Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή με κάρτες


MakisCE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πειραιώς Yellows

Wind - 20% επιστροφή, μέχρι 30/11, μόνο σε καταστήματα, για όλα τα είδη.

MediaMarkt - 20% για TV 65" και πάνω, μέχρι 1/12 

Eurobank Επιστροφή

Γερμανός & Cosmote - 15% για αγορές 299€ και πάνω (σύνολο), μέχρι 30/11 *Edit: Μέχρι Δευτέρα 2/12

   όροι   * για online αγορές, και η πληρωμή να είναι online

Alpha Bonus

Κωτσόβολος - φορητοί από 499€, επιστροφή 50χιλ πόντων, δλδ 100€, μέχρι 13/12
        *** Μόνο για την Παρασκευή 29/11, για ΟΛΕΣ τις αγορές με ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ Bonus, επιστροφή 10% (50 πόντοι για κάθε 1€)

 

Μια και δεν ήξερα για της Wind, ούτε καν στο σάιτ της δεν το έχει, είπα να τα μαζέψω εδώ, μήπως είναι χρήσιμο. Ειδικά σε συνδιασμό με τις BF προσφορές,.

Αν παίζει κάποια άλλη κάρτα/εταιρεία, γράψτε να ενημερώσω και το ποστ αυτό.

Επεξ/σία από MakisCE
  • Like 11
  • Thanks 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

N26 cahsback 10% για κρατήσεις στο Booking.com μέχρι 2/12. Σε συνδυασμό με Black Friday τιμές είναι πολύ δελεαστικό.

https://n26.com/en-eu/booking2

Επεξ/σία από greekboy
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, greekboy είπε

N26 cahsback 10% για κρατήσεις στο Booking.com μέχρι 2/12. Σε συνδυασμό με Black Friday τιμές είναι πολύ δελεαστικό.

https://n26.com/en-eu/booking2

Up to 10%

Σε προηγούμενα Promo που έλεγαν το ίδιο το μέγιστο που έδωσαν σε μένα ήταν 2%. Πιο πολύ θα έπαιρνα από το κλασικό cashback που υπήρχε παρά από κάτι τέτοιο. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Ο Κωτσοβολος δίνει alpha bonus μόνο σε laptop; ας πούμε κινητά και ταμπλετ τιποτα; 

Mονο σε lenovo laptop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Κωτσοβολος δεν είναι μέγα συνεργάτης alpha bonus και ως εκ τούτου ότι παίρνεις είναι x4 σε πόντους?

Λέτε κάτι άλλο εσείς? Κάποια συγκεκριμένη έξτρα προσφορά σε πόντους?

Άκυρο. Τώρα είδα διορθωμένο το αρχικό post

Επεξ/σία από sveltos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μόλις τα είδα παιδιά. Θενκς. Όποιος άλλος γνωρίζει για άλλη ενέργεια άλλης τράπεζας να το πει. Ή οτιδήποτε προκύψει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3% η εθνική στις συνεργαζομενες εταιρίες με go4more. 

Και 20% στο IKEA. 

Επεξ/σία από matrixxx
Δεν εχει 20 στα ΙΚΕΑ, στο ποσο εξαργυρωσης εχει 20%
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, PanosP28 είπε

3% η εθνική στις συνεργαζομενες εταιρίες με go4more. 

Και 20% στο IKEA. 

Μπορεις να μου το εξηγησεις; δλδ δινει πισω το 20% σε αγορες ικεα οπως η eurobank?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχή εγώ είχα πρόβλημα με τη Eurobank και την επιστροφή 15% στο Γερμανό. Έκανα χθες συνολικές αγορές 420€ και δεν πήρα ούτε το 1% επιστροφή. Έχω ανοίξει ticket μαζί τους και περιμένω να μου απαντήσουν τι ακριβώς έχει συμβεί. Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μαζί τους πληρώ όλους τους όρους και επιπλέον με ενημέρωσαν ότι στη Eurobank η επιστροφή ισχύει μέχρι συνολικά 3 συναλλαγές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, th_nikos είπε

Προσοχή εγώ είχα πρόβλημα με τη Eurobank και την επιστροφή 15% στο Γερμανό. Έκανα χθες συνολικές αγορές 420€ και δεν πήρα ούτε το 1% επιστροφή. Έχω ανοίξει ticket μαζί τους και περιμένω να μου απαντήσουν τι ακριβώς έχει συμβεί. Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα μαζί τους πληρώ όλους τους όρους και επιπλέον με ενημέρωσαν ότι στη Eurobank η επιστροφή ισχύει μέχρι συνολικά 3 συναλλαγές.

Εγω εκανα αγορα την Κυριακη 24/11 και δεν εχει περασει ακομα η επιστροφη. Θυμαμαι και απο περσι οτι καθυστερει καποιες μέρες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...