Προς το περιεχόμενο

[Security Suite] Bit Defender Total Security, 5 devices / 1 Year, 29€


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Billator είπε

Την φωτογραφία που ανεβασα πριν 3-4 ποστ την είδες; :P 

Και να στα τρώει δεν είναι καταλυτικό το βήμα που βλέπεις στην φωτό , σε ρωτάει. 

 

3 λεπτά πριν, eric_in είπε

Όταν πατήσεις για ενεργοποίηση θα σου πει τι θα αλλάξει πριν πατήσεις την τελική ενεργοποίηση του πακέτου. Αν θες ακυρώνεις και το κάνεις όταν λήξει αυτό που έχεις.

Εγώ είχα περσινό πακέτο που ενεργοποίησα φέτος και πήρα αυτό τώρα για να το έχω για του χρόνου. Κάθε χρόνο το ίδιο κάνω. Μέχρι στιγμής δεν είχα κάποιο πρόβλημα αν και φέτος απ ότι είδα δεν έστειλε κλειδί αλλά σε πάει με το link για ενεργοποίηση.

δεν θεωρούνται διαφορετικά προϊόντα τα antivirus plus με αυτό που αγοράσαμε σήμερα; γι' αυτό αναρωτιέμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Λοιπόν έβγαλα το auto renewal και στο καπάκι μου έβγαλε αν θέλω να ενεργοποιήσω το auto renewal με εγγύηση ίδιας τιμής, όποτε το έκανα. Για όποιον ενδιαφέρεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ είχα την προσφορά family pack , έκανα αυτή την αγορά σήμερα στα 13.5€ , αλλά δεν προστέθηκε στον λογαριασμό μου. Αντιθέτως ήρθε email που αναγράφει να κάνω διαχείριση του λογαριασμού μου , To manage your subscription, please access your 2Checkout myAccount. 

Δεν έχω checkout λογαριασμό

Επεξ/σία από pankostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα εντάξει! Τελικά ήρθε! Μετά από περίπου 15 λεπτά. Κάνε υπομονή.

 

Υπάρχει στο email ένα κουμπί activate Subscription , και ακριβώς από κάτω αν προσέξετε με γκρι ανοιχτά γράμματα , υπάρχει το serial number. 

Οπότε για εμάς που εχουμε το family  λογικά μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε αργότερα πριν τη λήξη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε συμβαίνει αυτό κάποιες φορές. Δεν έχεις θέμα. 

Έκανα αυτό με το renewal το έβγαλα, και είχα επιλογή να το ενεργοποιησω ώστε μελλοντικά να έχω την ίδια τιμή ανανέωσης

Μήπως εμείς που πατήσαμε αυτόματη ανανέωση για το 2020 και εχουμε ήδη συνδρομη,  πρέπει να το προσθέσουμε στη συνδρομή μας για να πάει για το 2021 η ανανεωση?

Το λέω αυτό γιατί μου ήρθε email:

Hello,

We are glad you decided to continue using Bitdefender and automatically renew your subscription on November 28, 2020, and would like to show our appreciation by offering you a special price for this year's renewal.

Your new special price: 13.49 EUR
Old price: 69.99 EUR
Next billing date:2020-11-28 12:09:24

Λοιπόν προς ενημέρωση:

Εφόσον κάνουμε την επέκταση στη συνδρομή μας , η οποία πλέον θα λήγει το 2021 , η αυτόματη ανανέωση στην ίδια τιμή θα μεταφερθεί για το 2021. Ελεγμένο.

Επεξ/σία από pankostas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το θέμα είναι ότι εμείς που κάναμε νωρίς από το πρωί τη συνδρομή που ήταν στα 10,99€ και ΔΕΝ είδαμε την επιλογή για ανανέωση (renewal) κτλ χωρίς να πειράξουμε τίποτα, απ' ότι κατάλαβα θα χρεωθούμε του χρόνου στην ανανέωση την τρέχουσα κανονική τιμή του πακέτου και όχι της σημερινής προσφοράς δυστυχώς. Τουλάχιστον έτσι με ενημέρωσε το live support του bitdefender.co.uk (από εκεί ήταν η προσφορά άλλωστε). Άρα, θα χρειαστεί λίγες ημέρες πριν να λήξει η ετήσια συνδρομή να γίνει ακύρωση για να αγοραστεί ίσως εκ νέου ένα πακέτο προσφοράς - αν υπάρχει - εκείνης της περιόδου.

Επεξ/σία από jeandoumpier
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα παρει πριν κανα μηνα.. και ειχα ακομα μερικες μερες.. τωρα εχω 360 μερες.. να περιμενω δλδ ? Λετε να παει 10,99 και παλι?

Τα 4€ δεν τα βλεπω απλα ως 4€ αλλά ουσιαστικά περιπου 30% κατω!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γιατί μετά από χρονικό διάστημα 2 ωρών από την προηγούμενη τιμή, αυξάνει την τιμή.

Π.χ. τώρα έχει 18,99 λίρες και σε 60 λεπτά από τώρα θα πάει 19,99 (το γράφει από κάτω) κτλ κτλ....

Επεξ/σία από eric_in
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ πολύ όλους σας,  ότι έψαχνα αυτές τις μέρες για ανανέωση της συνδρομής μου. Αγόρασα την έκδοση Total security στα 19 ευρώ (δυστυχώς δεν το είδα από το πρωί ) αλλά και πάλι η τιμή είναι πολύ καλή..Το μόνο που δεν που πρόσθεσε τις μέρες που είχα μέχρι την λήξη(περίπου 20) αλλά και πάλι κλάιν

Επεξ/σία από kaykis27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...