Προς το περιεχόμενο

Nike Sale +30% με κωδικό [ΤΕΛΟΣ]


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν τα εχω φορεσει πολυ τα 720 γιατι δεν ειναι πολυ ανετα αλλα μη φοβάστε την αεροσολα αντεχει αρκετα ειδικα για περπάτημα μεσα σε πολη. Ειχα δει και εναν τυπο στο yt παταγε συρματοπλεγματα εκανε parkour κλπ και αντεξαν μια χαρα. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 λεπτά πριν, ADHD είπε

Ειχα δει και εναν τυπο στο yt παταγε συρματοπλεγματα εκανε parkour κλπ και αντεξαν μια χαρα. :P 

Εγω για να κατεβαινω το πεζοδρομιο μονο τα θελω και φοβαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Nike παντως παρεχει μια ατυπη "εγγυηση" σε τετοιου ειδους παπουτσια...Το 2014 που καποιοι ειχαν θεμα με την σολα των Air Max τους τα ειχαν αλλαξει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ τσίμπησα αυτά εδώ

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικο-παπουτσι-air-max-tailwind-iv-se-MksVV0

αφού πρώτα τα είχα δοκιμάσει στην NIKE Ερμού σε μαύρο χρώμα, αν δε τα είχα δοκιμάσει σίγουρα θα έπαιρνα λάθος μέγεθος, αυτό που μου ταίριαξε ήταν το 45.5 ενώ κανονικά είμαι ένα νούμερο κάτω.

Επεξ/σία από vassar
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vincanity είπε

έχει κάποιος άποψη για την αντοχή της σόλας (σε χιλιόμετρα) στα Pegasus Turbo?

Με 500 χιλιόμετρα στα παπούτσια αυτά (τρεξίματος) τα παπούτσια είναι σαν καινούργια. Τα pegasus turbo 2 είναι ακόμα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, cmak είπε

Για μπασκετικούς προτείνω lebron16 low από Nike θα σας βγει 77€ όταν στο φθηνότερο Σκρουτζ είναι κοντά στα 130€. Τζάμπα για το συγκεκριμένο παπούτσι. 

Πολύ καλή επιλογή αλλά προς το παρόν συγκρατούμαι αν και ψάχνω μπασκετικό.Δεν ξέρω σε 1-2 ώρες τι θα γίνει βέβαια γιατί εδώ και 2 μέρες αδειάζει η τσέπη επικίνδυνα. 

Επεξ/σία από Inler
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Inler είπε

Πολύ καλή επιλογή αλλά προς το παρόν συγκρατούμαι αν και ψάχνω μπασκετικό.Δεν ξέρω σε 1-2 ώρες τι θα γίνει βέβαια γιατί εδώ και 2 μέρες αδειάζει η τσέπη επικίνδυνα. 

Δεν λες εδω και 5 καλυτερα.

Θα τρωμε τις σολες στο τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή στα 720!

Πήρα στη γυναίκα μου και εμένα,το νούμερο ήταν κανονικό αλλά πολύ μικρά για το πόδι.

Τελικά έκανα επιστροφή για ένα νούμερο μεγαλύτερο,και τώρα είναι μία χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dorinpro είπε

Προσοχή στα 720!

Πήρα στη γυναίκα μου και εμένα,το νούμερο ήταν κανονικό αλλά πολύ μικρά για το πόδι.

Τελικά έκανα επιστροφή για ένα νούμερο μεγαλύτερο,και τώρα είναι μία χαρά.

Σε σχέση με τι σύγκρινεις; Πήρες ενα νουμερο παραπάνω σε σχέση με παλιότερα nike που είχες η σε σχέση με άλλη μάρκα αθλητικών; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όλα τα ανέβασαν! είχα το πρωί στο καλάθι 3 προϊόντα και πήγα Ερμού για δοκιμή, τώρα που γύρισα για checkout είμαι +60€ πάνω.

Επεξ/σία από geofak
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...