Προς το περιεχόμενο

[ΚΙΝΗΤΟ] Προσφορά Xiaomi Mi 9t pro (6/128gb) 400€ (340 εμμεσα με επιστροφή) ΓΕΡΜΑΝΟΣ--COSMOTE [ΤΕΛΟΣ]


RV86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.germanos.gr/product/xiaomi-mi-9t-pro-128gb/20387002/

399 τελική τιμή σε όλα τα ελληνικά καταστήματα.(πλαίσιο, mi store.gr, pubic κλπ) 

Ή τιμή με επιστροφή eurobank 15% (59 ευρώ περίπου) είναι ίδια σχεδόν με σκρουτζαδικα κ πολύ κοντά κατα 20 ευρώ περίπου με τα κινεζομαγαζα (τωρινές τιμές χωρίς κουπόνια Aliexpress, Gearbest κλπ). Δλδ 340 ευρώ 

Για όποιον το έχει βάλει στόχο είναι μια σχετικά καλή προσφορά με εγγύηση ελληνικου καταστήματος όπως ο Γερμανός 

Επεξ/σία από Vasilis Rizos
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, GeneralHarobi είπε

not bad για επiσημη εγγύηση

Εγώ αυτό πιστεύω κ το ανέβασα...global rom not cn, Not bad, not priority, κλπ

Επεξ/σία από Vasilis Rizos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

No wireless charging.

Ημαρτον σε αυτην την κατηγορια τιμης, εμεινα με το δαχτυλο στην σκανδαλη μολις το διασταυρωσα.

Κατα τα αλλα, πολυ καλη τιμη για Ελλαδα/εγγυηση κλπ.

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δινεις 400, παιρνεις επιστροφη 60 και ΕΜΜΕΣΑ σου βγαινει 340€

Απο σκρουτζ χωρις επιστροφη, χωρις βλακφραιντει εχει απο 328€. Δεν εχει εγγυηση δηλαδη καθολου απο τα μαγαζια του σκρουτζ;

Για μενα δεν αξιζει θεμα ουτε για πλακα, αλλα ο καθενας εχει τις προσφορες που του αξιζουν 😛 (παραλλαγή συνθηματος που εχω δει σε τοιχους)

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η προσφορά καρα-αξίζει, ειδικά με επιστροφή στα 340

στο σκρουτζ ο πρώτος που το έχει στοκ, είναι στα 360, κι αυτό χωρίς επίσημη εγγύηση 2χρ

- το έχω το κινητό απο όταν βγήκε στα 399 για ένα απόγευμα πριν 3 εβδομάδες, αγορασμένο με τιμολόγιο

κορυφαίο κινητό, το έχω κατευχαριστηθεί.. άπαιχτη οθόνη, smooth παντού,
μπαταρία 1.5-2 μέρες (9-10 ώρες SOT βγάζω) αν και αυτό δεν ισχύει για όλους τους κατόχους

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Δινεις 400, παιρνεις επιστροφη 60 και ΕΜΜΕΣΑ σου βγαινει 340€

Απο σκρουτζ χωρις επιστροφη, χωρις βλακφραιντει εχει απο 328€. Δεν εχει εγγυηση δηλαδη καθολου απο τα μαγαζια του σκρουτζ;

Για μενα δεν αξιζει θεμα ουτε για πλακα, αλλα ο καθενας εχει τις προσφορες που του αξιζουν 😛 (παραλλαγή συνθηματος που εχω δει σε τοιχους)

Απλα εγώ μετά τα 60 ευρώ επιστροφή σε πόντους πάω σούπερ ψωνίζω ή shell βενζίνη τσιγαρα.. Το ίδιο είναι. 

Σίγουρα δεν είναι προσφορά για Black friday δεν αξίζει σε αυτή την κατηγορία 

Απλά η εμπειρία μου με μεγάλο σκρουτζομαγαζο της Αθήνας με δίδαξε όταν κάηκε η οθόνη του κινητού κ το αντικατεστησαν εντός εγγύησης με ιματασιον με αποτέλεσμα... Μην μακρυγορώ να κάψει πλακέτα... Αφού είχε λήξη η εγγύηση... 

Στα ίδια περίπου λεφτά να εμπιστεύεσαι τους μεγαλους

Επεξ/σία από Vasilis Rizos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Δινεις 400, παιρνεις επιστροφη 60 και ΕΜΜΕΣΑ σου βγαινει 340€

Απο σκρουτζ χωρις επιστροφη, χωρις βλακφραιντει εχει απο 328€. Δεν εχει εγγυηση δηλαδη καθολου απο τα μαγαζια του σκρουτζ;

Για μενα δεν αξιζει θεμα ουτε για πλακα, αλλα ο καθενας εχει τις προσφορες που του αξιζουν 😛 (παραλλαγή συνθηματος που εχω δει σε τοιχους)

Οχι φιλε matrixxx, τα σκρουτζομαγαζα δινουν δικη τους εγγυηση που κανεις τον σταυρο σου να μην την χρειαστεις γιατι εισαι ερμαιο στα χερια του καθε μαγαζιου.

Π.χ. σε 1 με 2 χρονια που το μοντελο θα εξαφανιστει, θα προφασιστουν 100 δικαιολογιες.

Σε ενα χειροτερο σεναριο, σε περιπτωση που κλεισει το μαγαζι, δεν εχεις καμια καλυψη.

Επισης, το αλλο που συνηθιζουν να κανουν, εισαγουν την φθηνοτερη κινεζικη εκδοση και περνανε απο πανω global rom, αλλα το hardware δεν ειναι το ιδιο, δεν παιζει για παραδειγμα η μπαντα 4G/800 και μπορει θεωρητικα να στο κλειδωσει η xiaomi ανα πασα στιγμη στο μελλον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, abdulah είπε

δεν έχει μπλε :(

πάρε το μαύρο.. έτσι κι αλλιώς θήκη θα του βάλεις.
Κι εγώ πήρα το κόκκινο, κι εκτός οτι είναι πολύ "flashy",
τώρα με τις θήκες ξεφέγγουν οι κοκκινες (ροζ) λεπτομέρειες στα κενά της θήκης! 
όχι οτι είναι άσχημο, αλλά έκανα αμάν να πάρω το κόκκινο, και τελικά δεν άξιζε την επιμονή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Καλό, το σκέφτομαι αλλά προτιμώ το Mi 9 με ασύρματη φόρτιση και υπέρυθρες. Πέρα απ΄αυτό δεν εμπιστεύομαι την pop up κάμερα..

BTW, pop-up camera..., τεραστιοoo πλεονεκτημα privacy!

Δεν μπορουν να σε βλεπουν κρυφα τα οποιαδηποτε apps.

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε γενικές γραμμές είναι μια τίμια προσφορά στα επίπεδα της παγκόσμια αγοράς για ένα vfm κινητό στο top 10 αυτή την στιγμη με chipset sd 855 κ τον κορυφαίο αισθητήρα 48 mpixels της sony. Σίγουρα δεν ειναι τέλειο κινητό, έχει πολλές ελλείψεις αλλά για μένα σε αυτά τα χρήματα είναι το no 2 vfm κινητό μετά το Realme X2 pro. 

Καλό κυνήγι προσφορων 

Επεξ/σία από Vasilis Rizos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...