Προς το περιεχόμενο

Nike Sale +30% με κωδικό [ΤΕΛΟΣ]


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
36 λεπτά πριν, dopermann είπε

Τελικα τα καταφερα και εγω απο το κινητο απο το λαπ τοπ δεν μπορουσα...Πηρα και εγω τα 720 αλλα οχι το μαλακο υφασμα το λιγο πιο σκληρο που ειναι σαν σαγρε πηρα κ τα ultraboost 19 στα 75 αυτα στα 79 κλεισαμε τελος....Σημειωτεον πολλα που δεν βγαζει στο σιτε τα βγαζει στην εφαρμογη στο κινητο...Ευχαριστω και εγω με την σειρα μου τον ts...

Ειναι αυτο το υφασμα

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικο-παπουτσι-air-max-720-6wBsqP/AO2924-015

και αυτο 

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικο-παπουτσι-air-max-720-6wBsqP/AO2924-007

Τελικα πηρα αυτα..

thumb_show.php?i=qg4rcqsf

Αυτα με το κοκκινο σηματακι τα βρηκες στο σαιτ τους; Εγω μαυρο σηματακι βλεπω.

Οσο για τα Ultraboost 19 αν ειχαν το ΟΛΟ μαυρο προσφορα θα το επαιρνα, δυστυχως δεν το εχουν.

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Αυτα με το κοκκινο σηματακι τα βρηκες στο σαιτ τους; Εγω μαυρο σηματακι βλεπω.

Οχι απο το κινητο γιαυτο ειπα μερικα που εχει στην εφαρμογη στο κινητο δεν τα εχει στο σιτε....

Το ολο μαυρο δεν το ριχνουν με καμια παναγια εγω πηρα το ολο μαυρο με ασπρη σολα τοτε με τον κωδικο cu 30%+40% νομιζω...Τωρα ομως κιαλλα χρωματα τοτε εδινε μονο μαυρο και ασπρο πριν κανα μηνα..

Επεξ/σία από dopermann
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dopermann είπε

Οχι απο το κινητο γιαυτο ειπα μερικα που εχει στην εφαρμογη στο κινητο δεν τα εχει στο σιτε....

Δεν πιστευω να εχει και η Adidas αλλα σε καμια εφαρμογη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Salvation81 είπε

Δεν πιστευω να εχει και η Adidas αλλα σε καμια εφαρμογη;

Δεν το ξερω αυτο παντως με το σιτε της adidas δεν ειχαμε κανενα κολλημα + οτι κανεις Pick up οτι και να παραγγειλεις στο καταστημα στο αλλαζουν νουμερο χρωμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tσίμπησα κι εγώ ένα ζευγάρι, ο κωδικός δούλεψε κανονικά με την πρώτη. Νομίζω δουλεύει μόνο σε όσα έχουν ήδη έκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φούτερ φόρμες που έψαχνα οι αρχικές τιμές ήταν στο ΘΕΟ και για ποιότητες μέτριες σύμφωνα με τα reviews. Στα παπούτσια έχει αρκετές προσφορές αν και τα περισσότερα Nike δε θα τα φορούσα πέραν του γυμναστηρίου. Πάρα καλή τιμή για τα Metcon 5 για όσους κάνουν CrossFit , τα είχα τσιμπήσει από τον Οκτώβρη.

Γενικα μετά τις προσφορές του προηγούμενου μήνα ήταν δύσκολο να προσφέρουν πολύ καλύτερες τιμές..

Καλές αγορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και στον TS και στον dopermann που ενημέρωσε για την προσφορά στην adidas, εκτός από τα air max 720 πήρα και τα ultraboost SnL στα 66€ δε θα ξαναπάρω παππούτσια😂

Οι τιμές είναι χώμα παιδιά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dopermann είπε

Δεν το ξερω αυτο παντως με το σιτε της adidas δεν ειχαμε κανενα κολλημα + οτι κανεις Pick up οτι και να παραγγειλεις στο καταστημα στο αλλαζουν νουμερο χρωμα..

Τραγικη η Adidas, εχουν μαγαζι στον πεζοδρομο του περιστεριου (10 λεπτα απο το σπιτι μου) και ομως δεν ειναι pickup point, αντε γεια τα παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόλις διάβασα και για τα adidas και χτύπησα και εκεί ένα ζευγάρι. Μας καταστρέψατε και οι 2, ευχαριστούμε :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είστε όλες/όλοι καλά, χαίρομαι που σας άρεσε :)

Εγώ δύο πράγματα ήθελα αλλά το πρωί που postαρα την προσφορά δεν πρόλαβα να κάνω παραγγελία και το απόγευμα που βρήκα χρόνο τα είχατε ρημάξει ρε σεις...αρπακτικά 😛 

Τελικά κάτι πρόλαβα και εγώ μολονότι σερνόταν η σελίδα τους, υποθέτω από τη μεγάλη επισκεψιμότητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...