Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωτής HP OfficeJet Pro 6960 AiO 49.90 ευρώ


barman_

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να κάνω 2 σημειώσεις:

Μπορεί η παραγγελία του πολυμηχανήματος του θέματος να γίνει κ απο το site του Πλαισίου, δίχως μεταφορικά.

https://www.plaisio.gr/catalog?location=product%3d2545365%3bpagesize%3d4%3bsearchtext%3d6960

 

Επίσης υπάρχει κ το λίίιιγο καλύτερο 6970 (κυριότερη βελτίωση είναι η σάρωση διπλής όψης), απο τα public. Είναι κ αυτό σε πολύ καλή τιμή - προσφορά.

https://www.public.gr/product/polymihanima-hp-officejet-pro-6970-aio-eghromo-inkjet-a4/prod10188530pp/

 

Έχω αγοράσει κ χρησιμοποιώ 3 τμχ 6960 σε γραφεία μας κυρίως. ΔΕΝ ΕΚΤΥΠΩΝΩ σε αυτόν, γιατί παράλληλα έχω laser εκτυπωτές, κ ξέρω ότι δεν συμφέρει.

Τους χρησιμοποιώ για τον δικτυακό σαρωτή, το δικτυακό φαξ, κ που κ που καμμιά έγχωμη εκτύπωση αν χρειάζεται. Παίρνεις πίσω κ 15 € μετά απο 10-15 μέρες κ τα 3 χρόνια εγγύηση κατ ευθείαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαδικασία είναι αυτή στο βίντεο. Τα μελάνια φαίνονται άδεια στην εφαρμογή του εκτυπωτή, αλλά συνεχίζει να εκτυπώνει χωρίς πρόβλημα. Νομίζω οταν άδειασαν μου έβγαλε μια προειδοποίηση, αλλά είχε επιλογή να συνεχίσω να εκτυπώνω με δική μου ευθύνη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, JohnMik said:

Η διαδικασία είναι αυτή στο βίντεο. Τα μελάνια φαίνονται άδεια στην εφαρμογή του εκτυπωτή, αλλά συνεχίζει να εκτυπώνει χωρίς πρόβλημα. Νομίζω οταν άδειασαν μου έβγαλε μια προειδοποίηση, αλλά είχε επιλογή να συνεχίσω να εκτυπώνω με δική μου ευθύνη!

Ενδιαφέρον. Μετά δλδ το γέμισμα εξακολουθούν να φαίνονται άδεια? 

 

Και εσύ απλά. Γεμίζεις ανά κάποιο χρονικό διάστημα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, barman_ said:

Ενδιαφέρον. Μετά δλδ το γέμισμα εξακολουθούν να φαίνονται άδεια? 

Και εσύ απλά. Γεμίζεις ανά κάποιο χρονικό διάστημα? 

Επίσης φαίνεται ότι το μελανοδοχείο δεν έχει πάνω την κεφαλή εκτύπωσης. Αν μπουκώσει από μελάνι η κεφαλή τι κάνουμε; Για πέταμα μετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Alxnks είπε

Το κακό είναι ότι το πακέτο με τα 4 μελάνια 933 (που υποτίθεται συμφέρει ως πακέτο)....έχει 77€! 

Ο 6900 premium που έχω και παίρνει τα 903 μελανια, το πακέτο με τα 4 κάνει 55€.

Μας κοροϊδεύει λιγάκι η ΗΡ?

Τόν έχω και τα μελάνια είναι τα 903 και όχι τα 933

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, kirileman είπε

Μιλάμε για πλαστικό σκουπίδι. Πήγα και το είδα... και έφυγα.

Όντως, δεν έχει χρυσοποίκιλτες απολήξεις ούτε κρύσταλλα ντομπροβόλσκι πως τα λένε. Μια χαρά μηχάνημα είναι, το έχω λιώσει εδώ και δύο χρόνια. Ούτε κι εγώ βέβαια θα τον έβαζα πρώτη μούρη στα ανάκτορα μου. 

Επεξ/σία από manosfp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manosfp είπε

Όντως, δεν έχει χρυσοποίκιλτες απολήξεις ούτε κρύσταλλα ντομπροβόλσκι πως τα λένε. Μια χαρά μηχάνημα είναι, το έχω λυώσει εδώ και δύο χρόνια. Ούτε κι εγώ βέβαια θα τον έβαζα πρώτη μούρη στα ανάκτορα μου. 

Έχεις δίκιο. Σκουπιδάρα!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, lion2486 είπε

Επίσης φαίνεται ότι το μελανοδοχείο δεν έχει πάνω την κεφαλή εκτύπωσης. Αν μπουκώσει από μελάνι η κεφαλή τι κάνουμε; Για πέταμα μετα;

Στον 6500 άλλαξα κεφαλή στα 10 χρόνια με μεγάλα διαστήματα αχρηστίας. 80 είχε Ελλάδα 15 την πήρα από eBay. 
πραγματικά δε ξέρω τι περιμένετε από σειρά officejet στην τιμή αυτή..

1 ώρα πριν, kirileman είπε

Μιλάμε για πλαστικό σκουπίδι. Πήγα και το είδα... και έφυγα.

Έπρεπε να το πάρεις και να το πας στον κάδο. Όχι της ανακύκλωσης βέβαια αλλά στον ειδικό που έχει μέσα το καταστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Pinkakos είπε

Συμφέρει αυτός ή θα ήταν καλύτερο να πάμε σε laser γιατι θα μας τα φάνε για μελάνια;

Αν δεν εκτυπώνεις πολύ, πήγαινε σε lazer. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους τον έχουν ήδη , ποια είναι η φθηνότερη λύση για να πέσει το κόστος εκτύπωσης (ειδικά στο ασπρόμαυρο) χωρίς να χρειαστεί να κάνουμε ιδιαίτερα πολύπλοκες ή χρονοβόρες διαδικασίες;

Ευχαριστω πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...