Προς το περιεχόμενο

[Security Suite] Bit Defender Total Security, 5 devices / 1 Year, 29€


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι BF προσφορές του δημοφιλούς Bit Defender:

https://www.bitdefender.co.uk/media/html/consumer/new/Black-Friday-2019-opt/

Total Security 5 συσκευές, 1 χρόνος: 29€

Antivirus Plus 2020 3 συσκευές, 1 χρόνος: 18€

Internet Security 2020: 23€ 

Και επιλογή σε όλα τα προϊόντα να προσθέσουμε και Premium VPN με 35€

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, non-serviam είπε

Ωραίος! Καλά, στο ίδιο τους το site έχουν βάλει δύο διαφορετικές προσφορές για το ίδιο προϊόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να σε πιεσουν να αγορασεις εδω και τωρα ... ok 10 λιρες για 1 χρονο προστιθεται στο λογαριασμο που ηδη εχεις ετσι ;

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Mhlogiatros είπε

Για να σε πιεσουν να αγορασεις εδω και τωρα ... ok 10 λιρες για 1 χρονο προστιθεται στο λογαριασμο που ηδη εχεις ετσι ;

Είχα 2 μέρες για να λήξει το περσινό , οπότε προστέθηκε κανονικά, ίσως αξίζει και για δεύτερη αγορά :P 

Btw η τιμή άρχισε και ανεβαίνει :P :P 

 

ασδασσδ.png

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσοχή στην πληρωμή !!!!

Βγάλτε το " Auto renewal " για να μην σας ξαναχρεώσει την κάρτα του χρόνου στην τιμή που θα έχει τότε.

Διευκρίνηση...με το auto renewal βγάζει επιλογή να κρατήσει κάποιος την ίδια τιμή με αυτόματη ενεργοποίηση και του χρόνου.

Επεξ/σία από eric_in
Διευκρίνηση
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, eric_in είπε

Προσοχή στην πληρωμή !!!!

Βγάλτε το " Auto renewal " για να μην σας ξαναχρεώσει την κάρτα του χρόνου στην τιμή που θα έχει τότε.

Σε ποιο σημειο ακριβως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ερώτηση πρακτική: το αγόρασα και εγώ. έχω όμως το bitdefender antivirus plus που λήγει σε 53 μέρες...τι πρέπει να κάνω τώρα που αγόρασα το total security....αφήνω να λήξει το πρώτο και το ενεργοποιώ τότε; ή θα έχω κάποιο πρόβλημα που δεν το ενεργοποίησα άμεσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης προσοχή αν κάποιος έχει ενεργό κάποιο family pack με απεριόριστες συσκευές  γιατί όταν ενεργοποιήσει αυτό τότε οι απεριόριστες γίνονται 5 !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, history είπε

 Ερώτηση πρακτική: το αγόρασα και εγώ. έχω όμως το bitdefender antivirus plus που λήγει σε 53 μέρες...τι πρέπει να κάνω τώρα που αγόρασα το total security....αφήνω να λήξει το πρώτο και το ενεργοποιώ τότε; ή θα έχω κάποιο πρόβλημα που δεν το ενεργοποίησα άμεσα;

Την φωτογραφία που ανεβασα πριν 3-4 ποστ την είδες; :P 

Και να στα τρώει δεν είναι καταλυτικό το βήμα που βλέπεις στην φωτό , σε ρωτάει. 

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, history είπε

 Ερώτηση πρακτική: το αγόρασα και εγώ. έχω όμως το bitdefender antivirus plus που λήγει σε 53 μέρες...τι πρέπει να κάνω τώρα που αγόρασα το total security....αφήνω να λήξει το πρώτο και το ενεργοποιώ τότε; ή θα έχω κάποιο πρόβλημα που δεν το ενεργοποίησα άμεσα;

Όταν πατήσεις για ενεργοποίηση θα σου πει τι θα αλλάξει πριν πατήσεις την τελική ενεργοποίηση του πακέτου. Αν θες ακυρώνεις και το κάνεις όταν λήξει αυτό που έχεις.

Εγώ είχα περσινό πακέτο που ενεργοποίησα φέτος και πήρα αυτό τώρα για να το έχω για του χρόνου. Κάθε χρόνο το ίδιο κάνω. Μέχρι στιγμής δεν είχα κάποιο πρόβλημα αν και φέτος απ ότι είδα δεν έστειλε κλειδί αλλά σε πάει με το link για ενεργοποίηση.

Edit : βγάζει κάτω απ το λινκ το κλειδί με αχνά γράμματα.

Επεξ/σία από eric_in
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...