Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG Galaxy Tab S3 9.7 4G+ 249€ @Germanos [ΤΕΛΟΣ]


dimitris1090t

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και γω αυτό έχω διαβάσει απλά κάποιος στο σκρουτζ γράφει για dex και έχω μπερδευτεί.καποιος που να το έχει στα χέρια του και να έχει κάνει το update ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, babissk said:

Και γω αυτό έχω διαβάσει απλά κάποιος στο σκρουτζ γράφει για dex και έχω μπερδευτεί.καποιος που να το έχει στα χέρια του και να έχει κάνει το update ;;;

Αν με πεις τι είναι το dex;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kosmasdel είπε

Αν με πεις τι είναι το dex;

Το dex ειναι η προσπαθεια της samsung να προσφερει οσο δυνατον γινεται κοντινοτερη εμπειρια στο περιβαλλον windows. Μολις γυρισεις σε dex το tablet γυρναει σε περιβαλλον windows με εικονιδια και παραθυρα και με ποντικι πληκτρολογιο δουλευεις κανονικα. Το εχω στο S5e αλλα δεν το δουλεψα ποτε. Σε πιο επαγγελματικο επιπεδο ομως ειναι αρκετα αξιολογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπαρχει κινδυνος να στο ματιαξα καθως ζηλεψα τρομερα! :)

Αν καποιος μετανιωσε κ δεν θελει το s2 ας μας πει!

Επεξ/σία από mwv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 hours ago, Arkin said:

Το dex ειναι η προσπαθεια της samsung να προσφερει οσο δυνατον γινεται κοντινοτερη εμπειρια στο περιβαλλον windows. Μολις γυρισεις σε dex το tablet γυρναει σε περιβαλλον windows με εικονιδια και παραθυρα και με ποντικι πληκτρολογιο δουλευεις κανονικα. Το εχω στο S5e αλλα δεν το δουλεψα ποτε. Σε πιο επαγγελματικο επιπεδο ομως ειναι αρκετα αξιολογο.

 

18 hours ago, babissk said:

Εμφανίζεται σε μορφή app που λέγεται dex η στις ρυθμίσεις  και κάνει ότι είπε κ φίλος από πανω

Δεν έχω βρει τέτοια ρύθμιση. Ίσως ενεργοποιείται με το κούμπωμα της θήκης - πληκτρολόγιο

Επεξ/σία από kosmasdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kosmasdel είπε

Δεν έχω βρει τέτοια ρύθμιση. Ίσως ενεργοποιείται με το κούμπωμα της θήκης - πληκτρολόγιο

Δεν έχει dex το tab s3. Από tab s4 και πάνω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...