Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή με κάρτες


MakisCE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, mwv είπε

πηρα μια κουζινα με δοσεις το Σαββατο και περαστηκε μονο η πρωτη δοση!οεο θα μας βγει η ψυχη σε 24 μηνες θα παρουμε τους ποντους.ε ρε κωτσο!

Μετά από επικοινωνία με την alpha, μου είπαν ότι οι υπόλοιποι πόντοι θα μπουν στις 12 του μήνα!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
21 ώρες πριν, mwv είπε

η eurobank μου ειπε οτι 7-8 μερες μετα τη συναλλαγη θα φανει η επιστροφη ..σε on line αγορα.

4-5 μερες γραφει στον ιστοτοπο της eurobank, αρχισαν παλι τα "κουφα";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι στην άλφα μου είπαν οι σε κάθε δόση θα μπαινουν οι πόντοι.δηλαδη σε 2 χρόνια θα ξεμπερδεψω...!

Χαχαχ τότε με τους πόντους αυτούς θα μπορώ να πάρω για εξαργύρωση μια σούπα από βασιλόπουλο λογω μασελιτσας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, mwv είπε

Η πλάκα είναι ότι στην άλφα μου είπαν οι σε κάθε δόση θα μπαινουν οι πόντοι.δηλαδη σε 2 χρόνια θα ξεμπερδεψω...!

Χαχαχ τότε με τους πόντους αυτούς θα μπορώ να πάρω για εξαργύρωση μια σούπα από βασιλόπουλο λογω μασελιτσας

Ότι θέλουν λένε στον καθένα και προφανώς ότι θέλουν θα πράξουν τελικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά, σήμερα μπήκαν οι πόντοι της άλφα από Κωτσοβολο (50+4=54 ανά 1€). Μια φορά που κάτι δούλεψε σωστά (έλεγε μέχρι 13/12, όχι σαν κάτι άλλες αγορές με έξτρα πόντους που τους τρέχεις και.... δεν φτάνουν!). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μπήκαν σήμερα της 1ης δόσης μόνο.

Πήρα καπάκι Κωτσοβολο και μου είπαν ότι μέχρι 13 θα μπουν και οι υπόλοιποι. Μένει να το δούμε και στην πράξη.

Πάντως πριν 2 μήνες που είχα πάρει με δόσεις και δώρο 80000 πόντους μου μπήκαν όλοι μαζί περίπου ένα μήνα μετά.

Επεξ/σία από sveltos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, giorginho είπε

Πληροφοριακά, σήμερα μπήκαν οι πόντοι της άλφα από Κωτσοβολο (50+4=54 ανά 1€). Μια φορά που κάτι δούλεψε σωστά (έλεγε μέχρι 13/12, όχι σαν κάτι άλλες αγορές με έξτρα πόντους που τους τρέχεις και.... δεν φτάνουν!). 

Είσαι σίγουρος για το x54;  Εμένα σε όσες αγορές έκανα Black Friday μπήκαν 50 ανά 1€, το γράφει και αναλυτικά η απόδειξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sveltos είπε

Εμένα μπήκαν σήμερα της 1ης δόσης μόνο.

Πήρα καπάκι Κωτσοβολο και μου είπαν ότι μέχρι 13 θα μπουν και οι υπόλοιποι. Μένει να τον δούμε και στην πράξη.

Πάντως πριν 2 μήνες που είχε πάει με δόσεις και δώρο 80000 πόντους μου μπήκαν όλοι μαζί περίπου ένα μήνα μετά.

Οι "κανονικοί" πόντοι όταν αγοράζεις με δόσεις (τουλάχιστον μέσω της ιστοσελίδας) πάντα μπαίνουν όταν χρεώνεται η εκάστοτε δόση τμηματικά. Οι έξτρα πόντοι (συνήθως οι πολλοί) έχουν θεωρητικά συγκεκριμένη ημερομηνία που πρέπει να μπουν (σχεδόν πάντα 1,5 μήνα μετά τη λήξη της σχετικής προωθητικής ενέργειας). Αυτούς ακριβώς τους 80.000 περιμένω κι εγώ (επίσης αγορά με δόσεις!) και μου την έχουν δώσει κανονικά, γιατί δεν λένε να τους βάλουν (η σχετική ημερομηνία που προβλεπόταν να μπουν ήταν η 16/11!) και γιατί είναι η 5η συνεχόμενη φορά που δε μου τους βάζουν στην ώρα τους και δεν βελτιώνονται με τίποτα παρά τις συνεχείς παρατηρήσεις και "γκρίνιες" μου (και τις δικές τους υποσχέσεις ότι θα το φροντίσουν). 

1 λεπτό πριν, paniti είπε

Είσαι σίγουρος για το x54;  Εμένα σε όσες αγορές έκανα Black Friday μπήκαν 50 ανά 1€, το γράφει και αναλυτικά η απόδειξη.

Και εγώ και φίλος που ψωνίσαμε μέσω ίντερνετ μας μπήκαν Χ54. Δεν είναι δύσκολο, διαιρεί πόντους με ολόκληρα ευρώ και βλέπεις τι συντελεστή πήρες (ή πολλαπλασιαζεις τα ευρώ με το 50 και το 54 και βλέπεις ποιο ταιριάζει). 

Επίσης είναι πανεύκολο να το αναγνωρίσεις κατευθείαν, γιατί αν έχουν μπει Χ50 τότε το σύνολο των πόντων θα έχει τουλάχιστον ένα μηδενικό στις μονάδες (ενώ το Χ54 θα έχει μηδενικό μόνο για αγορές "στρογγυλοποιημενες στο 10ευρω ή 5ευρω). Εγώ το περίμενα εξ αρχής να είναι Χ54 πάντως, η "προωθητική "της ημέρας ήταν οι Χ50 και οι Χ4 είναι οι βασικοί, συνήθως αυτά πάνε χωριστά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
5 λεπτά πριν, Apos74 είπε

Απο Eurobank δεν εγινε ακομα η επιστροφη σε αγορα την Black Friday. Ποσες μερες χρειαζεται αραγε?

Το γραφει στους ορους, 4-5 εργασιμες, επομενως Πεμπτη ή Παρασκευη θα πρεπει να μπουν. Μην βιαζεσαι, ειναι νωρις αν εκανες αγορα Παρασκευη 29-11.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, giorginho είπε

Οι "κανονικοί" πόντοι όταν αγοράζεις με δόσεις (τουλάχιστον μέσω της ιστοσελίδας) πάντα μπαίνουν όταν χρεώνεται η εκάστοτε δόση τμηματικά. Οι έξτρα πόντοι (συνήθως οι πολλοί) έχουν θεωρητικά συγκεκριμένη ημερομηνία που πρέπει να μπουν (σχεδόν πάντα 1,5 μήνα μετά τη λήξη της σχετικής προωθητικής ενέργειας). Αυτούς ακριβώς τους 80.000 περιμένω κι εγώ (επίσης αγορά με δόσεις!) και μου την έχουν δώσει κανονικά, γιατί δεν λένε να τους βάλουν (η σχετική ημερομηνία που προβλεπόταν να μπουν ήταν η 16/11!) και γιατί είναι η 5η συνεχόμενη φορά που δε μου τους βάζουν στην ώρα τους και δεν βελτιώνονται με τίποτα παρά τις συνεχείς παρατηρήσεις και "γκρίνιες" μου (και τις δικές τους υποσχέσεις ότι θα το φροντίσουν). 

Και εγώ και φίλος που ψωνίσαμε μέσω ίντερνετ μας μπήκαν Χ54. Δεν είναι δύσκολο, διαιρεί πόντους με ολόκληρα ευρώ και βλέπεις τι συντελεστή πήρες (ή πολλαπλασιαζεις τα ευρώ με το 50 και το 54 και βλέπεις ποιο ταιριάζει). 

Επίσης είναι πανεύκολο να το αναγνωρίσεις κατευθείαν, γιατί αν έχουν μπει Χ50 τότε το σύνολο των πόντων θα έχει τουλάχιστον ένα μηδενικό στις μονάδες (ενώ το Χ54 θα έχει μηδενικό μόνο για αγορές "στρογγυλοποιημενες στο 10ευρω ή 5ευρω). Εγώ το περίμενα εξ αρχής να είναι Χ54 πάντως, η "προωθητική "της ημέρας ήταν οι Χ50 και οι Χ4 είναι οι βασικοί, συνήθως αυτά πάνε χωριστά. 

 

Η απόδειξή μου λέει Black Friday X50 και η διαίρεση των πόντων που πήρα με τα χρήματα επιβεβαιώνει το Χ50 και όχι το Χ54. Η αγορά έγινε στο κατάστημα σε 3 δόσεις και οι πόντοι μπήκαν αμέσως. Εκτός αν οι Χ4 (ή Χ8 στην περίπτωσή μου λόγω κάρτας) θα μπουν στο μέλλον. Για να δούμε...

Επίσης σε τηλεφωνική αγορά την ίδια μέρα (χωρίς δόσεις) πάλι πήρα Χ50 (η διαφορά των πόντων στον alpha bonus λογαριασμό μου από την προηγούμενη ημέρα διαρούμενη με το ποσό το επιβεβαιώνει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα bf ένα προϊόν σε φυσικό κατάστημα Κωτσόβολου αξίας 174 ευρώ σε 3 άτοκες δόσεις με πιστωτική κάρτα και επί τόπου  πιστώθηκαν 8700 bonus Πόντοι (174Χ50=8700)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορά ακριβώς 767€.

Screenshot_20191204-224159_Bonus.jpg.e017498e81cc9c74e7cf3a19cb01c706.jpg

Βάλτε για σιγουριά την εφαρμογή που δείχνει μια-μια τις κινήσεις, μπορεί το Χ4 για αγορά στο κατάστημα να μπήκε χωριστά, μπορεί να μην μπήκε και καθόλου (γενικά αγορά από κατάστημα έχει κάποιες "τεχνικές" διαφορές σε σχέση με ίντερνετ, όπως πχ το ότι από κατάστημα θα μπουν όλοι οι πόντοι μαζί και όχι δόση-δόση, από ότι μου έχουν πει δλδ γιατί δεν το έχω επιχειρήσει). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...