarkt, προφανώς χρησιμοποίησαν και το stock του. ;)

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_hisense-h55β7100-1225329.html

Το deal ήταν πολύ καλό και τολμώ να πω ότι καλύτερο από αυτό ίσως δεν θα δούμε τις επόμενες μέρες.

Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά με τα εδώ στάνταρ χλωμό. 

Όσοι προλάβαμε καλορίζικες να είναι. :) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, alexxkidd31 είπε

Η Hisense πληροφοριακά δεν είναι καμιά κινεζιά της σειράς, είναι κολοσσός και συνεχώς στα top σε όλα τα έγκυρα tv review sites.

Σαν τιμη ειναι φοβερη, αν δεν εψαχνα κατι ΚΑΛΟ αυτο τον καιρο θα την χτυπουσα.

Ομως οσο για το σκελος με τα review sites και το τοπ αχ και να ξερες ποσα "μπιλιετακια" σκανε οι εταιρειες εκει για αυτα τα reviews (πραγματικα θα αλλαζες γνωμη αν ηξερες).

Επεξ/σία από Salvation81
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Το deal ήταν πολύ καλό και τολμώ να πω ότι καλύτερο από αυτό ίσως δεν θα δούμε τις επόμενες μέρες.

Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά με τα εδώ στάνταρ χλωμό.

Εγώ θα έλεγα ότι ακόμα στην Ελλάδα δεν κατανοήσαμε το θεσμό και πέφτουμε με τα μούτρα στην πρώτη καλούτσικη τιμή απλά γιατί τις περισσότερες φορές μας κοροϊδεύουν τα καταστήματα...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...