Προς το περιεχόμενο

Επιστροφή με κάρτες


MakisCE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικά με τον Κωτσόβολο και τους χ50:

 

Χτες πήρα κάτι με αποπληρωμή όλου του ποσού και κάτι άλλο και δόσεις, και οι 2 αγορές σε κατάστημα και οι πόντοι μπήκαν αμέσως όλοι.

Σε άλλες 2 αγορές από το site μεπιστωτική οι πόντοι δεν έχουν μπει ακόμα.

Οπότε ΙΣΩΣ οι πόντοι να μπαίνουν αμέσως στο κατάστημα και να καθυστερούν/μπουν μέχρι 13.12 σε online αγορές.

EDIT: Μόλις είδα δημοσίευση @Looter οπότε άκυρος ο συλλογισμός.

Επεξ/σία από paniti
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαλακία αυτό με τους πόντους στην Alpha, πήρα εχθές έναν διάδρομο γυμναστικής (ούτως ή άλλως θα τον έπαιρνα) και φανταζόμουν ότι θα έπαιρνα αρκετούς πόντους. Τα όνειρα μου καταστράφηκαν όταν έμαθα ότι ήταν μόνο για πιστωτικές...

Επεξ/σία από Grim Ripper
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ευχαριστήσω τον TS, πήρα σήμερα iphone 11για την γυναίκα με αποφορολόγηση φπα και πίστωση yellows, τελική τιμή βγήκε στα 560 €

Επεξ/σία από t0mak
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, t0mak είπε

Να ευχαριστήσω τον TS, πήρα σήμερα iphone 11για την γυναίκα με αποφορολόγηση φπα και πίστωση yellows, τελική τιμή βγήκε στα 560 €

Εγώ θα της έπαιρνα κινητό χωρίς κάμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τελικά με δόσεις μια TV από τον Κώτσο Παρασκευή απόγευμα, αλλά πόντους δε βλέπω στο λογαριασμό μου. Σας έχουν περαστεί οι πόντοι ή τους περιμένετε;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορά από cosmote, με κάρτα EUROBANK η επιστροφή δεν πιστώθηκε. (Ούτε το 1% ούτε το 15%).

περσυ σε ανάλογη αγορά από Γερμανό η πίστωση ήταν άμεση, γνωρίζει κάποιος αν πρέπει μα περάσουν κάποιες μέρες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Vasilism13 είπε

Αγορά από cosmote, με κάρτα EUROBANK η επιστροφή δεν πιστώθηκε. (Ούτε το 1% ούτε το 15%).

περσυ σε ανάλογη αγορά από Γερμανό η πίστωση ήταν άμεση, γνωρίζει κάποιος αν πρέπει μα περάσουν κάποιες μέρες ;

Πήγαινε σε ένα κατάστημα της eurobank το πρωί μαζί με την απόδειξη αγοράς και διευθετησε το πρόβλημα σου.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vasilism13 είπε

Αγορά από cosmote, με κάρτα EUROBANK η επιστροφή δεν πιστώθηκε. (Ούτε το 1% ούτε το 15%).

περσυ σε ανάλογη αγορά από Γερμανό η πίστωση ήταν άμεση, γνωρίζει κάποιος αν πρέπει μα περάσουν κάποιες μέρες ;

Περυσι μαλλον την εκανες την αγορα καθημερινη και οχι ΣΚ.

Δεν εχουν παρει τα λεφτα ακομα. Απλα ειναι δεσμευμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, andreaspA είπε

Περυσι μαλλον την εκανες την αγορα καθημερινη και οχι ΣΚ.

Δεν εχουν παρει τα λεφτα ακομα. Απλα ειναι δεσμευμενα.

Η αγορά έγινε Παρασκευή, δεν ισχύει ΣΥΤΟ π λες μιας και από POS EUROBANK η συν αλλαγή είναι άμεση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η eurobank μου ειπε οτι 7-8 μερες μετα τη συναλλαγη θα φανει η επιστροφη ..σε on line αγορα.

σε αμεση αγορα θα επρεπε να ειχε εμφανιστει τουλαχιστον το 1%

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Jeronymo είπε

Πήρα τελικά με δόσεις μια TV από τον Κώτσο Παρασκευή απόγευμα, αλλά πόντους δε βλέπω στο λογαριασμό μου. Σας έχουν περαστεί οι πόντοι ή τους περιμένετε;;;

Ούτε εμένα περάστηκαν,αγορά με 3 άτοκες το Huawei mediapad t5 την Παρασκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μου πολλαπλασίασε x50 μόνο το ποσό της δόσης!!! Κάτι δεν πάει καλά ή όντως ισχύει αυτό που έγραφε στα ψιλά γράμματα, ότι μόνο το ποσό που θα χρεωθεί την ίδια ημέρα θα πολλαπλασιαστεί x50

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...