Προς το περιεχόμενο

Nike Sale +30% με κωδικό [ΤΕΛΟΣ]


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

36 λεπτά πριν, geofak είπε

Όλα τα ανέβασαν! είχα το πρωί στο καλάθι 3 προϊόντα και πήγα Ερμού για δοκιμή, τώρα που γύρισα για checkout είμαι +60€ πάνω.

😡😡 τα ιδια

Επεξ/σία από GhostDel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, dorinpro είπε

Προσοχή στα 720!

Πήρα στη γυναίκα μου και εμένα,το νούμερο ήταν κανονικό αλλά πολύ μικρά για το πόδι.

Τελικά έκανα επιστροφή για ένα νούμερο μεγαλύτερο,και τώρα είναι μία χαρά.

Εγω αν βαλω 44 και 1/3 μου κανει οριακα στο ποδι αλλα ΠΑΝΤΑ παιρνω 44 και 2/3 η 45 για να ειμαι μεσα. Για ατομα που τρεχουν τεραστιες αποστασεις βεβαια αυτο δεν ειναι καλο γιατι το ποδι δεν το αγκαλιαζει καλα το παπουτσι αλλα μεχρι 6 χιλιομετρα που τρεχω χαλαρα εγω δεν υπαρχει θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2019 στις 8:49 ΠΜ, efkola είπε

Εκπτώσεις στο site της Nike + επιπλέον έκπτωση 30% με τον κωδικό ADDON30.

https://www.nike.com/gr/w/sale-3yaep

Καλές αγορές!

Για μένα δεν δουλεύει ο κωδικός, λεει Δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον κωδικό προώθησης ADDON30 αυτήν τη στιγμή.

Τι φάση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Marios st είπε

Για μένα δεν δουλεύει ο κωδικός, λεει Δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον κωδικό προώθησης ADDON30 αυτήν τη στιγμή.

Τι φάση?

Κατσε μηπως τα φτιαχνουν και 12 η ωρα δωσουν μεγαλυτερη εκπτωση για εμας που δεν εχουμε αγορασει ακομη.😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πηρα τα airmax 720 σε νουμερο 44.

Γενικα εχουν ανετη εφαρμογη; γιατι δεν ξαναειχα airmax

Σε vomero 10/11 και γενικα αθλητικα φοραω 44 και ειναι full ανετα αλλα σε αλλα παπουτσια 42 (sneakers).

Επεξ/σία από simply88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, simply88 said:

πηρα τα airmax 720 σε νουμερο 44.

Γενικα εχουν ανετη εφαρμογη; γιατι δεν ξαναειχα airmax

Σε vomero 10/11 και γενικα αθλητικα φοραω 44 και ειναι full ανετα αλλα σε αλλα παπουτσια 42 (sneakers).

Πήγα και τα δοκίμασα σήμερα. Το 44 ήταν το νούμερο μου αλλά κάτι παλιά air max που είχε προ τριετίας τα είχα σε 43 και σε adidas sneakers φοράω 43 1/3. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, CaMp3on είπε

Παιδιά έχει κανεις άποψη για τα Pegasus 35?

τα χρησιμοποιω για προπονησεις τρέξιμο, βγαζουν πανω απο 1000χλμ, είναι το μακροβιότερο μοντέλο δρομικού παπουτσιου ever

σταθερή διαχρονικη αξία

Επεξ/σία από Vincanity
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, pan82 είπε

Σε σχέση με τι σύγκρινεις; Πήρες ενα νουμερο παραπάνω σε σχέση με παλιότερα nike που είχες η σε σχέση με άλλη μάρκα αθλητικών; 

Πάντα φοράω 44 nike, σε αυτά είναι μικρότερα για μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεταμεσονύχτια πριν λίγες ώρες είχα βάλει 2 παπούτσια στο καλάθι με το ADDON30 και δούλευε κανονικά. Δεν είχα καταλήξει και λέω θα το κάνω σε λίγες ώρες που είχα έκτακτο πρωινό ξύπνημα. Ξυπναώ πριν λίγο, μπαίνω και δεν δουλεύει ο κωδικός.

Αυτό, σαν νέος πελάτης της πλατφόρμας αυτής - και όχι της Nike, που είμαι πιστός 30 χρόνια - μού δημιουργεί ΤΕΡΑΣΤΙΟ αρνητικό αντίκτυπο για την εταιρεία, κυρίως γιατί δεν με ενημέρωσε τη στιγμή που είμαι στο καλάθι, π.χ. ότι αν φύγεις, δεν θα ισχύει.

Αυτές είναι αμερικανιές-αρπαχτές με ασυνέπεια προς τον καταναλωτή. Δέχομαι να πει ότι αν δεν ψωνίσεις τώρα, χάνεις την προσφορά, αλλά να το πει.

Ερασιτεχνικά πράγματα για τέτοιο brand name.

Επεξ/σία από kostasgr78
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kostasgr78 είπε

Μεταμεσονύχτια πριν λίγες ώρες είχα βάλει 2 παπούτσια στο καλάθι με το ADDON30 και δούλευε κανονικά. Δεν είχα καταλήξει και λέω θα το κάνω σε λίγες ώρες που είχα έκτακτο πρωινό ξύπνημα. Ξυπναώ πριν λίγο, μπαίνω και δεν δουλεύει ο κωδικός.

Αυτό, σαν νέος πελάτης της πλατφόρμας αυτής - και όχι της Nike, που είμαι πιστός 30 χρόνια - μού δημιουργεί ΤΕΡΑΣΤΙΟ αρνητικό αντίκτυπο για την εταιρεία, κυρίως γιατί δεν με ενημέρωσε τη στιγμή που είμαι στο καλάθι, π.χ. ότι αν φύγεις, δεν θα ισχύει.

Αυτές είναι αμερικανιές-αρπαχτές με ασυνέπεια προς τον καταναλωτή. Δέχομαι να πει ότι αν δεν ψωνίσεις τώρα, χάνεις την προσφορά, αλλά να το πει.

Ερασιτεχνικά πράγματα για τέτοιο brand name.

2 ποστ πιο πανω >
" Αλλαξε ο κωδικος σε "FINALS30" "


(οι ενημερωσεις υπαρχουν και συνηθως ειναι στην κεντρικη σελιδα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...