Προς το περιεχόμενο

Nike Sale +30% με κωδικό [ΤΕΛΟΣ]


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Καλα ειναι δυνατον σημερα να μην εχουν μια καλυτερη προσφορα απο τις προηγουμενες ημερες?

Προφανώς ξεπούλησαν από τη Τετάρτη που έβαλαν το extra 30% και μετά περιόρισαν την έκπτωση. Η αλήθεια είναι ότι ήταν τιμές χώμα. 

Νike airmax 720 στα 82€ τελική, πήγα χθες nike Ερμού και το είχε 189€-15%=-160€ και στο footlockers 150€

 

11 ώρες πριν, dorinpro είπε

Πάντα φοράω 44 nike, σε αυτά είναι μικρότερα για μένα

Εγώ πάλι παίζω σε 44+2/3 σε αdidas και πήρα το 45 και χθες το δοκίμασα και ήταν μια χαρά μη σου πω και το 44,5 καλό ήταν αλλά με στένευε ελάχιστα στα πλάγια αν και θα ανοιγε φαντάζομαι. 

Πάντως ήταν σα να πετάς πάνω στο παπούτσι αλλά αρκετά ογκώδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, pan82 είπε

Προφανώς ξεπούλησαν από τη Τετάρτη που έβαλαν το extra 30% και μετά περιόρισαν την έκπτωση. Η αλήθεια είναι ότι ήταν τιμές χώμα.

Η αληθεια ειναι οτι το κανουν Black Week και οχι Black Friday μιας και οι τιμες θα επρεπε παντου σημερα να ειναι ακομη πιο χωμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Η αληθεια ειναι οτι το κανουν Black Week και οχι Black Friday μιας και οι τιμες θα επρεπε παντου σημερα να ειναι ακομη πιο χωμα.

To περίεργο ότι η nike είχε βγάλει προσφορά 48ωρη Τετάρτη&Πέμπτη μόνο σύμφωνα με τους όρους. Και μένα μου φάνηκε παράλογο αλλά μάλλον ήθελα να προλάβει τον ανταγωνισμό και να μη δεις τι θα βγάλουν οι υπόλοιποι τη Παρασκευή, όσοι περίμεναν απλά τη πάτησαν ως φάνηκε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, PaRaNo1d είπε

Επίσης πάλι δεν μου το παίρνει το FINALS30. ότι να ναι 

Μια χαρά το παίρνει, κάτι κάνεις λάθος εσύ. Ο κωδικός ισχύει μόνο για παπούτσια που είναι σε έκπτωση. Έχει αναφερθεί τόσες φορές στο τόπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα και από Nike και από Adidas. Η adidas στέλνει από Γερμανία με Dhl, η Nike ξέρουμε από που και με ποια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, kostasgr78 είπε

Μεταμεσονύχτια πριν λίγες ώρες είχα βάλει 2 παπούτσια στο καλάθι με το ADDON30 και δούλευε κανονικά. Δεν είχα καταλήξει και λέω θα το κάνω σε λίγες ώρες που είχα έκτακτο πρωινό ξύπνημα. Ξυπναώ πριν λίγο, μπαίνω και δεν δουλεύει ο κωδικός.

Αυτό, σαν νέος πελάτης της πλατφόρμας αυτής - και όχι της Nike, που είμαι πιστός 30 χρόνια - μού δημιουργεί ΤΕΡΑΣΤΙΟ αρνητικό αντίκτυπο για την εταιρεία, κυρίως γιατί δεν με ενημέρωσε τη στιγμή που είμαι στο καλάθι, π.χ. ότι αν φύγεις, δεν θα ισχύει.

Αυτές είναι αμερικανιές-αρπαχτές με ασυνέπεια προς τον καταναλωτή. Δέχομαι να πει ότι αν δεν ψωνίσεις τώρα, χάνεις την προσφορά, αλλά να το πει.

Ερασιτεχνικά πράγματα για τέτοιο brand name.

Αφού διάβασα σήμερα στην κεντρική σελίδα τους ότι παίζει ο κωδικός FINALS 30 και ότι θα παίζει μέχρι το βράδυ, έβαλα 4 προϊόντα το πρωί στο καλάθι, που είχαν σημαντική έκπτωση, σύνολο περίπου 250 ευρώ. Δεν προχώρησα στην παραγγελία, αφού έλεγε ότι θα παίζει μέχρι το βράδυ.

Πριν λίγο, μετά από κάποιες δουλειές που τελειώσα, λέω, δεν μπαίνω να προχωρήσω την παραγγελία.

Στο 1 από τα 4 προϊόντα είχε καταργηθεί εντελώς η έκπτωση, και σε ένα δεύτερο είχε μειωθεί η έκπτωση και το σύνολο έβγαινε από 250 ευρώ στα 300 ευρώ.

Εδώ μιλάμε κατά τεκμήριο ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ.

Δεν έχω ψωνίσει ξανά από το site της Nike, χρόνια αγοράζω από καταστήματα διαδικτυακά τρίτων ή retail Nike stores.

Με αυτές τις πρακτικές μόνο αντιπάθεια μπορούν να δημιουργήσουν. Για μένα μετά από 30 χρόνια φανατικός, μόλις έπεσε 10 σκαλοπάτια η εταιρεία στα μάτια μου.

 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Metalman9 είπε

Σε ποιο σημείο ακριβώς βρίσκω την επιλογή για παραλαβή από κατάστημα της περιοχής μου?

Δε νομίζω να έχει τέτοια επιλογή. Τα παραγγέλνεις έρχονται σπίτι τα δοκιμάζεις και αν θέλεις ζητάς επιστροφή και τυπώνεις ετικέτα και έρχονται δωρεάν από ups και τα παραλαμβάνουν και παίρνεις τα λεφτά σου πίσω η ζητάς άλλο νούμερο. Και τώρα έχει επιστροφή μέσα σε 60 ημέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Metalman9 είπε

Σε ποιο σημείο ακριβώς βρίσκω την επιλογή για παραλαβή από κατάστημα της περιοχής μου?

Η επιλογή αυτή υπάρχει στο διαδικτυακό κατάστημα της Adidas, όχι σ'αυτό της Nike :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kostasgr78 είπε

Αφού διάβασα σήμερα στην κεντρική σελίδα τους ότι παίζει ο κωδικός FINALS 30 και ότι θα παίζει μέχρι το βράδυ, έβαλα 4 προϊόντα το πρωί στο καλάθι, που είχαν σημαντική έκπτωση, σύνολο περίπου 250 ευρώ. Δεν προχώρησα στην παραγγελία, αφού έλεγε ότι θα παίζει μέχρι το βράδυ.

Πριν λίγο, μετά από κάποιες δουλειές που τελειώσα, λέω, δεν μπαίνω να προχωρήσω την παραγγελία.

Στο 1 από τα 4 προϊόντα είχε καταργηθεί εντελώς η έκπτωση, και σε ένα δεύτερο είχε μειωθεί η έκπτωση και το σύνολο έβγαινε από 250 ευρώ στα 300 ευρώ.

Εδώ μιλάμε κατά τεκμήριο ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ.

Δεν έχω ψωνίσει ξανά από το site της Nike, χρόνια αγοράζω από καταστήματα διαδικτυακά τρίτων ή retail Nike stores.

Με αυτές τις πρακτικές μόνο αντιπάθεια μπορούν να δημιουργήσουν. Για μένα μετά από 30 χρόνια φανατικός, μόλις έπεσε 10 σκαλοπάτια η εταιρεία στα μάτια μου.

Έβγαλαν τις εκπτώσεις από πολλά προϊόντα σήμερα που είναι Black Friday  και σε πολλά αλλά αύξησαν τις τιμές.

Απαραδεκτοι..ας το έβαζαν out of stock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια, και δεν το λεω επιθετικα το ξεκαθαριζω απο την αρχη, δεν μπορω να καταλαβω ολους εσας που μιλατε για απατεωνες επειδη αλλαξαν τιμη σε καποια προϊοντα τους απο τη μια μερα στην αλλη... εδωσε ποτε η εταιρεια εγγυηση οτι το προϊον θα παραμεινει στην ταδε τιμη μεχρι το σαββατο π.χ.?? Λογικο ειναι αν ειδε οτι ενα προϊον πουλαει τρελα, να αλλαξει τιμη ειτε επειδη ξεστοκαρισε ειτε επειδη μπορει να αυξησει το κερδος της (κλασικο παραδειγμα ο φιλος πιο πανω, που παροτι δεν προλαβε τα air max στα 78, αλλα στα 92 ευρω και παλι τα τσιμπησε γιατι ακομα και στα 92 ειναι τιμη που δεν βρισκεις ΠΟΥΘΕΝΑ σε καποιο αλλο φυσικο ή ιντερνετικο καταστημα..).

Το οτι επιλεξατε να περιμενετε 24 ωρες επειδη δεν ειχατε χρονο να ολοκληρωσετε την παραγγελια (πραγμα που στα αφτια μου φανταζει χαζο, να εχεις δηλαδη χρονο να ψαχνεις 3-4 προϊοντα για να τα βαλεις στο καλαθι, αλλα να μην εχεις 1 λεπτο ακομα για να την ολοκληρωσεις) ΕΙΤΕ επειδη πηγατε με τη λογικη μπας και πεσουν κιαλλο οι τιμες ενοψει BF, και τελικα χασατε τις εκπτωσεις, δε νομιζω να φταιει πουθενα η εταιρεια.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...