Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 590 8GB Special Edition 184.90 @Πλαισιο [ΤΕΛΟΣ]


Pansar24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρωί πήρα τηλ και μου είπαν πάλι θα σας έρθει κλπ. Αφού είπα πως δεν μου έχει έρθει και πέρασαν οι ημέρες επιβεβαίωσαν το email μου. Τελικα μου ήρθε πριν καμια ώρα. Το προώθησα στον ανιψιό να τους περάσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 214
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άλλα λένε στον έναν άλλα στον άλλον... Σωστό τρελοκομείο! 

Εμένα μου είπαν ότι συγκεντρώνουν τις παραγγελίες για να τους στείλουν όλους μαζί... Go Figure....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 2/12/2019 στις 3:28 ΜΜ, elenhra είπε

Καλησπέρα σε όλους! Από τις 2 υλοποιήσεις που έβγαλε το plaisio δε πρόλαβα την γαλάζια και πήρα την μαύρη. Η διαφορά τους από το site της Sapphire φαίνεται να είναι (υπέρ της γαλάζιας): 

1. Engine Clock: Up to 1560 MHz vs 1545 MHz

2. Memory Clock: 8400 MHz Effective vs 8000 MHz

Φαντάζομαι ότι για έναν απλό χρήστη τα παραπάνω δεν κάνουν καμία απολύτως διαφορά... ακόμα κ για μελλοντική χρήση, σωστά?

Είμαι με CPU 2600Χ κ 1x16GB RAM Ballistix κ κυρίως παίζω pro (efootball 2020). 

Υ.γ.: Το παιχνίδι παίζει να βρω να το πουλήσω? σε τι τιμή να το δώσω? 

Δεν έχουν καμία διαφορά μόνο στο χρώμα και οτι στην spesial edition έχει φωτιζόμενους ανεμιστήρες

https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-rx-590-8g-g5-oc_c

https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-rx-590-8g-g5-se_c

Επεξ/σία από xelidoni
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, kgian είπε

Το πρωί πήρα τηλ και μου είπαν πάλι θα σας έρθει κλπ. Αφού είπα πως δεν μου έχει έρθει και πέρασαν οι ημέρες επιβεβαίωσαν το email μου. Τελικα μου ήρθε πριν καμια ώρα. Το προώθησα στον ανιψιό να τους περάσει. 

 

15 ώρες πριν, gkagg είπε

Άλλα λένε στον έναν άλλα στον άλλον... Σωστό τρελοκομείο! 

Εμένα μου είπαν ότι συγκεντρώνουν τις παραγγελίες για να τους στείλουν όλους μαζί... Go Figure....

Ενοχλήστε τους παιδιά συνέχεια. Για να σας στείλουν τους κωδικούς είναι υπόθεση 5-10 λεπτών.

Προσωπικά αγόρασα την κάρτα την προηγούμενη Δευτέρα και ενώ την Τετάρτη μου είπαν ότι θα τους λάβω τους κωδικούς έως το βράδυ ή την επόμενη,τελικά τους έλαβα χθές. 
Μεγάλη ταλαιπωρία καθώς πήγα από κατάστημα το Σάββατο έδωσα πάλι email,τηλεφώνημα Δευτέρα τπτ και τελικά Τρίτη,ενώ με είχαν μάθει όλοι στο τηλεφωνικό κέντρο (😋),μου έστειλε ένας πωλητής τους κωδικούς 10 λεπτά αφού μίλησα μαζί του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα πριν 2 μήνες με την 5700XT Nitro οι κωδικοί δόθηκαν σε 2-3 ώρες αφού επικοινώνησα μέσω chat.

Όσον αφορά τα παιχνίδια έβαλα τον κωδικό στο AMD Rewards κατέβασα το tool σκάναρε το σύστημα και μου έδωσε το κλειδί για το παιχνίδι(Borderlands 3) το οποίο και έδωσα χωρίς κανένα πρόβλημα.Δεν χρειάστηκε τίποτε άλλο.Βέβαια δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι ή είναι πάντα η ίδια διαδικασία οπότε δεν μπορώ να πω με σιγουριά.

Επεξ/σία από Inler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Aurumnus είπε

Για αγορά από κατάστημα (όχι online) τι χρονικό περιθώριο έχω για να επιστρέψω σφραγισμένο το προϊόν;

Από τον νόμο δεν έχεις αλλά το Πλαίσιο μπορεί να έχει στην πολιτική του επιστροφές, παρ' τους ένα τηλέφωνο να τους ρωτήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορώ να δώσω αλλού τους κωδικούς?θέλω να τους πουλήσω γιατί έχω 2 από 2 αγορές και δεν με ενδιαφέρει το παιχνίδι(Borderlands 3)

Επεξ/σία από Phoenix7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Phoenix7 είπε

Μπορώ να δώσω αλλού τους κωδικούς?θέλω να τους πουλήσω γιατί έχω 2 από 2 αγορές και δεν με ενδιαφέρει το παιχνίδι(Borderlands 3)

Ούτε το breakpoint σε ενδιαφέρει; Επιλέγεις ένα από τα δύο, δεν είναι μόνο το borderlands.
Πάντως για το breakpoint δεν δίνει κωδικό, κάνεις redeem το κουπόνι από το Pc που φοράς την κάρτα και το ενεργοποιεί αυτόματα στον λογαριασμό σου στο Uplay, για το borderlands δεν ξέρω.
Το 3μηνο xbox game pass νομίζω δεν αξίζει καν να το πουλήσεις, άσε κιόλας που όλο και κάτι θα σε ενδιαφέρει να παίξεις από τα games που έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...