Προς το περιεχόμενο

Τηλεόραση Hisense 55" Smart LED Ultra HD HDR H55B7100 @public 299€[ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, donkihotis13 είπε

Παιδιά λέτε την Παρασκευή να βγούμε καλύτερες προσφορές σε καλύτερες τηλεοράσεις;

Μπορει ναι μπορει και οχι κανενας δεν μπορει να σου πει με σιγουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, donkihotis13 είπε

Παιδιά λέτε την Παρασκευή να βγούμε καλύτερες προσφορές σε καλύτερες τηλεοράσεις;

Για δώσε παράδειγμα, τί θα ήθελες να βρεις?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Dude17 είπε

Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι για το ίδιο μοντέλο αλλά στις 43" (https://www.germanos.gr/product/hisense-4k-smart-tv-h43b7100-43/20388918/?fname=&fvalue=).

Μήπως γνωρίζει κανένας αν: 

1. Υποστηρίζει υβριδική TV;

2. Συνδέεται με smartphone, tablet κ.τ.λ.;

3. Έχει δυνατότητα να κατεβάσουμε κάποιον media player (π.χ VLC ή MX player) ώστε να ρυθμίζουμε το μέγεθος των υπότιτλων σε ταινίες - σειρές;

Είμαι ανάμεσα σε αυτήν και τη https://www.skroutz.gr/s/16080527/Hitachi-43HK6000.html.

Ελπίζω να μην είμαι (πολύ) εκτός θέματος. Ευχαριστώ.

Την είχα πάρει στην περσινή προσφορά πάλι του Γερμανού, αν και έβγαινε 200€  μέσω της επιστροφής που φέτος μας τα άλλαξαν. Στα 1 και 3 δεν ξέρω να σου απαντήσω αλλά σίγουρα συνδέεται με κινητό. Αυτό που δεν μου αρέσει είναι το πάνελ της μιας ότι ρύθμιση έχω κάνει στα χρώματα πάντα ξεπλυμενα μου φαίνονται. Επίσης οπότε βλέπω μια σειρά στο νετφλιξ και κλείνω την τβ, όταν την ξανανοίξω μου πετάει σφάλμα, δεν το ανοίγει και πρέπει να κάνω απεγκατασταση και ξανά εγκατάσταση του ΝΕΤΦΛΙΞ. και αυτό που με χαλάει είναι η αργή εναλλαγή στα κανάλια, καθώς και όποτε την ανοίγω έχει 2 λογκο που δείχνει και κάνει 5-6 δευτερόλεπτα να ανοίξει μέχρι να δείξει αυτά. Γωνίες θέασης αρκετά καλές. Βέβαια έχω και μια 40ρα LG fhd η οποία δείχνει πολύ καλύτερα από την hisence αλλά με τριπλάσιο budget. 

4 ώρες πριν, Dude17 είπε

Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι για το ίδιο μοντέλο αλλά στις 43" (https://www.germanos.gr/product/hisense-4k-smart-tv-h43b7100-43/20388918/?fname=&fvalue=).

Μήπως γνωρίζει κανένας αν: 

1. Υποστηρίζει υβριδική TV;

2. Συνδέεται με smartphone, tablet κ.τ.λ.;

3. Έχει δυνατότητα να κατεβάσουμε κάποιον media player (π.χ VLC ή MX player) ώστε να ρυθμίζουμε το μέγεθος των υπότιτλων σε ταινίες - σειρές;

Είμαι ανάμεσα σε αυτήν και τη https://www.skroutz.gr/s/16080527/Hitachi-43HK6000.html.

Ελπίζω να μην είμαι (πολύ) εκτός θέματος. Ευχαριστώ.

 

Επεξ/σία από greekbusters
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως περσι ο Γερμανός είχε επιστροφή 20% στα 200 ευρωπουλα και φέτος 15% στα 300 να κρατάτε μικρό καλάθι όσοι λέτε θα παίξουν καλύτερες προσφορές 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, donkihotis13 είπε

Παιδιά λέτε την Παρασκευή να βγούμε καλύτερες προσφορές σε καλύτερες τηλεοράσεις;

Πιθανότατα ναι, θα βγουν καλύτερες η παρόμοιες προσφορές, αλλά δεν είμαστε κ προφήτες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, greengr21 είπε

Πάντως περσι ο Γερμανός είχε επιστροφή 20% στα 200 ευρωπουλα και φέτος 15% στα 300 να κρατάτε μικρό καλάθι όσοι λέτε θα παίξουν καλύτερες προσφορές 

Πάντως πέρσι είχε 285€ με την επιστροφή και όχι 254€ που έχει φέτος ( δεν μας νοιάζει αν είναι 5-25 ή 95% αλλά πόσο βγαίνει στην τσέπη μας! ) και φέτος ακόμα και με μικρότερη έκπτωση είναι φθηνότερη η νεότερη έκδοση της που όμως έχει 4 πυρήνες cpu και όχι 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, lionheart75 είπε

 

Προσπαθώ να αγορασω την αντίστοιχη50" απο τον γερμανο και δεν με αφηνει να πληρωσω με καρτα παρά μονο παραλαβη απότο κατάστημα για το οποιο γραφει οτι δεν ισχυει το bonus της eurobank. Εχει κανενας αγορασει αλλη φορα μεσω καρτας eurobank ωστε να βοηθήσει;

Επεξ/σία από fysikos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και εμένα μήνυμα στο κινητό πριν λίγο ότι έχει αποσταλεί η tv με acs και είναι προς παράδοση. Άμεση αντίδραση από το public. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Μου ήρθε και εμένα μήνυμα στο κινητό πριν λίγο ότι έχει αποσταλεί η tv με acs και είναι προς παράδοση. Άμεση αντίδραση από το public. :)

Τις στελνει γρηγορα μην το μετανιωσει κανεις με τοσες προσφορες που βγαινουν η θα βγουν.

Αν και μπορεις να την επιστρεψεις βεβαια χωρις κανενα θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Τις στελνει γρηγορα μην το μετανιωσει κανεις με τοσες προσφορες που βγαινουν η θα βγουν.

Αν και μπορεις να την επιστρεψεις βεβαια χωρις κανενα θεμα.

Στα 284 ευρώ που την πήρα δεν πρόκειται να την επιστρέψω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Στα 284 ευρώ που την πήρα δεν πρόκειται να την επιστρέψω. :)

Ναι οντως η τιμη ειναι πολυ καλη για 55αρα.

Απιστευτο και μονο που στην ιδια προταση βλεπεις.......55 ιντες στα 284 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...