Προς το περιεχόμενο

THOMSON 4K Smart TV 50UE6400 50'' Android 9 [ΤΕΛΟΣ]


andreaspA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα 319€ με -15% επιστροφή σε κάρτες της Eurobank.

Είναι και android 9. Δεν ξέρω βέβαια αν σηκώνει το Kodi...

https://www.germanos.gr/product/thomson-4k-smart-tv-50ue6400-50/20386810/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=191123_tv_offer_potpourri-bf_tvs&utm_content=thomson-4k-smart-tv-50ue6400-50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, andreaspA είπε

Στα 319€ με -15% επιστροφή σε κάρτες της Eurobank.

Είναι και android 9. Δεν ξέρω βέβαια αν σηκώνει το Kodi...

https://www.germanos.gr/product/thomson-4k-smart-tv-50ue6400-50/20386810/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=191123_tv_offer_potpourri-bf_tvs&utm_content=thomson-4k-smart-tv-50ue6400-50

Είναι κινεζική TCL λογικά...αν ξερει κάποιος παραπάνω στοιχεία, να πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sintalkas είπε

Αν θελετε μπορειτε να με ρωτησετε εμενα εχω το μεγαλο αδελφακι της.

Να σε ρωτήσω εγω αν είσαι ευχαριστημένος με το αδερφάκι της? 

Απο γωνία θέασης, συνδεσημοτητα wifi, multimedia netflix είναι οκ? 

Και γενικά αν έχεις τίποτα επισημάνσεις. 

Βέβαια θα μου πεις ρε φίλε τι ψάχνεις...  με 270 παίρνεις 50αρα 4κ.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα που λετε το μεγαλο 55αρι αδερφακι της,ομως λογω του οτι λειπω πολυ καιρο απο το σπιτι μου την εχω δουλεψει λιγο γυρω στην εβδομαδα ,δηλαδη .Λοιπον πρωτες εντυπωσεις εχουμε να κανουμε με μια midle range τηλεοραση με καποια επιμερους καλα στοιχεια που συνανταμε σε αρκετα ακριβοτερες tvs, να πανελ 60hz με local dimming ,android ,μαλλον 2 γιγα ραμ και προπαντων  αντροιντ tv με καλα χρωματα για τα λεφτα της,σαν αρνητικα θα λεγα πως εχει μετρια ποιοτητα κατασκευης και εχει χαμηλης εντασης ηχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την ενημέρωση. 

Τωρα έχει και το public μια Hitachi 50HK5100 στα 280. Ποια απο τις δύο να επιλέξω? 

Για βοηθήστε ρε παίδες γιατι εχω κολλήσει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα σε όλους με ενδιαφέρει και εμένα αυτή η thomson. μπορεί κάποιος να μου πει αν σηκώνει kodi επαρκώς για καμία σειρά και ταινία;

 

ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει σε κάποιο κατάστημα που μπορούμε μα την δούμε;

τι γωνιές θέασης έχει; Ποιος την κατασκευάζει;

σε σχέση με την αντίστοιχη φτηνή https://basket.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/205189-sharp-50bl2ea-50 της umc ΑΚΑ shar ποια είναι προτιμότερη; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τυχαίνει να εχω την 32αρα Thomson του Γερμανου, με παρομοια αλλα κατωτερα χαρακτηριστικά μια χαρα σηκωνει το kodi και τις αλλες "εφαρμογές". Το Kodi ειναι νόμιμη εφαρμογή και εγκαθίσταται μέσω του official Play store που εχει η TV. Είναι πολύ καλές VFM τηλεοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2019 στις 2:20 ΜΜ, pesto1980 είπε

Επειδή τυχαίνει να εχω την 32αρα Thomson του Γερμανου, με παρομοια αλλα κατωτερα χαρακτηριστικά μια χαρα σηκωνει το kodi και τις αλλες "εφαρμογές". Το Kodi ειναι νόμιμη εφαρμογή και εγκαθίσταται μέσω του official Play store που εχει η TV. Είναι πολύ καλές VFM τηλεοράσεις.

Καλησπέρα. Έχει την 32αρα και η αδερφή μου. Της έβαλα το Kodi και του πέρασα το 4d build. Όταν λοιπών ανοίγω το Kodi κρασαρει....θεωρώ λοιπόν ότι μάλλον έχει ψοφια cpu/ram. Εσύ χρησιμοποιείς το Kodi κανονικά και βλέπεις σειρές και ταινίες κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...