Προς το περιεχόμενο

Nike Sale +30% με κωδικό [ΤΕΛΟΣ]


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, nikolas.stamb είπε

Για Θεσσαλονίκη ξέρει κανείς τι γίνεται με ups και dhl αν δεν είμαστε σπίτι όταν έρθουν?

Συνεργάζονται με κανένα εδώ? Γιατί ειδικά για ups δεν βλέπω να έχει γραφεία...

Με Γενικη Ταχυδρομικη συνεργαζονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγώ παρέλαβα σήμερα τα 720. Γενική ταχυδρομική γνωστή για το χαμό της οπότε πήγα να τα πάρω από το κατάστημα. Το παπούτσι τέλειο αλλά μου φεύγει λίγο στη φτέρνα όταν περπατάω το 44,5. Είχα πάει να δοκιμάσω το 44 στη ναικ και με πίεζε λίγο μπροστά όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα τελικά στην επαρχία, τα έφερε η ίδια η UPS αφού εδώ και 2 μέρες μου το έπαιζε τρελίτσα στα τηλέφωνα ότι 1) το δέμα έφυγε από το Βέλγιο χωρίς στοιχεία παραλήπτη(ταξίδεψε δλδ από την Nike έτσι μόνο του) 2) η διεύθυνση ήταν γραμμένη με ???????? 3) η διεύθυνση ήταν λάθος 4) το κουδούνι ήταν λάθος 5) ο κούριερ ήρθε χτες έχοντας μόνο τον ταχυδρομικό κώδικα και έψαχνε να παραδώσει το πακέτο 6) ο κούριερ δεν παίρνει ποτέ τηλ τον παραλήπτη γιατί είναι πολιτική της "εταιρείας"! Ειλικρινά απορώ πως λειτουργεί ακόμα στη Ελλάδα.

Για την ιστορία σήμερα αφού χτες τα άκουσαν κανονικότατα εμφανίστηκε ο κούριερ, πήρε τηλ ! και στο πακέτο αναγραφόταν ξεκάθαρα η διεύθυνση (κολλημένο σε αυτήν 2ο αυτοκόλλητο από πάνω με την ίδια ,κατά τα λεγόμενά τους,διορθωμένη διεύθυνση). Στην ερώτησή μου γιατί το δέμα δεν ήρθε με γενική ταχυδρομική ενώ επαρχία τα αναλαμβάνει εκείνη(Γ.Τ.) ο κούριερ δεν είχε απάντηση... 

Τα συμπεράσματα δικά σας

 

***Κατά τα άλλα το παπουτσάκι τέλειο ***

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα την πεμπτη 5/12 και τα δυο ζευγαρια που παρήγγειλα χωρις κανενα προβλημα. 

43 νουμερο και τα δυο και ηταν ακριβως οτι επρεπε για το ποδι μου ( φοραω 43) . 

Πηρα τα 720 και τα 97 air max και μπορω να πω πως ειναι παπουτσαρες , απιστευτη ποιοτητα. Τα 720 τα αισθανομαι λιγο περιεργα γιατι κυριολεκτικα περπατας σε αερα αλλα πιστευω θα συνηθισω γρηγορα γιατι ειναι πολυ βολικα  . Και τα δυο ειναι βαρια βεβαια οπως ολα τα air max . 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, freelove είπε

Θέλω το airmax 720 από 42.5 νούμερο Πού παρέλαβα να τα γυρίζω πίσω και να πάρω 43 νούμερο. Τι πρέπει να κάνω ξέρετε??

Δε γίνονται αλλαγές. Μόνο επιστροφές. Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Εκτός αν παραγγείλεις το 43 στην τρέχουσα τιμή, που προφανώς δεν έχει νόημα.

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Phoenix7 είπε

Σε 2η παραγγελία μου έβγαλε αυτό το μήνυμα, το αγνοώ; Μένω επαρχία και ούτε καν ήρθε προς τα εδώ ακόμα. Αθήνα το σκάναραν σήμερα

Screenshot_1.jpg.d8f0650fc5f08599cc21ad2139d13688.jpg

Πάρε τηλ την UPS γιατί θα πάθεις τα ίδια με μένα(βλ. πιο πάνω) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/12/2019 στις 11:51 ΠΜ, Xacti είπε

Έχω και 2 παραγγελίες από την προσφορά adidas που αναφέρθηκε εδώ μέσα. Είναι με dhl και φαινονται και οι 2 "κολλημένες" στις 29 και 30 Νοεμβρίου κάπου στη Γερμανία. Τι γίνεται, ξέρει κανένας? 

Για αυτή από 29 λογικά σήμερα πρέπει να εμφανιστεί Αθήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, funkopop είπε

Πάρε τηλ την UPS γιατί θα πάθεις τα ίδια με μένα(βλ. πιο πάνω)

Εσύ λίγα έπαθες. Αν δεν το κυνηγήσει παίζει και να γυρίσει πίσω στη Nike το δέμα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DownUNDERground είπε

Εσύ λίγα έπαθες. Αν δεν το κυνηγήσει παίζει και να γυρίσει πίσω στη Nike το δέμα.

Να αλλάξουν εταιρεία κούριερ ,δεν μπορεί να κάθεται ο καθένας μας να κυνηγάει το δέμα γιατί στην UPS είναι άχρηστοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι παίζει πάντως με τους ελληνικούς χαρακτήρες στα στοιχεία αποστολής με UPS. Έχουν αναφερθεί εδώ και παλιότερα κρούσματα με πρόβλημα με ????????. Δεν πιστεύω ότι είναι τρελοί να θέλουν να μην παραδώσουν τα πακέτα, απλά πρέπει να βρουν τι φταίει και να το διορθώσουν. 5-10 πελάτες που θα κάνουν τηλέφωνα στο κέντρο τους με παράπονα για το θέμα πιστεύω δε θα ήταν άσχημα για να τους κινητοποιήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...