Προς το περιεχόμενο

(Software) Microsoft Office Home and Student 2016 32/64 Bit for PC - [email protected]


milos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.e-wish.gr/microsoft-office-home-and-student-2016-32-64-bit-for-pc-gia-oikiaki-xrisi-kai-foitites-xhs2016xfpp/?skr_prm=WyIyZTJmMzJjZC01NTg3LTRmZDAtYjljNS0zYmI0OGIzM2Q2NzUiLDE1NzQ2Mzc2Mjc4OTMseyJhcHBfdHlwZSI6IndlYiIsInRhZ3MiOiIifV0

Life time άδεια για 1 PC
Word - Excel - PowerPoint - OneNote

Προσφορά ημέρας με δωρεάν μεταφορικα  ,αλλα και παραλαβή απο το κατάστημα . Επομενη τιμη skroutz 29.99€ . Το κατάστημα δε ξερω ποσο αξιόπιστο θεωρείται, εαν όχι ας το κλειδωσουν οι mods .

Ας το αξιολογήσουν οι ειδικοί εαν αξίζει η να πρέπει κάποιος να πάει μέσω ebay για αγορά κλειδιού .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος κι αν ειναι κλειδι για Office 2016, ο, τι παρεις σε Office 365 μετα απο 1 ή 2 χρονια κλειδωνει γιατι οι λογαριασμοι που πωλουνται ειναι μαθητων ή φοιτητων που αποφοιτουν. Εγω την εχω παθει 2 φορες με Office 365 απο ebay. Αλλα με Office 2016 απο Ebay και 2,5€ δουλεύει απροβληματιστα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, iCyd είπε

Στο ebay βρισκεις με 2-3 ευρώ για 5 PCs και 5ΤΒ cloud . Οσες φορες εχω παρει δεν εχω αντιμετωπισει προβλημα , δεν ξερω αν αξιζει να δωσεις 10 ευρω.

εχεις κάποιο αγοραστή που προτιμάς? ή εχεις δοκιμάσει διάφορους?

 

Οχι πως δεν εμπιστευομαι το ebay, αλλά αν υπάρχει κάτι δοκιμασμένο δεν λέω οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρει και εμένα πολύ σε περίπτωση που υπάρχει αξιόπιστος πωλητής. Με ενδιαφέρει κυρίως ο cloud χώρος και δεν θα ήθελα ξαφνικά να κλειδώσει. Η άδειες είναι ετήσιες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, georgeps21 είπε

εχεις κάποιο αγοραστή που προτιμάς? ή εχεις δοκιμάσει διάφορους?

Οχι πως δεν εμπιστευομαι το ebay, αλλά αν υπάρχει κάτι δοκιμασμένο δεν λέω οχι.

Εxω δοκιμασει διαφορους . Μεχρι στιγμης δεν εχω αντιμετωπισει καποιο προβλημα . 

Τωρα μελλοντικα αν τυχει κατι και κλειδωσουν δεν μπορω να το γνωριζω . 

1 ώρα πριν, karatzes είπε

Με ενδιαφέρει και εμένα πολύ σε περίπτωση που υπάρχει αξιόπιστος πωλητής. Με ενδιαφέρει κυρίως ο cloud χώρος και δεν θα ήθελα ξαφνικά να κλειδώσει. Η άδειες είναι ετήσιες;

Το cloud η αληθεια ειναι πως δεν το χρησιμοποιησα ποτε αλλα το εκανα δοκιμη και δουλευε κανονικα. 

Οι αδειες λενε οτι lifetime.

Επεξ/σία από iCyd
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Kenny McCormick είπε

Για εταιρία ξέρει κανείς αν γίνεται να πάρεις είτε από το ebay είτε από εδώ σε ανάλογα φθηνές τιμές;

νομιζω εκει χρειάζεσαι τιμολογιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...