Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG Galaxy Tab S3 9.7 4G+ 249€ @Germanos [ΤΕΛΟΣ]


dimitris1090t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή κάθισα και διάβαζα όλο το πρωί ,έχει πολλά θέματα από reddit και φόρα του εξωτερικού ότι το s3 laggarei ,το συμπέρασμα το δικό μου είναι ότι έχουν βάλει αργή μνήμη eMMC και φορτώνονται πολλές εφαρμογές άχρηστες και δεν είναι θέμα επεξεργαστή. Δείτε και το review από το notebookcheck https://www.notebookcheck.net/Samsung-Galaxy-Tab-S3-Tablet-Review.199702.0.html ,το mediapad t5 από το άλλο θέμα αν το βάλετε στη σύγκριση έχει πολύ καλυτερο emmc storage και μάλλον για αυτό δεν laggarei. Εγώ σκέφτομαι να τα ακυρώσω και τα 2 να πω την αλήθεια. Δεν νομίζω ότι είναι κάποιο από τα 2 προσφορά ξεστοκάρισμα κάνουν στις HΠΑ έπαιξε tab s4 με 260 δολλάρια εδώ μας δουλεύουν μου φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Bomber_man είπε

 ....στις HΠΑ έπαιξε tab s4 με 260 δολλάρια εδώ μας δουλεύουν μου φαίνεται.

Ναι, έχεις δίκιοS4 στα 260€, παίρνεις 2....

Δεν το είδα πουθενά Ευρώπη πάντως, δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eχω παρει και εχω κλειστο το huawei απο κωτσοβολο,και εκανα παραγγελια το samsung  wi fi απο Γερμανο .

Ακομη δεν αποφασισα ποιο απο τα δυο θα κρατησω τελικα.

Αν κρατησω το huawei θα ενημερωσω  εδω, μηπως   θελει κανεις το Samsung, γιατι ειδα οτι δεν υπαρχει πλεον διαθεσιμο.

Επεξ/σία από takinio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Αν δεν είχα πάρει Τ5 θα το έπαιρνα εγώ προσωπικά. 

Aς προσεχες.

Και σου ειπα αστο μεσα στην ντουλαπα και μην το ανοιγεις.😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Aς προσεχες.

Και σου ειπα αστο μεσα στην ντουλαπα και μην το ανοιγεις.😛

Εντάξει μωρέ σιγά, δεν με κρατάει κάτι να πάρω και το s3 για το καλό 😋

😂😂

(πλάκα κάνω βέβαια) 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδού και η εναλλακτική λύση απο Amazon Γερμανίας 

https://www.amazon.de/dp/B07G6PNH6W/ref=mp_s_a_1_3?keywords=Huawei+MediaPad+M5+Lite+WiFi+10%2C+Tablet+PC&qid=1575112740&sr=8-3

199€  -23€ με voucher ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ήθελα με απαλλαγή ΦΠΑ δεν μπορούσα να το πάρω ηλεκτρονικά και πήγα σήμερα στο κατάστημα Νέας Σμύρνης.
Ο υπάλληλος μου είπε ότι δεν έχει στο κατάστημα και όταν τον ρώτησα αν μπορεί να δει αν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο σε κάποιο άλλο κατάστημα έκανε τον Κινέζο και μου είπε να πάρω τηλέφωνο.
Άφαντη η προσφορά κρίμα. Φαντάζομαι όσοι το πήρατε ηλεκτρονικά, πήγαν όλα μια χαρά, καλορίζικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, milos said:

Ιδού και η εναλλακτική λύση απο Amazon Γερμανίας 

https://www.amazon.de/dp/B07G6PNH6W/ref=mp_s_a_1_3?keywords=Huawei+MediaPad+M5+Lite+WiFi+10%2C+Tablet+PC&qid=1575112740&sr=8-3

199€  -23€ με voucher ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ .

Νομίζω το S3 σύγκρινεται με το M5 και όχι το το M5 Lite

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, milos said:

Ιδού και η εναλλακτική λύση απο Amazon Γερμανίας 

https://www.amazon.de/dp/B07G6PNH6W/ref=mp_s_a_1_3?keywords=Huawei+MediaPad+M5+Lite+WiFi+10%2C+Tablet+PC&qid=1575112740&sr=8-3

199€  -23€ με voucher ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ .

Το πήρα προχτές και το περιμένω Τετάρτη. Μεγαλύτερη μπαταρία αλλά χειρότερη οθόνη. Δέχεται και πενάκι. Θα δούμε. Αν έκανα λίγο υπομονή θα έπαιρνα το S3 πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι αργό όπως παραπονιούνται σε φόρουμ..το δοκίμασα σε γερμανό και αν σκεφτείς ότι φορούσε nougat και ελάχιστα apps  ήταν σχεδόν ίδιο με τo note 2014 μου .

Μετα δοκίμασα το s5e που αναφέρεται που πάνω και ήταν αισθητή η διαφορά ..

(Φυσικά και άλλα χρήματα )

Αν κάποιος περάσει pie επάνω θα ζορίζεται λογικά..

Το σκέφτομαι αν θα παραλάβω ή θα κάνω μια υπέρβαση για κάτι πιο ανθεκτικό στον χρόνο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η οθόνη είναι χάρμα παιδιά. Το έχει συνάδελφος στο γραφείο και το έχω δουλέψει. Τολμώ να πω εξαιρετική ακόμα και με τα τωρινά δεδομένα. 

Κρατιέμαι να μην χτυπήσω το 4G με μεγάλη δυσκολία και αυτό αποκλειστικά για την oθόνη του και το πενάκι.

Σκέφτομαι όμως μετά ότι το Tab A που πήρα με επιδότηση πριν 2 μήνες θα πάει στο ράφι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...