Προς το περιεχόμενο

Sapphire VGA Radeon RX 590 8GB Special Edition 184.90 @Πλαισιο [ΤΕΛΟΣ]


Pansar24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

49 λεπτά πριν, Tantalord είπε

Σχετικά με το παιχνίδι,το πλαίσιο σου στέλνει ένα κωδικό στο email και τον εξαργυρώνεις εδώ https://www.amdrewards.com

μετα απο ποσο σου στελνουν το email? γιατι μου την εφεραν αλλα ακομα δεν ηρθε καποιο email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 214
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, shagadm είπε

μετα απο ποσο σου στελνουν το email? γιατι μου την εφεραν αλλα ακομα δεν ηρθε καποιο email.

Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση. Μου είπε σε 2-3 εργάσιμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, kgian είπε

Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση. Μου είπε σε 2-3 εργάσιμες...

 

1 ώρα πριν, shagadm είπε

μετα απο ποσο σου στελνουν το email? γιατι μου την εφεραν αλλα ακομα δεν ηρθε καποιο email.

Εγώ για το λόγο ότι την αγόρασα από φυσικό κατάστημα, πήρα τηλέφωνο και μίλησα με πωλητή και μου είπε σήμερα θα μου έρθει το mail.

Αν δεν υπάρξει πρόβλημα συνήθως γίνεται αμέσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σε fx8320 στα 4.5 ghrz, θα έχω πολύ μπουκάλι? καλύτερα να πάρω την 570? Τώρα εχω μια 660τι μπουστ (για 1080π πάντα)

Επεξ/σία από GeorgeHellas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, GeorgeHellas είπε

σε fx8320 στα 4.5 ghrz, θα έχω πολύ μπουκάλι? καλύτερα να πάρω την 570? Τώρα εχω μια 660τι μπουστ (για 1080π πάντα)

Έλα φίλε εγώ με fx8320 με 580 είμαι οκ, σαν πακέτο τιμή κ σύστημα εγώ θα έπαιρνα την 570, πάνε εκεί γλυτώνεις κ φράγκα, 190 για rx5. Σειρά δεν θα έδινα πλέον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GeorgeHellas είπε

σε fx8320 στα 4.5 ghrz, θα έχω πολύ μπουκάλι? καλύτερα να πάρω την 570? Τώρα εχω μια 660τι μπουστ (για 1080π πάντα)

Μπουκάλι μπορεί να μην έχεις αλλά θα έχεις αρκετά χαμηλά minimum-max fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα οτι θα δω διαφορές δεν το συζητώ.Εχω ενα ryzen 2600 με rx290..Aξίζει η αγορά η να κοιταξω για καμία οθόνη καλύτερα στα 144hz?

Επεξ/σία από NotebookFreak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έστησα και εγώ αφού παρέλαβα! Κουκλί η κάρτα. Θα περιμένω μέχρι τέλος της εβδομάδας για τους κωδικούς αλλιώς θα στείλω στο support. Έτσι είχε γίνει και πέρυσι με την 570, σε 1 μέρα αφού μίλησα μου τους στείλανε/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, theseus είπε

αξιζει η αναβαθμιση απο i5 6500 + SAPPHIRE AMD RADEON R9 380X NITRO  σε αυτη την καρτα;

Ναι είναι σημαντική η διαφορά τους. 

1 ώρα πριν, GeorgeHellas είπε

σε fx8320 στα 4.5 ghrz, θα έχω πολύ μπουκάλι? καλύτερα να πάρω την 570? Τώρα εχω μια 660τι μπουστ (για 1080π πάντα)

Δεν θα έχεις μεγάλο, αλλά η 590 θα σου δίνει επιδόσεις 580 (570 στη χειρότερη).  Οπότε κοίτα μια RX570/580 καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, GeorgeHellas είπε

σε fx8320 στα 4.5 ghrz, θα έχω πολύ μπουκάλι? καλύτερα να πάρω την 570? Τώρα εχω μια 660τι μπουστ (για 1080π πάντα)

Στα χρήματα που κοστίζει μια καλή υλοποίηση RX580 παίρνεις μια εξίσου καλή υλοποίηση RX590 και μάλιστα με 3 έτη εγγύησης μεγάλου καταστήματος + game + gamepass.

Το μπουκάλι που θα φας θα είναι το ίδιο είτε πάρεις 580, είτε πάρεις 590 και δεν θα είναι ιδιαίτερα μεγάλο.

Για μένα προχώρα με την 590 για όσο υπάρχει ακόμα. 

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 26/11/2019 στις 10:34 ΠΜ, Phoenix7 είπε

Έγινε και από εμένα μια παραγγελία για το παρακάτω νέο build. Ευχαριστώ!

  Απόκρυψη περιεχομένων

Screenshot_1.jpg.a37960f2e6e9e51e688ccdfe3c8c6dda.jpg

Φίλε αν θέλεις πιο πολλη καγκουρια  είσαι για τις rgb που δίνει το plaisio στα 65€. Βλέπω με το κουτί θα είναι πιο όμορφο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Striker4 είπε

Φίλε αν θέλεις πιο πολλη καγκουρια  είσαι για τις rgb που δίνει το plaisio στα 65€. Βλέπω με το κουτί θα είναι πιο όμορφο 

 Τις άλλαξα ήδη ναι με αυτές του Plaisio :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Εγώ μόλις σήμερα παρέλαβα στο σπίτι μου τη συγκεκριμένη GPU αλλά έχω μια απορία (είναι πολύ χαζή το ξέρω 😂)… Το παιχνίδι πώς το παίρνουμε; Δε βλέπω να μου έχουν δώσει κάποιο κωδικό για να βάλω στο amdrewards.com.

PLEASE HELP!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...