Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, leo066 είπε

PLEASE NOTE: This product only works with new Xbox Live accounts and will NOT work with existing accounts. 

Αυτό το διάβασες? Μια φορά μπορείς να το βάλεις αν δεν έχεις ξαναβάλει, αν έχεις ξαναβάλει δεν λειτουργεί

Eχεις δικιο δεν το ειδα.

Thanks λυθηκε η απορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

59 λεπτά πριν, leo066 είπε

PLEASE NOTE: This product only works with new Xbox Live accounts and will NOT work with existing accounts. 

Αυτό το διάβασες? Μια φορά μπορείς να το βάλεις αν δεν έχεις ξαναβάλει, αν έχεις ξαναβάλει δεν λειτουργεί

Εγω που εχω βαλει το καλοκαιρι ultimate τωρα μου ξαναβαζει στ account ν βαλω παλι μ 1ε ,λογικα κανανε reset.αν παρω 2 χρονια gold θα μου το μετατρεψει σε ultimate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2019 στις 2:02 ΜΜ, CyberMarco είπε

Για οσους ρωτάνε για το πως να βάλουν XBL gold + Game pass ultimate σας αφήνω το post  που έβαλα στο reddit, συγνώμη που δεν το άλλαξα στα ελληνικά.

 1. Buy the 1€/1 month XBL gold (and enable recurring billing to get 1 month extra and then disable, if it works -> 2 months of XBL gold) 

2. Activate the 1 month code that comes with the console (and use the recurring billing trick again? -> 2 months of XBL gold) 

3. Buy one (or 2 maybe) 12-months of XBL gold (recurring billing trick, activate - deactivate -> 13 months of XBL gold) 

4. Buy the 1€/3 months of game pass ultimate and convert my XBL gold sub to ultimate.  If that works I should end up with 20 months of Game pass ultimate (activating a single 12 months of XBL gold). 

Αν κάποιος παρέλαβε Xbox και εφάρμοσε τα παραπάνω ας ενημερώσει να ξέρουμε αν ισχύει για εμας που περιμένουμε...

Όπως το υπολόγισα με το παραπάνω πόστ οι 2 ετήσιες θα πρέπει να βγούν 33 μήνες Ultimate τελικά. Καλή φάση αν ισχύει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το εκανα εγω απο το πισι και ας μην εχει ερθει η κονσολα και κατεβαζω ηδη παιχνιδια στο πισι μεχρι να ρθει το ΟΝΕ,lol.

Εβαλα ενα μηνα gold live πρωτα με 1 ευρω απο το store.

12 μηνες gold απο κλειδαδικο 45 ευρω.

Και το game pass απο το store με ενα ευρω.

Συνολο το ultimate μου ληγει τον απριλη του 21.

Αμα εχει και η κονσολα μεσα ενα μηνα δωρεαν σε καρτα και το παρει και αυτο παει συν 20 μερες.

ΥΣ Το recuring bill κολπο δεν το ειδα να λειτουργει.

Επεξ/σία από nikx
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, nikx είπε

Το εκανα εγω απο το πισι και ας μην εχει ερθει η κονσολα και κατεβαζω ηδη παιχνιδια στο πισι μεχρι να ρθει το ΟΝΕ,lol.

Εβαλα ενα μηνα gold live πρωτα με 1 ευρω απο το store.

12 μηνες gold απο κλειδαδικο.

Και το game pass απο το store με ενα ευρω.

Συνολο το ultimate μου ληγει τον απριλη του 21.

Αμα εχει και η κονσολα μεσα ενα μηνα δωρεαν σε καρτα και το παρει και αυτο παει συν 20 μερες.

ΥΣ Το recuring bill κολπο δεν το ειδα να λειτουργει.

Ναι και εμένα αυτό με το recuring bill δεν ξέρω πως ενεργοποιέιται, έβαλα 1 μήνα gold από το store και δε μου τους έκανε 2, καλά όχι πώς με χαλάει αλλά κρίμα είναι να γίνεται και να μην το εκμεταλευτεί κάποιος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, stafftw είπε

Ναι και εμένα αυτό με το recuring bill δεν ξέρω πως ενεργοποιέιται, έβαλα 1 μήνα gold από το store και δε μου τους έκανε 2, καλά όχι πώς με χαλάει αλλά κρίμα είναι να γίνεται και να μην το εκμεταλευτεί κάποιος.

Είχες κλειστό απο πριν το recurring και το ενεργοποίησες μετα την εισαγωγή κάθε κωδικού και δεν?

Αν γνωρίζει τότε κάποιος παλιός Xboxακιας να μας διαφωτίσει θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Είχες κλειστό απο πριν το recurring και το ενεργοποίησες μετα την εισαγωγή κάθε κωδικού και δεν?

Αν γνωρίζει τότε κάποιος παλιός Xboxακιας να μας διαφωτίσει θα ήταν ιδιαίτερα χρήσιμο... 

Δεν το ζήτησε όταν έκανα την ενεργοποίηση απλά μετά πήγα και το απανεργοποίησα εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 minutes ago, nikx said:

Το εκανα εγω απο το πισι και ας μην εχει ερθει η κονσολα και κατεβαζω ηδη παιχνιδια στο πισι μεχρι να ρθει το ΟΝΕ,lol.

Εβαλα ενα μηνα gold live πρωτα με 1 ευρω απο το store.

12 μηνες gold απο κλειδαδικο 45 ευρω.

Και το game pass απο το store με ενα ευρω.

Συνολο το ultimate μου ληγει τον απριλη του 21.

Αμα εχει και η κονσολα μεσα ενα μηνα δωρεαν σε καρτα και το παρει και αυτο παει συν 20 μερες.

ΥΣ Το recuring bill κολπο δεν το ειδα να λειτουργει.

Από αυτά που διαβάζω online (reddit), μετά την ενεργοποίηση της 12μηνης συνδρομής θα έπρεπε να σε ρωτάει αν θες να ενεργοποιήσεις το recurring billing, το ίδιο λένε και για την 3μηνη, περίεργο πάντως.

Επίσης, αν προσθέσεις xbl gold μετά το game pass ultimate, δεν θα γίνει μετατροπή σε GPU 1:1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που εχω το Ultimate, αλλα μονο υπολογιστη και οχι κονσολα, εχω λιγοτερα παιχνιδια στη λιστα μου; Κριμα που δεν εχει ολα τα gears απο την αρχη για να δοκιμασω, οπως και τα Halo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Εγω που εχω το Ultimate, αλλα μονο υπολογιστη και οχι κονσολα, εχω λιγοτερα παιχνιδια στη λιστα μου; Κριμα που δεν εχει ολα τα gears απο την αρχη για να δοκιμασω, οπως και τα Halo.

Ναι για το xbox έχει πολλά περισσότερα παιχνίδια διαθέσιμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Errik είπε

Μια προσφορά που έπαιζε και με 6 μήνες σπότιφαι την έβαλε κανείς; Του ήρθε ο κωδικός σποτιφαι?

Για Αμερική μόνο ήταν αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...