Προς το περιεχόμενο

NIkon D750 > 799 euros!


andress

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, lefta_yparxoun είπε

που να βρούνε τόσες μηχανές; Πουλήθηκαν πάνω από 1000 κομμάτια. Εγώ δεν πιστεύω να τις έχει ούτε η NIKON τόσες. Γιαυτό κόλλησαν όλοι

Δεν υπαρχει περιπτωση να πουληθηκαν 1000 FF ετσι ευκολα. Εαν εχεις καποιο screenshot ας το βγαλεις public , αλλιως να μην κανεις τις υποθεσεις πραγματικότητα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, omitziz είπε

Δεν υπαρχει περιπτωση να πουληθηκαν 1000 FF ετσι ευκολα. Εαν εχεις καποιο screenshot ας το βγαλεις public , αλλιως να μην κανεις τις υποθεσεις πραγματικότητα. 

Σιγουρα εφυγαν αν οχι χιλιες τοτε εκατονταδες.ετρεχε πολλες μερες η προσφορα και απο πολλα καταστηματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου στο Τόκιο:

- "Ποιός να ανοίγει τώρα το εργοστάσιο να ξαναφτιάχνει τις D750 ρε φίλε;"
- "Γιατί; Τι παίχτηκε;"
- "Το τμήμα μάρκετιγκ έκανε μια προσφορά για να φύγει το απόθεμα, αλλά ο κόσμος κατάλαβε ότι δεν είναι τα ΜΡ που μετράνε, αλλά η εικόνα και η σύνθεση".
- "Και τώρα πως θα πουλήσουμε την D6 και όλες τις άλλες που θα βγάλουμε από το φούρνο;"
- ....

Κάπου στην Ελλάδα:
- Φίλε, πήρα Full Frame καινούργια σε προσφορά, δεν έχω όμως λεφτά για φακό, τι προτείνεις;
- Πάρε μωρέ ένα φακό από κιτ μεταχειρισμένο να κάνεις τη δουλειά σου...
- Δίκιο έχεις...

Μετά από 2 μήνες:
Αγγελία: Πωλείται D750 με 240 shutter actuations λόγω μη χρήσης, τιμή 500€.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Cygnus είπε

Τραγικός Κωτσόβολος. Κάνω παραγγελία 28/11 και μου λένε θα την αποστείλουν 10/12.

Λόγος ?

 

Σε άλλα νέα πήρα δεύτερο φακο

FB_IMG_1575401564254.jpg

Επεξ/σία από APPLEGEEK
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμένα μου έκαναν πρόβλημα όταν πηγα να την αγοράσω από Κωτσόβολο ότι είχε εξαντληθεί ενώ η προσφορά έτρεξε κανονικά για άλλες 2 μέρες και οταν τους άρχισα τα περι Συνηγόρου του Καταναλωτή μαγικά βρέθηκε σε καταστημά και την περιμένω απο μέρα σε μέρα. Εννοείται εγγυήση απο μέρα παραλαβης και όχι αγοράς γιατι πήγαν να το κάνουνε γαργάρα και αυτό.Αν δεν ειχα καρτα με πόντους απο Κωτσόβολο θα την αγόραζα από φωτογραφικο μαγαζί με επαγγελματίες όχι αστεία.

Επεξ/σία από skream
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, skream είπε

Και εμένα μου έκαναν πρόβλημα όταν πηγα να την αγοράσω από Κωτσόβολο ότι είχε εξαντληθεί ενώ η προσφορά έτρεξε κανονικά για άλλες 2 μέρες και οταν τους άρχισα τα περι Συνηγόρου του Καταναλωτή μαγικά βρέθηκε σε καταστημά και την περιμένω απο μέρα σε μέρα. Εννοείται εγγυήση απο μέρα παραλαβης και όχι αγοράς γιατι πήγαν να το κάνουνε γαργάρα και αυτό.Αν δεν ειχα καρτα με πόντους απο Κωτσόβολο θα την αγόραζα από φωτογραφικο μαγαζί με επαγγελματίες όχι αστεία.

Το πλαίσιο αλλά μαγαζιά γιατί δεν πήγατε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, skream είπε

Αν δεν ειχα καρτα με πόντους απο Κωτσόβολο θα την αγόραζα από φωτογραφικο μαγαζί με επαγγελματίες όχι αστεία.

Καλά μην ορκίζεσαι και για το τελευταίο... Απλά εκεί επειδή είναι μονοθεματικά τα καταστήματα δεν μπορούν να ισχυριστούν έλλειψη διαθεσιμότητας. Θα ήταν αστείο. Οπότε ξέρεις ότι αργά ή γρήγορα θα παραλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Καλά μην ορκίζεσαι και για το τελευταίο... Απλά εκεί επειδή είναι μονοθεματικά τα καταστήματα δεν μπορούν να ισχυριστούν έλλειψη διαθεσιμότητας. Θα ήταν αστείο. Οπότε ξέρεις ότι αργά ή γρήγορα θα παραλάβεις.

Απλά προσωπικά όταν είχα θέμα με ένα προιόν φωτογραφίας , οι άνθρωποι με εξυπηρέτησαν την ίδια στιγμή και σπατάλησαν πολύ χρόνο , ενω θα μπορουσαν να μου πουν έλα απο εβδομάδας και μου εστειλάν και το αντικείμενο σπιτι μου με δικά τους έξοδα.Θεώρω ότι αξίζε να την αγοράσω απο κει αλλά τι να κάνουμε, θα τιμηθει σε άλλες αγορες στο μέλλον.

 

8 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

Το πλαίσιο αλλά μαγαζιά γιατί δεν πήγατε ?

Λόγω της ύπαρξης πόντων από αυτό το κατάστημα.

Επεξ/σία από skream
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Καλά μην ορκίζεσαι και για το τελευταίο... Απλά εκεί επειδή είναι μονοθεματικά τα καταστήματα δεν μπορούν να ισχυριστούν έλλειψη διαθεσιμότητας. Θα ήταν αστείο. Οπότε ξέρεις ότι αργά ή γρήγορα θα παραλάβεις.

Βγαίνει η δ760 η 770 οπότε 

Πως και πως θέλει να φεύγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, APPLEGEEK είπε

Βγαίνει η δ760 η 770 οπότε 

Πως και πως θέλει να φεύγει

Σιγουρά αλλά υπάρχουν και περιπτώσεις που 2 μοντέλα συνυπάρχουν για χρόνια.Η D7100 και D7200 βρίσκονταν σε πολλά μαγαζιά για καιρό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ntinaras είπε

Δε βγαινει καινουριος αυτος.

https://www.e-infin.com/eu/item/551/nikon_af_nikkor_80-200mm_f/2.8d_ed_lens

2 ώρες πριν, APPLEGEEK είπε

Καλή τιμή τον πήρα 

Και ντρεπεσαι να το πεις?🤔🤔🤔🤔🤔

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...