Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 8 Global 4+64GB EU @ Gearbest 123.99€ [ΤΕΛΟΣ]


BoullyBoy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 175
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κάνω fork εδώ διότι είδα να λέτε κάτι που με ψήνει. Το 8 Pro είναι τόσο "φεύγα μακριά" ρε μάγκες; Τί παίζει; Στο χέρι που το είδα, μ άρεσε οθόνη και κάμερα. Πρέπει να το αποφύγω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Abudi είπε

Κάνω fork εδώ διότι είδα να λέτε κάτι που με ψήνει. Το 8 Pro είναι τόσο "φεύγα μακριά" ρε μάγκες; Τί παίζει; Στο χέρι που το είδα, μ άρεσε οθόνη και κάμερα. Πρέπει να το αποφύγω;

Όχι, απλά υποκειμενικά με την εμπειρία μου σε mediatek κινητά δε θα το έπαιρνα. Κυρίως σε θέματα κατανάλωσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Kenshin_Himura είπε

Όχι, απλά υποκειμενικά με την εμπειρία μου σε mediatek κινητά δε θα το έπαιρνα. Κυρίως σε θέματα κατανάλωσης.

Μπα γαμώτο αυτή η Xiaomi πυροβολάει και με μοντέλα κάθε μήνα. Εσύ από τη σειρά Note 8, θα πήγαινες στο 8T;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Abudi είπε

Μπα γαμώτο αυτή η Xiaomi πυροβολάει και με μοντέλα κάθε μήνα. Εσύ από τη σειρά Note 8, θα πήγαινες στο 8T;

Αν σε νοιάζει το nfc τότε 8t. Αλλιώς δεν ξέρω, έχουν μικροδιαφορές μεταξύ τους https://www.gadgetsnow.com/compare-mobile-phones/Xiaomi-Redmi-Note-8-vs-Xiaomi-Redmi-Note-8T

(χωρίς να γνωρίζω για την ακρίβεια των στοιχέιων). Από ότι έχω καταλάβει το note 8 έχει led notification, ενώ το 8t όχι.

Επεξ/σία από billpao
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Abudi είπε

Μπα γαμώτο αυτή η Xiaomi πυροβολάει και με μοντέλα κάθε μήνα. Εσύ από τη σειρά Note 8, θα πήγαινες στο 8T;

Εγώ πλέον αδερφέ παίρνω ότι πιο φθηνό μπορώ. Αυτή τη στιγμή που μιλάμε έχω στα χέρια μου το Redmi 8a, προερχόμενος από ένα κινητό ορόσημο για τη Xiaomi το note 4x. Μπορώ να μπω είμαι καταευχαριστημενος. Ούτε κολλήματα, μπαταρία μπόμπα και μεγάλη οθόνη. 80 ευρουλακια. Όσον αφορά αυτά που λες προσωπικά θα έπαιρνα το note 8. Για μένα ένα nfc και ο συμπεριλαμβανομενος fast charger δεν αξίζουν την όποια διαφορά τιμής ίσως υπάρχει μεταξύ τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, billpao είπε

Αν σε νοιάζει το nfc τότε 8t. Αλλιώς δεν ξέρω, έχουν μικροδιαφορές μεταξύ τους https://www.gadgetsnow.com/compare-mobile-phones/Xiaomi-Redmi-Note-8-vs-Xiaomi-Redmi-Note-8T

(χωρίς να γνωρίζω για την ακρίβεια των στοιχέιων). Από ότι έχω καταλάβει το note 8 έχει led notification, ενώ το 8t όχι.

Αυτό το τελευταίο είναι σημαντικό για εμάς. Άρα δε θα επέλεγες το 8 Pro ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, Abudi είπε

Αυτό το τελευταίο είναι σημαντικό για εμάς. Άρα δε θα επέλεγες το 8 Pro ε;

Να σου πω την αλήθεια προτιμώ snapdragon, αλλά δεν είμαι και κανένας ειδικός να σου πω λεπτομέρειες κτλ. Και ο helio g90t σχετικά καλά σχόλια έχει. Επειδή είμαι κι εγώ προς ψάξιμο κινητού, προς xiaomi mi a3 συγκλίνω. Αν είχε και nfc το είχα πάρει με κλειστά τα μάτια. Αν σε ψήνει να πάρεις note 8 pro από σκρουτζ που είναι κοντά στο 200αρι, τότε δες και το xiaomi mi 9 lite.

Επεξ/σία από billpao
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, billpao είπε

Να σου πω την αλήθεια προτιμώ snapdragon, αλλά δεν είμαι και κανένας ειδικός να σου πω λεπτομέρειες κτλ. Και ο helio g90t σχετικά καλά σχόλια έχει. Επειδή είμαι κι εγώ προς ψάξιμο κινητού, προς xiaomi mi a3 συγκλίνω. Αν είχε και nfc το είχα πάρει με κλειστά τα μάτια. Αν σε ψήνει να πάρεις note 8 pro από σκρουτζ που είναι κοντά στο 200αρι, τότε δες και το xiaomi mi 9 lite.

Ναι το είδα το mi9 lite, αλλά συγκεκριμένα θέλουμε 4 βασικά πράγματα (δεν είναι για μένα το κινητό). Notification LED, 3,5mm jack, 1080p, αποτύπωμα πίσω και όχι κάτω από την οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, murcielago580 είπε

Ρε παιδια πειτε με χαζο αλλα που βαζω τον κωδικο????????????????????παταω checkout αλλα δεν βλεπω κατι...

 

3 λεπτά πριν, G.makrihairis είπε

Ουτε 132 το βλέπω....δώσε φώτα!

πάτε, το πετάτε καλάθι και μετά στο καλάθι πατάτε Checkout
Screenshot_29.jpg.ce5ca4232cacde60acc228d460209d10.jpg

 

Μετά βάζετε το κουπόνι GBNOTE801 για το μαύρο χρώμα, πατάτε Apply,  ξετσεκάρετε την ασφάλεια που δειχνω με το βελάκι ΑΝ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΜΕ PAYPAL, και μετά πάτε  στην πληρωμή.

 

Screenshot_30.jpg.e87c61c186f2d5f2b36136170ff66788.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, murcielago580 είπε

Σε εμενα γτ δεν εχει coupons?

307368454_1.jpg.d35b29fffa337f999d3a09b95ba28819.jpg

Μηπως πρεπει να εχεις λογαριασμο?γτ εγω μπαινω σαν επισκεπτης?

πρέπει να κάνεις λογαριασμό.....

Επεξ/σία από procostas1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...