Προς το περιεχόμενο

[ΚΙΝΗΤΟ] Προσφορά Xiaomi Mi 9t pro (6/128gb) 400€ (340 εμμεσα με επιστροφή) ΓΕΡΜΑΝΟΣ--COSMOTE [ΤΕΛΟΣ]


RV86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα κάνω σήμερα αγορά από  kinitakias.gr το Xiaomi Mi 9T Pro (128GB, 6GB RAM) στα 327 ευρώ .

 https://www.kinitakias.gr/?s=mi+9t+pro&post_type=product

Θα ήθελα την άποψη κάποιων που το αγόρασαν η αγοράζουν κινητά από τον kinitakias.gr αν είναι σε καλή τιμή και αν είναι κατάστημα εμπιστοσύνης . Πρώτη φορά θα αγοράσω από εκεί .

Όσοι το έχουν και το χρησιμοποιούν τι μου προτείνουν σε χρώμα Μπλε η κόκκινο  .

Τι να προσέξω στην αγορά.

Σε επικοινωνία μου με ανέφεραν ότι

 Οι παραδόσεις γίνονται από 4-10 εργάσιμες ημέρες από την ημέρα της πληρωμής.

Είναι ευρωπαϊκές συσκευές με ελληνικό μενού, το αποστέλλουμε καινούργιο στην συσκευασία του.

Όλα τα κινητά μας έχουν 2 χρόνια εγγύηση

Ο Γερμανός δεν έχει συσκευές στην θεσσαλονίκη βρήκα μόνο μια σε απόσταση 20 χιλιομέτρων.

Επεξ/σία από Petran1965
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Petran1965 είπε

Θα κάνω σήμερα αγορά από  kinitakias.gr το Xiaomi Mi 9T Pro (128GB, 6GB RAM) στα 327 ευρώ .

 https://www.kinitakias.gr/?s=mi+9t+pro&post_type=product

Θα ήθελα την άποψη κάποιων που το αγόρασαν η αγοράζουν κινητά από τον kinitakias.gr αν είναι σε καλή τιμή και αν είναι κατάστημα εμπιστοσύνης . Πρώτη φορά θα αγοράσω από εκεί .

Όσοι το έχουν και το χρησιμοποιούν τι μου προτείνουν σε χρώμα Μπλε η κόκκινο  .

Τι να προσέξω στην αγορά.

Σε επικοινωνία μου με ανέφεραν ότι

 Οι παραδόσεις γίνονται από 4-10 εργάσιμες ημέρες από την ημέρα της πληρωμής.

Είναι ευρωπαϊκές συσκευές με ελληνικό μενού, το αποστέλλουμε καινούργιο στην συσκευασία του.

Όλα τα κινητά μας έχουν 2 χρόνια εγγύηση

Ο Γερμανός δεν έχει συσκευές στην θεσσαλονίκη βρήκα μόνο μια σε απόσταση 20 χιλιομέτρων.

Μακρια, ενας παραγγειλε, δεν του εφεραν το κινητο και για να του επιστρεψουν τα χρηματα τον ετρεχαν καιρο (το θεμα το ειχε ανεβασει και εδω στο ινσομνια).

Επεξ/σία από Salvation81
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Μακρια, ενας παραγγειλε, δεν του εφεραν το κινητο και για να του επιστρεψουν τα χρηματα τον ετρεχαν καιρο (το θεμα το ειχε ανεβασει και εδω στο ινσομνια).

Βρίσκετε σε Best Price.gr Σοβαρό σαιτ.

 

Επεξ/σία από Petran1965
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Petran1965 είπε

Βρίσκετε σε Best Price.gr Σοβαρό σαιτ.

τι σημασία έχει αν είναι σοβαρό το bestprice.gr με το αν είναι αξιόπιστο κατάστημα το kinitakias.gr ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τώρα έχω προβληματιστεί λίγο πριν την αγορά του κινητού απο σκουτζομάγαζο γενικά μιας και το βλέπω στα 300 και στα φίρστ κλας και καλά αλλά και πανάκριβα μαγαζιά τύπου γερμανός +50 ευρω και κουπόνια. Δηλαδή κάτι παίζει συγκεκριμένα με τη xiaomi που τα μεγάλα καταστήματα μπορούν και προσπερνάνε?

Δηλαδή τι ακριβώς κάνουν περισσότερο τα μεγάλα καταστήματα από τα μικρότερα του σκρουτζ φυσικά ή διαδικτυακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Theodore1890 είπε

Ρε παιδιά τώρα έχω προβληματιστεί λίγο πριν την αγορά του κινητού απο σκουτζομάγαζο γενικά μιας και το βλέπω στα 300 και στα φίρστ κλας και καλά αλλά και πανάκριβα μαγαζιά τύπου γερμανός +50 ευρω και κουπόνια. Δηλαδή κάτι παίζει συγκεκριμένα με τη xiaomi που τα μεγάλα καταστήματα μπορούν και προσπερνάνε?

Δηλαδή τι ακριβώς κάνουν περισσότερο τα μεγάλα καταστήματα από τα μικρότερα του σκρουτζ φυσικά ή διαδικτυακά.

 

Τα σκρουτζομαγαζα κανουν δικια τους παραεισαγωγη με οτι αυτο συνεπαγεται με εγγυηση, rom κτλ 

Τα "μεγαλα" οπως λες μαγαζια τα παιρνουν απο τον εδω αντιπροσωπο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, samtwo είπε

Ξέρει κάποιος αν υποστηρίζει wifi calling σε cosmote? 

*#*#vowifi#*#* και *#*#volte#"#" και έχεις κανονικά και τα 2 χωρίς να είναι από cosmote. Μεταφράζω όπου βλέπεις v βάζεις το 8 όπου το ο το 6 και πάει λέγοντας στον dialer.

Μετά την διαδικασία αυτή ουσιαστικά σου  εμφανίζειτο volte και vowifi στα settings. Αν δεν τα έχει ήδη ενεργοποιημένα.

Επεξ/σία από chris_g92
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έψαχνα παράλληλα. Διάβασα πως αν το κινητό είναι global τότε η infoquest το δέχεται για service ή ότι άλλο χρειαστεί, εγγύηση δηλαδή, ισχύει αυτό?

Επεξ/σία από Theodore1890
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι επαρχια.. απο Public παρήγγειλα το κοκκινο και δεν το εχουν φερει ακομα..
μαλλον επειδη ετρεχαν την προηγουμενη βδομαδα τις παραγγελιες τις αφησαν να τις στειλουν αυτη..
Δεν ξερω βεβαια αν θα μου το στειλουν απο αλλο καταστημα ή δεν ειχαν αρκετα κοκκινα και περιμενουν να παρουν απο το προμηθευτη.
Παρελαβε κανενας αλλος απο επαρχια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παραγγελία 26/11..  παρελαβα χτες 19/12 !!!

Ειμαι με Cosmote..
το VoLTE εμφανιστηκε μονο του (αλλα δεν ξερω αν οντως δουλευει) το VoWiFi σιγουρα δεν δουλευει.. απ οτι ειδα δε ειναι στις υποστηριζομενες συσκευες..
καταφερε κανενας να το ενεργοποιησει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...