Προς το περιεχόμενο

Box: Νέα υπηρεσία online παραγγελίας φαγητού από την Cosmote


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 26/11/2019 στις 7:28 ΜΜ, bjj-p είπε

Φαε αγορινα μου αφοβα εσυ και η τυχη σου σου δουλευει...

ολοι νομιζεις ειναι με το γαντακι στα χερια οταν πιανουν τα τροφιμα, επειδη εχουν γυαλιστερη μοστρα στη σελιδα τους που κανεις τα κλικ κλικ.

Ασε στο αμερικα το κανανε για χαβαλε αλλα υποψιασμενος δεν ειναι κακο να εισαι, ειδικα στη χωρα της λαγομιας.

Οταν παραγγελνεις εσυ πας στην κουζινα και ελεγχεις αν φορανε γαντια δηλαδη?

Ισα ισα επειδη υπαρχουν οι αξιολογησεις τα μαγαζια που ειναι και online ειναι καθως πρεπει και ελεγχεις με αξιολογησεις, ενω χωρις κυριαρχει το χαος, οπως beat vs τυπικοι ταριφες...

Επεξ/σία από Nero55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Nero55 είπε

Οταν παραγγελνεις εσυ πας στην κουζινα και ελεγχεις αν φορανε γαντια δηλαδη?

Ισα ισα επειδη υπαρχουν οι αξιολογησεις τα μαγαζια που ειναι και online ειναι καθως πρεπει και ελεγχεις με αξιολογησεις, ενω χωρις κυριαρχει το χαος, οπως beat vs τυπικοι ταριφες...

αν κανεις τον κοπο και διαβασεις το προηγουμενο μηνυμα μου θα εχεις ολοκληρωμενη αποψη του τι κανω, δεν θα υποθετεις.

μιλαμε για μαγαζια γειτονιας, ποσος κοπος να περασεις βολτα μια φορα στη διαδρομη σου πριν δοκιμασεις; στο κατω κατω ειναι θεμα υγειας-υγιεινης, πρεπει να παθεις για να μαθεις;

ποσα ανοιξαν και δεν αντεξαν, ποσα εκλεισαν επειδη ο ανταγωνισμος ηταν καλυτερος. τα καλα τα εχω λοκαρει, για τα καινουρια υπαρχει παντα ελεγχος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Χρόνια μετά, αποφάσισα να το ανοίξω και εγώ. Και επειδή η google αποφασίζει με το έτσι θέλω να αλλάξει το όνομα της οδού μου, δεν μπορώ να βάλω την σωστή διεύθυνση. Το αστείο είναι οτι έχω σταθερό κοσμοτε΄, οπότε ξέρουν ΑΚΡΙΒΩΣ που μένω. Ξέρει κανείς πως γίνεται να τοποθετήσω πινέζα στον χάρτη ή το σάιτ το έφτιαξε κάποιο 3χρονο παιδάκι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, spiros91 είπε

Χρόνια μετά, αποφάσισα να το ανοίξω και εγώ. Και επειδή η google αποφασίζει με το έτσι θέλω να αλλάξει το όνομα της οδού μου, δεν μπορώ να βάλω την σωστή διεύθυνση. Το αστείο είναι οτι έχω σταθερό κοσμοτε΄, οπότε ξέρουν ΑΚΡΙΒΩΣ που μένω. Ξέρει κανείς πως γίνεται να τοποθετήσω πινέζα στον χάρτη ή το σάιτ το έφτιαξε κάποιο 3χρονο παιδάκι?

Μέσα από το app πάνω αριστερά πατάς προσθήκη νέας διεύθυνσης. Εκεί βάζεις διεύθυνση και σέρνεις στον χάρτη για πινέζα. Από brouser δεν ξέρω χρησιμοποιώ μόνο το app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Πρόσφατα πήγα να παραλάβω σε μπεργκεραδικο, έκανα παραγγελία μέσω box λόγο κουπονιών που μαζεύτηκαν. Και ενώ πήγα εκεί είδα ότι οι τιμές τους είναι κατά 1.6 φθηνότερο η παραγγελία μου. Άμα δεν ήταν τα έξτρα κουπονια δεν θα συνέφερε η αλήθεια είναι.

9.5 ευρω στο box

7.9 ευρώ στο καταστημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, darkef είπε

Πρόσφατα πήγα να παραλάβω σε μπεργκεραδικο, έκανα παραγγελία μέσω box λόγο κουπονιών που μαζεύτηκαν. Και ενώ πήγα εκεί είδα ότι οι τιμές τους είναι κατά 1.6 φθηνότερο η παραγγελία μου. Άμα δεν ήταν τα έξτρα κουπονια δεν θα συνέφερε η αλήθεια είναι.

9.5 ευρω στο box

7.9 ευρώ στο καταστημα

Το ίδιο έχω παρατηρήσει κι εγώ από ένα συνοικιακό σουβλατζίδικο. Είναι πιο ακριβό στο box οπότε δεν υπάρχει έκπτωση και προσφορά. Έτσι είτε πάω εκεί είτε τηλεφωνώ εκτός υπηρεσίας box.

Επεξ/σία από metal2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...