Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή με κάρτες


MakisCE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
21 minutes ago, Looter said:

Σε online αγορά κλιματιστικού σήμερα με πιστωτική της Alpha οι x50 πόντοι πιστώθηκαν επιτόπου. 

Yeah και μένα σε μια αγορά με δόσεις μάλιστα, μπήκαν όλοι οι πόντοι σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειχε και τις χρεωστικες η alpha σε ολο αυτο το πανηγυρι θα τους εκανε καποια ζημια η καποιο κακο το οποιο δεν φτανει το μυαλο μου για να το πιασει?

Μπορει(ετσι απο περιεργεια ρωταω) καποιος να μου απαντησει αν γνωριζει κατι πανω σ'αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Αν ειχε και τις χρεωστικες η alpha σε ολο αυτο το πανηγυρι θα τους εκανε καποια ζημια η καποιο κακο το οποιο δεν φτανει το μυαλο μου για να το πιασει?

Μπορει(ετσι απο περιεργεια ρωταω) καποιος να μου απαντησει αν γνωριζει κατι πανω σ'αυτο?

Στην χρεωστική αγοράζεις όσο βαστάει το πορτοφόλι σου... Στην πιστωτική όσο το όριο σου... Και ενδέχεται να μην έχεις να πληρώσεις δόσεις.. Οπότε τοκιζονται.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ison είπε

Και ενδέχεται να μην έχεις να πληρώσεις δόσεις.. Οπότε τοκιζονται.. 

Γιατι να πληρωσεις με δοσεις ολο το ποσο θα πληρωθει με την χρεωστικη οχι με δοσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Γιατι να πληρωσεις με δοσεις ολο το ποσο θα πληρωθει με την χρεωστικη οχι με δοσεις.

Τοκους θελει να μαζεψει η τραπεζα. Αυτη ειναι η δουλεια της. Να πουλάει χρήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Τοκους θελει να μαζεψει η τραπεζα. Αυτη ειναι η δουλεια της. Να πουλάει χρήμα.

Τι σχεση ομως εχει αυτο ρε Ανδρεα με τις δοσεις?Αναφερομαι περισσοτερο στο κομματι οτι πολλοι που δεν εχουν την δυνατοτητα να εχουν πιστωτικη για τους χ,ψ, λογους θα ειχαν την δυνατοτητα και οι ιδιοι να εκμεταλλευτουν την προσφορα και να εχει ακομα περισσοτερο κερδος και ο επιχειρηματιας γιατι εκει που θα πουλησει 10 με τις πιστωτικες θα πουλησει αλλες 10 με τις χρεωστικες.

Ενταξει δεν θελω να χαλαω το θεμα και δεν το λεω για το ευατο μου μιας και δεν μ'ενδιαφερει προσωπικα απλα μου γεννηθηκε η απορια γιατι εγινε πολυ κουβεντα και ηθελα να ρωτησω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, HERTHAN είπε

Αν ειχε και τις χρεωστικες η alpha σε ολο αυτο το πανηγυρι θα τους εκανε καποια ζημια η καποιο κακο το οποιο δεν φτανει το μυαλο μου για να το πιασει?

Μπορει(ετσι απο περιεργεια ρωταω) καποιος να μου απαντησει αν γνωριζει κατι πανω σ'αυτο?

Το μόνο σίγουρο είναι οτι έκανε πολλούς να σκέφτονται πόσο κορόιδα είναι που πληρώνουν συνδρομή στην χρεωστική τους για να λαμβάνουν προνόμια και στο τέλος εξαιρούνται από τις προωθητικές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Το μόνο σίγουρο είναι οτι έκανε πολλούς να σκέφτονται πόσο κορόιδα είναι που πληρώνουν συνδρομή στην χρεωστική τους για να λαμβάνουν προνόμια και στο τέλος εξαιρούνται από τις προωθητικές...

Μα αυτος ηταν και ο λογος που μου γεννηθηκε η απορια κι εκανα το ερωτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο app και στο site της Eurobank epistrofi, το έχουν κάνει έως 2/12. (το -15% σε Γερμανό/Cosmote)

https://www.eurobank.gr/el/epistrofi/prosfores-gia-esas/prosfora-germanos

Στον Γερμανό όμως παραμένει έως 30/11. Μάλλον το πάνε για παράταση ακόμα 2 μέρες.

Επεξ/σία από MakisCE
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

btw o Κωτσοβολος άλλαξε το banner που έλεγε ΜΟΝΟ για πιστωτικές alpha bonus και πλέον είναι πιο γενικό..

για παράδειγμα https://basket.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/notebook-macbook-ultrabook/205503-lenovo-v130-15ikb-i3-7020u/4gb/128gb/w10pro

Μήπως πλέον ισχύει και για χρεωστικές alpha bonus?

Επεξ/σία από Dreamcatcher
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
4 minutes ago, Dreamcatcher said:

btw o Κωτσοβολος άλλαξε το banner που έλεγε ΜΟΝΟ για πιστωτικές alpha bonus και πλέον είναι πιο γενικό..

για παράδειγμα https://basket.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/notebook-macbook-ultrabook/205503-lenovo-v130-15ikb-i3-7020u/4gb/128gb/w10pro

Μήπως πλέον ισχύει και για χρεωστικές alpha bonus?

Αυτό που ήταν για τις πιστωτικές ήταν το 50Χ ανά 1 euro. Αυτό που βλέπεις είναι για κάρτες Alpha Bonus γενικότερα όταν αγοράζεις Lenovo laptop άνω των 499 euro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ThReSh είπε

Αυτό που ήταν για τις πιστωτικές ήταν το 50Χ ανά 1 euro. Αυτό που βλέπεις είναι για κάρτες Alpha Bonus γενικότερα όταν αγοράζεις Lenovo laptop άνω των 499 euro.

το λεω γιατι χθες το banner που βλεπεις εκει και σε ολα τα laptop ηταν αλλο.  ελεγε με bold γραμματα οτι ισχυει μονο για πιστωτικες. Τους εχω ρωτήσει παντως και περιμενω απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, Dreamcatcher said:

το λεω γιατι χθες το banner που βλεπεις εκει και σε ολα τα laptop ηταν αλλο.  ελεγε με bold γραμματα οτι ισχυει μονο για πιστωτικες. Τους εχω ρωτήσει παντως και περιμενω απαντηση

Χθες έπαιρνες με χρεωστική ή πιστωτική αυτούς τους πόντους κι άλλους 50X ανά 1 euro αν ήταν πιστωτική.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...