Προς το περιεχόμενο

Nike Sale +30% με κωδικό [ΤΕΛΟΣ]


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, nikolas.stamb είπε

Για Θεσσαλονίκη ξέρει κανείς τι γίνεται με ups και dhl αν δεν είμαστε σπίτι όταν έρθουν?

Συνεργάζονται με κανένα εδώ? Γιατί ειδικά για ups δεν βλέπω να έχει γραφεία...

UPS με γενική ταχυδρομική. DHL με speedex αν θυμάμαι καλά

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, pareisaktos είπε

UPS με γενική ταχυδρομική. DHL με speedex αν θυμάμαι καλά

Εγω που ειμαι επαρχια και πηρα τηλ να δω τι γινεται στην ups )γιατι εγραφε κατι κουλα)και ρωτησα επειδη ειμαι επαρχια αν το φερνει η γενικη ταχυδρομικη μου ειπαν οχι,το φερνουν οι ιδιοι.

Χτες λεει το ειχε μαζι αλλα δεν προλαβε να το φερει...

Α και δεν παιρνουν λεει τηλ πριν το φερουν γιατι δεν εχουν χρονο ..(Θα τους παρει και 1 δευτερολεπτο παραπανω). Μιλαμε για κουριερ σοβαρο οχι αστεια🙄🙄🙄Υποτιθεται θα παραλαβω σημερα,θα ενημερωσω

Edit :

Εγώ τελικά δεν παρέλαβα γιατί και καλά ήταν λάθος η διεύθυνση,ενώ δεν ήταν .Άκρη δεν βγάζω με την ups απορώ γιατί υπάρχει ακόμα σαν εταιρεία.Κανονικά για επαρχία τα αναλαμβάνει η γενική ταχυδρομική,για κάποιο άγνωστο λόγο είπαν θα το φέρουν οι ίδιοι από Αθήνα - Θήβα.Δεν ήρθα ποτέ και 2 μέρες τώρα κοροϊδεύουν.Μίλησα και με την Nike, ελπίζω να βρεθεί λύση  🤦‍♀️ 
 

Επεξ/σία από funkopop
Edit:
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα την 1 από τις 4 παραγγελίες που έκανα για Θεσσαλονίκη. Ξεκίνησε με ups μέχρι θεσσαλονικη και εκεί ανέβαλε η γενική ταχυδρομική. Κανονικά ήταν να έρθει την Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου αλλά ήρθε σήμερα κιόλας. Όλα σούπερ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ απόγευμα Θεσσαλονίκη. Τέλειο το πατούμενο, αλλά λιιιιιιιιγο πιο μεγάλο από το ιδανικό,  Μισό νούμερο το πολύ μεγαλύτερο.

Ξέρετε αν υπάρχει δυνατότητα αλλαγής, και αν ναι με τι χρέωση;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, karatzes είπε

Παρέλαβα και εγώ απόγευμα Θεσσαλονίκη. Τέλειο το πατούμενο, αλλά λιιιιιιιιγο πιο μεγάλο από το ιδανικό,  Μισό νούμερο το πολύ μεγαλύτερο.

Ξέρετε αν υπάρχει δυνατότητα αλλαγής, και αν ναι με τι χρέωση;

Ευχαριστώ

Καλυτερα μεγαλυτερο παρα τσιμα τσιμα παντως.

Νομιζω δωρεαν ειναι η αλλαγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω τελικα παρελβα Ups απο γενικη ταχυδρομικη την 1η παραγγελια

τα ΝΙκε 720 σε 45 μου ειναι καπως πιο ανετα οχι οτι με χαλαει αλλα σιγουρα δεν ειναι στενη γραμμη που ελεγαν καποιοι πιο πισω

γιατι τα παλιοτερα σε 44 ακομη τα νιωθω στεναχωρα μετα απο 1 χρονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψωνίζω στο site της Nike από το 2011, και για άλλη μια φορά η συναλλαγή ήταν απροβλημάτιστη

και παρέλαβα (παπουτσια) πάλι νωρίτερα από την αναμενόμενη μέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...