Προς το περιεχόμενο

Nike Sale +30% με κωδικό [ΤΕΛΟΣ]


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Τραγικη η Adidas, εχουν μαγαζι στον πεζοδρομο του περιστεριου (10 λεπτα απο το σπιτι μου) και ομως δεν ειναι pickup point, αντε γεια τα παιδια.

Franchise είναι αυτό το κατάστημα όπως και αυτό της Ν. Ερυθραίας το οποίο είναι δίπλα στο δικό μου σπίτι. Στα 3 καταστήματα που έχει η μητρική μπορείς να κάνεις κανονικά pick up και αν το προϊόν υπάρχει στο κατάστημα το παίρνεις και απευθείας χωρίς αναμονή.

Και εγώ έχω πολλά παράπονα από το support της Adidas αλλά δεν μπορώ να απαιτώ να έχουν κοινή αποθήκη με το κάθε franchise..

 

Επεξ/σία από Looter
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, Looter είπε

Franchise είναι αυτό το κατάστημα όπως και αυτό της Ν. Ερυθραίας το οποίο είναι δίπλα στο δικό μου σπίτι. Στα 3 καταστήματα που έχει η μητρική μπορείς να κάνεις κανονικά pick up και αν το προϊόν υπάρχει στο κατάστημα το παίρνεις και απευθείας χωρίς αναμονή.

Και εγώ έχω πολλά παράπονα από το support της Adidas αλλά δεν μπορώ να απαιτώ να έχουν κοινή αποθήκη με το κάθε franchise..

Δεν ζητησα αποθηκη κοινη, ζητησα να στελνουν εκει πακετα, δεν νοειται να τρεχω απο Πετρουπολη Καλλιθεα για να παραλαβω ενα παπουτσι (και ΑΝ μου κανει στο ποδι πχ και δεν παω τσαμπα εκει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Δεν ζητησα αποθηκη κοινη, ζητησα να στελνουν εκει πακετα, δεν νοειται να τρεχω απο Πετρουπολη Καλλιθεα για να παραλαβω ενα παπουτσι (και ΑΝ μου κανει στο ποδι πχ και δεν παω τσαμπα εκει).

Τα μπερδεύεις φίλε μου.

Το ότι η Adidas σου δίνει το δικαίωμα σε κάποια σημεία να πας και να παραλάβεις από εκεί ΧΩΡΙΣ να πληρώσεις ευρώ για την παραγγελία και χωρίς να έχεις επίπτωση ακόμα και αν δεν εμφανιστείς δεν την υποχρεώνει να σε κυνηγάει και με το πακέτο για να τα δοκιμάσεις.

Κάνε την παραγγελία με την καρτούλα σου όπως συμβαίνει στο 90% των εταιριών , παρέλαβε τα στο σπιτάκι σου ή όπου άλλου γουστάρεις και αν δε σου κάνουν επέστρεψε τα δωρεάν..

Μπορείς επίσης να πας και στο κατάστημα δίπλα στο σπίτι σου αν υπάρχει το προϊόν και να το δοκιμάσεις αν έχεις αμφιβολία για το μέγεθος.

Και εγώ είμαι απαιτητικός στις αγορές μου αλλά μην τα θελουμε και όλα δικά μας.. 😂🤣

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Looter είπε

Τα μπερδεύεις φίλε μου.

Το ότι η Adidas σου δίνει το δικαίωμα σε κάποια σημεία να πας και να παραλάβεις από εκεί ΧΩΡΙΣ να πληρώσεις ευρώ για την παραγγελία και χωρίς να έχεις επίπτωση ακόμα και αν δεν εμφανιστείς δεν την υποχρεώνει να σε κυνηγάει και με το πακέτο για να τα δοκιμάσεις.

Κάνε την παραγγελία με την καρτούλα σου όπως συμβαίνει στο 90% των εταιριών , παρέλαβε τα στο σπιτάκι σου ή όπου άλλου γουστάρεις και αν δε σου κάνουν επέστρεψε τα δωρεάν..

Μπορείς επίσης να πας και στο κατάστημα δίπλα στο σπίτι σου αν υπάρχει το προϊόν και να το δοκιμάσεις αν έχεις αμφιβολία για το μέγεθος.

Και εγώ είμαι απαιτητικός στις αγορές μου αλλά μην τα θελουμε και όλα δικά μας.. 😂🤣

Αγοραζω απο Zakcret και Cosmossport (το Cosmos εχει και το Adidas Store στον πεζοδρομο) καμια 30αρια φορες τον χρονο, παω δοκιμαζω και αν δεν μου κανουν η αν δεν μου αρεσουν Δεν παραλαμβανω ΧΩΡΙΣ να πληρωσω ουτε 1 λεπτο.

Τωρα αν μου δικαιολογεις το οτι μια εταιρεια σαν την Adidas δεν μπορει να κανει αυτο που κανουν τα εγχωρια καταστηματα και σου εχει 3 pickup points σε ολη την Αττικη (η εστω στην Αθηνα που κοιταξα) παω πασο. Εγω το θεωρω τραγικο παντως (και στην Nike αν παω να κανω το ιδιο, εχει αυτη την επιλογη αλλα Οχι στο καταστημα τους στο Περιστερι θα πω τα ιδια ακριβως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Δεν ζητησα αποθηκη κοινη, ζητησα να στελνουν εκει πακετα, δεν νοειται να τρεχω απο Πετρουπολη Καλλιθεα για να παραλαβω ενα παπουτσι (και ΑΝ μου κανει στο ποδι πχ και δεν παω τσαμπα εκει).

Ακόμα και το να τρέχεις στο κάθε κατάστημα ακόμα και κοντά στο σπίτι σου χαμένος χρόνος είναι...

Παράγγειλε και θα στα φέρει στο σπίτι ο courier...

Πώς σας αρέσει ορισμένοι να δημιουργείται θέματα και να δυσκολεύεται την ζωή σας.....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bromiaris είπε

Ακόμα και το να τρέχεις στο κάθε κατάστημα ακόμα και κοντά στο σπίτι σου χαμένος χρόνος είναι...

Παράγγειλε και θα στα φέρει στο σπίτι ο courier...

Πώς σας αρέσει ορισμένοι να δημιουργείται θέματα και να δυσκολεύεται την ζωή σας.....

Και αν δεν μου κανει θα πρεπει να το στειλω πισω για να ερθει αλλο.....Και αν δεν εχουν το νουμερο που θελω θα πρεπει να περιμενω να μου βαλουν τα χρηματα πισω.....Για μενα αυτα ειναι προβληματα...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Salvation81 είπε

Και αν δεν μου κανει θα πρεπει να το στειλω πισω για να ερθει αλλο.....Και αν δεν εχουν το νουμερο που θελω θα πρεπει να περιμενω να μου βαλουν τα χρηματα πισω.....Για μενα αυτα ειναι προβληματα...

Τότε ψώνισε σε κανονική περίοδο στα καταστήματα της περιοχής σου...

Θα βρεις και ποικιλία και νούμερα και άμεση παραλαβή...

Το πιο σημαντικό χωρίς Προβλήματα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Τότε ψώνισε σε κανονική περίοδο στα καταστήματα της περιοχής σου...

Θα βρεις και ποικιλία και νούμερα και άμεση παραλαβή...

Το πιο σημαντικό χωρίς Προβλήματα...

Η τιμη ειναι ασχετη, απο τις εταιρειες online βρισκεις σαφως και μεγαλυτερη ποικιλια απο οτι στα καταστηματα οποτε το ιδιο προβλημα εχεις και τοτε αν σου αρεσει καποιο μοντελο που δεν βρισκεις στα καταστηματα.

7 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Ας κανει ο καθενας οτι καταλαβαινει ρε παιδια χωρις γκρινια.

Το προβλημα του ενος για τον αλλον μπορει να μην ειναι προβλημα.

Εννοειται, εγω λεω απλα τι θεματα εχω εγω, οχι οι αλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Salvation81 είπε

Εννοειται, εγω λεω απλα τι θεματα εχω εγω, οχι οι αλλοι.

Καλα κανεις φιλε δεν κατηγορω κανεναν απλα για να μην χαλαμε και το θεμα πιο πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφα τα Air max 720 βγαίνουν στα 79€ με χρήση κωδικού ενώ sktoutz ξεκινούν από 120+€ σε σπασμένα νούμερα και χάλια χρωματισμούς.

Όμως μαύρο με κόκκινες λεπτομέρειες ή γκρι;

Eίμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο:

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικο-παπουτσι-air-max-720-mCCvTS/CT2204-002

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικο-παπουτσι-air-max-720-M6WmdM/CK0897-001

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Πολύ όμορφα τα Air max 720 βγαίνουν στα 79€ με χρήση κωδικού ενώ sktoutz ξεκινούν από 120+€ σε σπασμένα νούμερα και χάλια χρωματισμούς.

Όμως μαύρο με κόκκινες λεπτομέρειες ή γκρι;

Eίμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο:

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικο-παπουτσι-air-max-720-mCCvTS/CT2204-002

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικο-παπουτσι-air-max-720-M6WmdM/CK0897-001

Ρε lion αυτο το φουσκωτο απο κατω ρε φιλε που ειναι σαν σωσιβιο ειναι γερο η θα κανει κανενα μπαμ στο ασχετο και θα γινουμε ρομπα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, HERTHAN είπε

Ρε lion αυτο το φουσκωτο απο κατω ρε φιλε που ειναι σαν σωσιβιο ειναι γερο η θα κανει κανενα μπαμ στο ασχετο και θα γινουμε ρομπα?

Το πιστεύεις ότι το ίδιο σκεφτόμουν; :P 

Έβλεπα εκεί τον τύπο στο video που τα πουσάρει και αγχωνόμουν. Λες να κυκλοφορούμε με αυτοκόλλητα μπαλώματα σαμπρέλας ποδηλάτου; :D 

Θα προτιμούσα μια αντίστοιχα ωραία απόχρωση στα air max 97 και θα πήγαινα εκεί αλλά δεν...

Και εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Το πιστεύεις ότι το ίδιο σκεφτόμουν; :P 

Έβλεπα εκεί τον τύπο στο video που τα πουσάρει και αγχωνόμουν. Λες να κυκλοφορούμε με αυτοκόλλητα μπαλώματα σαμπρέλας ποδηλάτου; :D 

Θα προτιμούσα μια αντίστοιχα ωραία απόχρωση στα air max 97 και θα πήγαινα εκεί αλλά δεν...

Και εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα. 

Ρε φιλε το ιδιο ακριβως σκεφτομουν κι εγω με το βιντεο και το ιδιο ακριβως με τα air max 97.

Περυσι πηρα τα pegasus αλλα φετος δεν βρηκα κατι που να μου εκανε κλικ ωστε να το τσιμπησω και δεν ηθελα απλα να παρω για να πω οτι πηρα.

Αστο αργοτερα να κανουν καμια ανανεωση και κατι θα ξαναβγαλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός και εγώ θα προσπεράσω. Σκέψου να σταματάς βενζινάδικο και μετά τα λάστιχα του αυτοκινήτου να φουσκώνεις τα παπούτσια! :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...