Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή με κάρτες


MakisCE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδιά επειδή θέλω να πάρω το vr γνωριζετε αν κάπου εκτός γερμανο που ξερω οτι έχει 10% εχει κάπου ποιο πολυ επιστροφη με οποιοδήποτε πρόγραμμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για ξαναψαχτειτε όσοι θέλατε καφετιέρα για Χριστούγεννα. Εδώ και 2-3 μέρες έχουν ξαναπέσει σε προ 2,5 εβδομάδων επίπεδα οι τιμές αλλά πλέον δίνουν και 50-80-100 ευρώ δωροεπιταγές συν 10€ για παραλαβή από κατάστημα. Προκύπτουν μερικές Best prices έτσι (για Κωτσοβολο λέω πάλι, οι καφετιέρες με πόντους alpha bonus). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους

Η επιστροφη στον Γερμανο το 10% που λεει,ειναι μονο για να ξαναγορασεις απο καταστηματα Γερμανος η την εξαργυρωνεις μετα οπου θες;Σε ποσο καιρο μπαινει απο την αγορα;

Επεξ/σία από john1080
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, john1080 είπε

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους

Η επιστροφη στον Γερμανο το 10% που λεει,ειναι μονο για να ξαναγορασεις απο καταστηματα Γερμανος η την εξαργυρωνεις μετα οπου θες;Σε ποσο καιρο μπαινει απο την αγορα;

Αν είναι το πρόγραμμα επιστροφή της eurobank, υπάρχουν συγκεκριμένες επιχειρήσεις που συνεργάζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ξερω φιλε μου απλα καπου διαβασα στην εφαρμογη μεσα οτι η επιστροφη ειναι για αγορες μετα απο καταστηματα Γερμανος,γιαυτο ρωτησα

Αν μου δωσουν επιστροφη μονο για αγορα απο γερμανο δεν με συμφερει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, john1080 είπε

Ναι ξερω φιλε μου απλα καπου διαβασα στην εφαρμογη μεσα οτι η επιστροφη ειναι για αγορες μετα απο καταστηματα Γερμανος,γιαυτο ρωτησα

Αν μου δωσουν επιστροφη μονο για αγορα απο γερμανο δεν με συμφερει

Η επιστροφή είναι συνδεδεμένη με την κάρτα σου και μπορείς να την εξαργυρώσεις σε οποιοδήποτε κατάστημα συνεργάζεται με το πρόγραμμα από όσο γνωρίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, kostas_87 είπε

υπαρχει περιπτωση να συνδιαζεται η επιστροφη 10% της eurobank με κωδικο cosmote deals for you?

Ναι, δε νομίζω ότι μπορεί να περιορίσει η μία προσφορά την άλλη. Για ποιο κατάστημα λες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας για να γραφτώ στο πρόγραμμα yellows και να τα αποκτήσω πρέπει να πάω σε επιλεγμένα καταστήματα που λέει στο site της Πειραιώς ή μπορώ σε ποιο διποτε κατάστημα ή ηλεκτρονικό κατάστημα ή μέχρι και σε καφετέρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
31 λεπτά πριν, Mr.kostas είπε

Καλησπέρα σας για να γραφτώ στο πρόγραμμα yellows και να τα αποκτήσω πρέπει να πάω σε επιλεγμένα καταστήματα που λέει στο site της Πειραιώς ή μπορώ σε ποιο διποτε κατάστημα ή ηλεκτρονικό κατάστημα ή μέχρι και σε καφετέρια?

Καλησπερα.

Μπορειτε να διαβασετε στο site της καθε τραπεζας τις λεπτομερειες των προγραμματων της.

Το θεμα που ξεκινησε BF και ειπαμε να μεινει και μετα για ολη την περιοδο των εορτων, εχει ολοκληρωσει την πορεια του. Καμια ενεργη προσφορα εδω και 3 ημερες απο κανεναν απο τους παιχτες, οποτε ηρθε η (προδιαγεγραμμενη αλλωστε) στιγμη να κλεισει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...