Προς το περιεχόμενο

public -25% σε όλα τα παιχνιδια


supermarioarv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

42 λεπτά πριν, czarjuly είπε

Τα περισσοτερα εξαντλημενα ή διαθεσιμα μονο σε καταστηματα σε μια ματια που εριξα

προσωπικα προλαβα και εκανα μια μπαζα 100ε για τα χριστουγεννα

με αποστολη σπιτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, supermarioarv είπε

προσωπικα προλαβα και εκανα μια μπαζα 100ε για τα χριστουγεννα

με αποστολη σπιτι

Ωραιος,κι εγω ηθελα για τις ανηψιες μου τιποτα παζλ και τετοια αλλα δεν προλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απατη και το 3 ψευτο βλακ friday............ μας θεωρούνε χαζους τιμες σκρουτζ απο την πιο χαμηλη δεν βαζουν μιαλο αυτα τα καταστήματα λες και ο κοσμος ειναι χαζος και δεν μπορει να καταλάβει.............τωρα θα μου πεις αμα και οι προμηθευτές δεν κατεβαζουν τιμες πως θα δωσουν χαμιλες τιμες............γενικα κοροϊδία στο τερτραγωνο.

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, dukepapass είπε

Μια απατη και το 3 ψευτο βλακ friday............ μας θεωρούνε χαζους τιμες σκρουτζ απο την πιο χαμηλη δεν βαζουν μιαλο αυτα τα καταστήματα λες και ο κοσμος ειναι χαζος και δεν μπορει να καταλάβει.............τωρα θα μου πεις αμα και οι προμηθευτές δεν κατεβαζουν τιμες πως θα δωσουν χαμιλες τιμες............γενικα κοροϊδία στο τερτραγωνο.

Παντως μεχρι τωρα τιμες που να τιμουν το θεσμο του εξωτερικου δεν ειδαμε στην εγχωρια αγορα ,πολυ υποτονικα πραματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αηδία καταντησανε πια..........βαζουνε εκει μια χαζομαρα για κράχτη που δεν θα εφευγε ουτε τσαμπα..........σημερα πηγα μια βολτα στο puplic  πειρα 10 κωδικους απο τυχαια πραγματα ολα είχανε δυο με τρια ευρω πιο ακριβά απο το πιο φτηνό του σκρουτζ........... αλλα επειδη εχω δουλεψει για λιγο καιρο σε μαγαζι πηγαίναμε σε αλλο και καταγραφαμε ολες τις τιμες σε καθε ειδος για να βαλουμε και εμεις παρεμφερείς την ημερα των εκπτωσεων............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας δωσω μερικα π.χ. (μικες οι διαφορές αλλα εστω κατι ειναι και αυτο)

η βαφτιστήρα μου ζητησε αυτο : 

https://www.public.gr/product/kids-and-toys/koykles/epipla-aksesoyar/asthenoforo-kinito-iatreio-barbie/prod9165160pp/ 

public 37,49 (δωρεαν μεταφορικα) 

skroutz απο 40 και πανω 

για τον γιο μου 

https://www.public.gr/product/kids-and-toys/aytokinita-ohimata-pistes/pistes-agwnwn/pista-agonon-hot-wheels-kompra-1-temahio/prod8956945pp/

public 18,74 (δωρεαν μεταφορικα)

skroutz 22,5 και ανω 

για την κορη 

https://www.public.gr/product/kids-and-toys/koykles/koykla-capsule-chix-seira-1-sweet-circuit-1-temahio/prod10220127pp/

public 14,99 (δωρεαν μεταφορικα) 

skroutz 16,1 και ανω 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, dukepapass είπε

Μια απατη και το 3 ψευτο βλακ friday............ μας θεωρούνε χαζους τιμες σκρουτζ απο την πιο χαμηλη δεν βαζουν μιαλο αυτα τα καταστήματα λες και ο κοσμος ειναι χαζος και δεν μπορει να καταλάβει.............τωρα θα μου πεις αμα και οι προμηθευτές δεν κατεβαζουν τιμες πως θα δωσουν χαμιλες τιμες............γενικα κοροϊδία στο τερτραγωνο.

Πραγματικά ψευτο βλάκ Friday στήν Ελλάδα,πλήν εξαιρέσεων και κραχτών, δεν μπορείς να βρείς τίποτα σοβαρό ούτε απο νέα παιχνίδια σε πραγματικές προσφορές ούτε καλά μόνιτορ κλπ ξεστοκάρουν πάλι και βγάζουν αυτά που αντικαθιστούνται και δεν βγαίνουν πάλι... βλέπω κάτι γελοιότητες παντού μέχρι σε σούπερ μάρκετ να έχουν κοτσάρει ένα Black friday και 20% έκπτωση σε βαστήρα η καλλύματα η σε τυρί η κάτι απίθανα προιόντα !!!Φέτος είναι λίγο καλύτερα σχετικά με την ποικιλία προσφορών,βασικά έχει πέσει τρελή διαφήμηση,όμως αν έχεις την διάθεση και τον χρόνο και είσαι και τυχερός,όλο και κάτι μπορείς να βρείς,δυστυχώς οι καλές προσφορές εξαφανίζονται σχεδόν αμέσως,πρέπει να είμαστε με την καραμπίνα στο χέρι ...

 

Επεξ/σία από ELMastas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Konstantin77 είπε

Με 1-3 € πάντως δε σώθηκες, έχουν δίκιο οι προλαλήσαντες.

εννοειται οτι δεν σωθηκες αλλα ουτως η άλλως τα συγκεκριμενα θα τα αγοραζα (οποτε εστω και 10ευρω κατι ειναι και αυτο).

σε παιχνιδια τυπου barbie , playmobil , hotwheels δεν πιστευω να παιζουν και τρελες εκπτωσεις τυπου 50% εκτος και αν ειναι τιποτα πολυ παλια αζητητα κομματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, dukepapass είπε

Αηδία καταντησανε πια..........βαζουνε εκει μια χαζομαρα για κράχτη που δεν θα εφευγε ουτε τσαμπα..........σημερα πηγα μια βολτα στο puplic  πειρα 10 κωδικους απο τυχαια πραγματα ολα είχανε δυο με τρια ευρω πιο ακριβά απο το πιο φτηνό του σκρουτζ........... αλλα επειδη εχω δουλεψει για λιγο καιρο σε μαγαζι πηγαίναμε σε αλλο και καταγραφαμε ολες τις τιμες σε καθε ειδος για να βαλουμε και εμεις παρεμφερείς την ημερα των εκπτωσεων............

νομιζω σαν την φετινη bf δεν εχει ξαναγινει. βασικα δεν εγινε ποτε bf, με ενα ψαξιμο οποιαδηποτε μερα του χρονου βρισκεις εως και καλυτερες προσφορες. ολα τα λεφτα γνωστο καταστημα που εχει ΟΛΟ το σαιτ σε τιμη bf και βασικα δεν εχει ουτε μια προσφορα!

 

btw εχω την πληροφορια οτι το πλαισιο ΔΕΝ θα βγαλει αλλη προσφορα. αν συμβει, πραγματικα χανω πασα ιδεα για τον εμπορικο κλαδο της χωρας

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...