Προς το περιεχόμενο

Mango Outlet -70%


LakisKatabos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλα τα κοντομάνικα είναι xl, με κάποια να μου είναι λίγο πιο χαλαρά. Παραμένω φαντάζομαι σε xl νούμερο και εδώ, ε? 

Όσον αφορά τις επιστροφές, πόσες μέρες κάνει η οοη διαδικασία για επιστροφή χρημάτων? 

Επισης η αποστολή από που γίνεται και με ποια εταιρία και χρόνο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, overpower είπε

Όλα τα κοντομάνικα είναι xl, με κάποια να μου είναι λίγο πιο χαλαρά. Παραμένω φαντάζομαι σε xl νούμερο και εδώ, ε? 

Όσον αφορά τις επιστροφές, πόσες μέρες κάνει η οοη διαδικασία για επιστροφή χρημάτων? 

Επισης η αποστολή από που γίνεται και με ποια εταιρία και χρόνο? 

Εγω φοραω XXL γενικα και τα πηρα XXL .

Φεύγουν απο Ισπανία και ερχονται σε καμια βδομαδα και λιγο παραπάνω με Speedex απο οτι θυμάμαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, overpower είπε

Όσον αφορά τις επιστροφές, πόσες μέρες κάνει η οοη διαδικασία για επιστροφή χρημάτων?

Μερικοί μάλλον απλά βαριέστε να διαβάσετε το FAQ και τα θέλετε έτοιμα, αλλά τέλος πάντων.

Paypal:

Αναφορά σε κείμενο

Πώς μπορώ να γνωρίζω ότι το αίτημα επιστροφής χρημάτων μου έγινε αποδεκτό;

Θα λαμβάνετε ενημέρωση σε κάθε στάδιο της επεξεργασίας του αιτήματός σας μέσω email:

Επιβεβαίωση της παραλαβής του αιτήματος επιστροφής χρημάτων: την ίδια ημέρα (ή την πρώτη εργάσιμη ημέρα μετά την υποβολή του αιτήματος επιστροφής χρημάτων, αν το εν λόγω αίτημα ληφθεί μετά τις 17:00 GMT ή σε μη εργάσιμη ημέρα)

Γνωστοποίηση της αποδοχής ή απόρριψης του αιτήματος επιστροφής χρημάτων: 5 εργάσιμες ημέρες μετά την παραλαβή ολόκληρου του φακέλου σας

Επιστροφή χρημάτων: 5 εργάσιμες ημέρες μετά τη γνωστοποίηση της έγκρισης του αιτήματος επιστροφής χρημάτων

 

Mango:

Αναφορά σε κείμενο

Refunds
The refund period may vary between 3 and 12 working days from reception of your return at our warehouses. Once we have inspected the condition of the returned items, we will notify you by e-mail. The refund will be made using the same payment method used to purchase the item.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγάπη το Mango αλλά από τότε που ανέβηκα ένα νούμερο στα παντελόνια, δεν βρίσκω τίποτα 😕

Τσίμπησα ένα μπουφαν που ήταν σε τιμή δερματίνης ενώ είναι δερμάτινο, ελπίζω να κάτσει το νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ όλα ΧΧL τα πήρα και ότι γίνει δεν τρέχω με αλλαγές το πολύ πολύ να τα πασάρω στον ανιψιό μου που με φτάνει σε ύψος σε κάνα χρόνο.

Επεξ/σία από tehyoda
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σηκώθηκα να πιω νερό και προφανώς να μπω insomnia να δω τα νέα αυξημένης κίνησης, χρονιαρες μέρες που λένε στον χωριό μου και να που έμεινα 60 ευρώ φτωχότερος. Κακιά συνήθεια να σηκώνεστε το βράδυ... 😅

Επεξ/σία από tomtsir
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθλια ποιοτητα, μου εφεραν μποξερακια δωρο περισυ και χειροτερα δεν εχω ξαναφορεσει. Ασε που μου θυμισαν κατι ταινιες του 40 :P

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. 2η χρονιά με 'βραδινά' ψώνια στο Mango.

Ερώτηση: Υπάρχει δυνατότητα συμπληρωματική παραγγελία να ενοποιηθεί με προηγούμενη για να γλυτώσω μεταφορικά;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, karatzes είπε

Καλημέρα. 2η χρονιά με 'βραδινά' ψώνια στο Mango.

Ερώτηση: Υπάρχει δυνατότητα συμπληρωματική παραγγελία να ενοποιηθεί με προηγούμενη για να γλυτώσω μεταφορικά;

Ευχαριστώ

Αμφιβάλλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιμαι 1.96 θα ειμαι οκ με ΧΧL σε ζακετες? Ειμαι και γυμνασμενος γενικα δεν ειμαι φιρφιρης σαν αυτους στις φωτογραφιες του σαιτ τους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...