Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG Galaxy Tab S3 9.7 4G+ 249€ @Germanos [ΤΕΛΟΣ]


dimitris1090t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει περάσει από τα χεριά μου. Είναι τίμιο για 199 ειδικά. Αυτό με την μικρή αυτονομία ισχύει 100%.Είναι η φύση της 2κ οθόνης τέτοια γιαυτό. Βεβαία από την άλλη για τον ίδιο λόγο έχεις τό ανάλογο πλεονέκτημα... δήλ η οθόνη του είναι φανταστική. Για γενική χρήση και λειτουργία μια χαρά. Βέβαια θα μπορούσε και ένα τσικ καλύτερα μερικές φορες δεν ανταποκρίνοταν σαν σπίρτο σαν το αθάνατο Sony z4 που είχε παρόμοια σπεκς αλλά ήταν καθαρόαιμο αντροιντ. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και καιρό ψήνομαι για το s5e, μέχρι που διάβασα το παρών νήμα....

Χάρηκα απίστευτα με την προσφορά αλλά...

Σε γειτονικό φόρουμ που διάβασα τι λένε οι κάτοχοι του, ψιλό απογοητεύτηκα. 5-6 ώρες sot μπαταρία και αναφορές για lag, με κάνουν να το ξανασκεφτω αν αξίζει η αγορά του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το εχω εδω και ενα χρονο, αυτονομία μετρια προς καλη, ταχύτητα καλη εως πολυ καλη, οθονη φανταστικη. Προς Θεού ομως μην βαλετε την τελευταία αναβάθμιση σε android 9. Το ταμπλετ θα γινει αθλιο, εγω την εβαλα και γυρισα πισω στην 8 σε 5 ημερες. Σε αυτη την τιμή ειναι φοβερή ευκαιρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω πολύ κακές κριτικές στο διαδίκτυο για το εν λόγω τάμπλετ (βλ. λαγκαρίσματα, μπαταρία) και είμαι πολύ προβληματισμένος εάν τελικά θα πρέπει κανείς να το πάρει η όχι. Μήπως  μας πέταξαν μπανανοφλουδα και την πατήσαμε; Το θέμα δεν είναι να πάρουμε ένα τάμπλετ που ήταν ναυαρχίδα όταν πρωτοβγήκε και τώρα το user experience θα είναι χάλια, ειδικά μετά από το Android 9 απ' όσο λένε πολλοί που το εχουν. Future proof είναι, αυτό είναι το θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, kosmasdel είπε

Snapdragon 820 είναι ρε παιδιά. High end cpu του 2017 και αρχές 2018.

Εξαιρετικη τιμη για το ταμπλετ αυτό τα 199. Εξαιρετική απλά.

High end SoC του 2016 είναι. Το 2017 είχε βγει ο SD835.

Το tablet το σώζει η AMOLED οθόνη και το πενάκι.

Γιατί απο σχεδίαση παραπέμπει σε άλλες εποχές...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, άμα όντως υστερεί σε αυτονομία όπως λένε, και λαγκαρει (που το θεωρώ υπερβολή) μην προχωρήσετε σε αγορά...

Δεν ειναι ανάγκη επειδή το έβαλαν 199 να το πάρουμε 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Warzycha είπε

Oταν καποιος θεωρει το Huawei T5 με τα 189€ ευκαιρια,τοτε αυτο ειναι ευκαιριαρα!

Με 200€ δεν εχει αντιπαλο.

Αυτό θεωρώ και εγώ. 

Πήρα το Τ5 στα 189 ευρώ, οκ δεν λέω, κρατάει πολύ η μπαταρία, αξίζει το 4G,δεν λαγκαρει κτλπ 

Αλλά εδώ μιλάμε για άλλη κατηγορία ταμπλετ, πενάκι,amoled, και διάφορα άλλα, κατηγορία ταμπλετ αξίας 600 ευρω πριν 1-2 χρόνια. 

Αν δεν είχα πάρει Τ5 θα το έπαιρνα εγώ προσωπικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά είναι Black Friday πραγματικά

Εχω το Tab S2 χωρίς 4g στις 7 inches και ακόμα το πουλάνε μεταχειρισμένο 180-200 ευρώ

Μη διαστάσετε καν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως το παρήγγειλα. Η τιμή είναι πολύ χαμηλή (200 ευρώ). Σου επιτρέπει παραχωρησεις. Μην ξεχνάτε ότι οι κριτικές έγιναν και γίνονται από ανθρώπους που έδωσαν περισσότερα από 400 ευρώ. Δεν μπορούμε να κρινουμε το παρόν με δεδομένα παρελθόντος και το αντίστροφο. 
Στο κάτω κάτω, αν δεν με ικανοποιήσει το αφήνω στα παιδια.

Επεξ/σία από paoeki
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, kkatzos said:

High end SoC του 2016 είναι. Το 2017 είχε βγει ο SD835.

Το tablet το σώζει η AMOLED οθόνη και το πενάκι.

Γιατί απο σχεδίαση παραπέμπει σε άλλες εποχές...

Whatever, άλλωστε στα ταμπλετ δεν βάζουν ποτέ το τελευταίο soc . Του 2017 είναι το S 3. Επίσης είναι ο,τι καλύτερο κυκλοφορεί overall στα 200€. Τιμή όντως BF όπως προανέφερε και άλλος φίλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επειδή έχω το S2 και ψαχνόμουν για νέτο tablet.

Η οθόνη είναι εξαιρετική, όντως η μπαταρία δεν είναι και κάτι τρομερό (αλλά το έχω για μες το σπίτι).

Εμφανή κολλήματα δε βρήκα, αλλά να δεχτώ ότι δεν παίζω παιχνίδια.

Για μένα, τα σημεία που αγοράζεις τα Tablet S χωρίς να το σκεφτείς και πετάς πορτοφόλια στην οθόνη:

S3 : Μέχρι 220€ 

S4: Μέχρι 299€ 

S5e: Μέχρι 279€

Αυτά είναι τα ranges που είχα θέσει για Tablet S κυρίως, γιατί όλα καλά φίλτατοι, αλλά το 50% του tablet είναι η οθόνη και οι AMOLED παίζουν μόνες τους.

Επομένως με 199€, το S3 έφυγε χωρίς σκέψη.

Τώρα αν μέχρι Δευτέρα - Τρίτη, βγει κάτι άλλο σε αυτές τις τιμές (πχ S4 <299), θα ακυρώσω και θα πάω εκεί.

 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, lalanis είπε

Λοιπόν επειδή έχω το S2 και ψαχνόμουν για νέτο tablet.

Η οθόνη είναι εξαιρετική, όντως η μπαταρία δεν είναι και κάτι τρομερό (αλλά το έχω για μες το σπίτι).

Εμφανή κολλήματα δε βρήκα, αλλά να δεχτώ ότι δεν παίζω παιχνίδια.

Για μένα, τα σημεία που αγοράζεις τα Tablet S χωρίς να το σκεφτείς και πετάς πορτοφόλια στην οθόνη:

S3 : Μέχρι 220€ 

S4: Μέχρι 299€ 

S5e: Μέχρι 279€

Αυτά είναι τα ranges που είχα θέσει για Tablet S κυρίως, γιατί όλα καλά φίλτατοι, αλλά το 50% του tablet είναι η οθόνη και οι AMOLED παίζουν μόνες τους.

Επομένως με 199€, το S3 έφυγε χωρίς σκέψη.

Τώρα αν μέχρι Δευτέρα - Τρίτη, βγει κάτι άλλο σε αυτές τις τιμές (πχ S4 <299), θα ακυρώσω και θα πάω εκεί.

Εχεις και s2 και s3 δηλαδη; Μπορεις να κανεις μια συγκριση σε εμπειρια χρησης γιατι μπαινω σε σκεψεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...