Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Δεν πήρε επιπλέον μήνες απο το recurring billing. Τώρα σε ποιούς και γιατί το εμφανίζει εξακολουθεί να είναι μυστήριο...

Εμένα μου το εμφάνισε μόνο όταν έβαλα την 12μηνη, στην free της συσκευασίας και στο Game Pass δεν το εμφάνισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βοήθεια!!! Πήρα με vpn κωδικό Βραζιλίας, άλλαξα και τη χώρα στο Xbox σε Βραζιλία και δεν τον παίρνει!! Λέει ότι είναι αγορασμένος σε άλλο region.. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος που το έχει κάνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά και εγώ χρειάζομαι μια βοήθεια καθώς χθες παρέλαβα και εγώ τη γνωστή προσφορά των 99€.

Άσχετος εντελώς με συνδρομές, game pass κτλ, έχω΄διαβάσει όλες τις σελίδες και τελικά δεν έχω καταλάβει με ποια σειρά πρέπει να κάνω τις αγορές για το καλύτερο αποτέλεσμα.

Συγγνώμη αν γίνομαι κουραστικός αλλά είναι εύκολο κάποιος να εξηγήσει με απλά βήματα και με τι σειρά πρέπει να ενεργοποιήσουμε τα διάφορα "πακέτα" για το μέγιστο δυνατό αποτέλεσμα;

Ευχαριστώ πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε τον 1 μήνα δώρο αγόρασε όσο gold μπορείς νομίζω 36 μήνες είναι το μέγιστο αλλά δεν είμαι σίγουρος και μετά Αφού Είσαι gold συνδρομητής πάρε με 1 euro  to ultimate game pass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά κατεβάστε αυτό: Έχω φάει κόλλημα τρελό!!! Free με ultimate που έκανα 1€/3μήνες.

Είναι με γρίφους τοποθέτησης αντικειμένων και θυμίζει και lara croft...
 

Καταγραφή.JPG

Επεξ/σία από thanos75x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 minutes ago, thanos75x said:

Παιδιά κατεβάστε αυτό: Έχω φάει κόλλημα τρελό!!! Free με ultimate που έκανα 1€/3μήνες.

Είναι με γρίφους τοποθέτησης αντικειμένων και θυμίζει και lara croft...
 

Καταγραφή.JPG

Πολύ ωραίο παιχνίδι!

Και ακόμη καλύτερο με 2 παίκτες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Πολύ ωραίο παιχνίδι!

Και ακόμη καλύτερο με 2 παίκτες!

Ωχ παίζεται και με 2;
Χαμπάρι δεν πήρα!

Και μπορεί να παίζει ο καθένας από το σπίτι του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, SKRUTZ είπε

Απο την εφαρμογή του xbox σε android στο account βγάζει την ημερομηνία ποιο κατανοητά για οποιον θέλει. Παράδειγμα εμένα γράφει  Dec 10 2020

Για να έχετε κατανοητά στην κονσόλα σας τις ημερομηνίες (Ημέρα/Μήνας) αλλά και την ώρα σε μορφή 24ωρου (οχι με AM και PM) αλλάξτε το language locale (ή κάπως έτσι) απο τις ρυθμίσεις της κονσόλας σε English (UK).

Σε English (US) και (Greece) σου δείχνει υποχρεωτικά την ημερομηνία  με το Αμερικάνικο σύστημα (Μήνας/Ημέρα) και την ώρα σε 12ωρη μορφή που προσωπικά δεν με βολεύει ούτε το ενα ούτε το άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fakiris31 είπε

Βάλε τον 1 μήνα δώρο αγόρασε όσο gold μπορείς νομίζω 36 μήνες είναι το μέγιστο αλλά δεν είμαι σίγουρος και μετά Αφού Είσαι gold συνδρομητής πάρε με 1 euro  to ultimate game pass

Ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dimoleon είπε

Βοήθεια!!! Πήρα με vpn κωδικό Βραζιλίας, άλλαξα και τη χώρα στο Xbox σε Βραζιλία και δεν τον παίρνει!! Λέει ότι είναι αγορασμένος σε άλλο region.. Μπορεί να βοηθήσει κάποιος που το έχει κάνει?

Vpn tunnelbear από το κινητό/ενεργοποίηση Brazil IP/chrome στο κινητό/login στο microsoft account/settings/region σε brazil/my subscriptions/redeem code

Έτσι δούλεψε σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, GrecoPrimo said:

Καλησπερα , μολις αγορασα gold για 1 μηνα και οποτε μπενω στο link για το ultimate μου εχει μονο την επιλογη 1ε/μηνα , ενω πριν μπορουσα να διαλεξω 1 μηνα ή 3μηνο.

https://www.microsoft.com/el-gr/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0/000F?rtc=1&activetab=pivot%3aoverviewtab

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, d_gkal είπε

Local παίζω 

Φαντάζομαι γίνεται και online. Δεν το εψαξα

Έχω κολλήσει στο κάστρο... δεν ξέρω που να πάω πλέον 😕

Οn topic: Πέρασα πριν λίγο τον κωδικό που είχε μέσα η κονσόλα LIVE GOLD και μου έκανε 20 μέρες extend αφού πέρασε πάνω από τον 1€/3μήνες
Ultimate που είχα ενεργοποιήσει πριν έρθει η κονσόλα μέσω pc.

Επεξ/σία από thanos75x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα

ακολούθησα τις οδηγίες απο προηγούμενο ποστ και κατέληξα με δυι 12 μηνες που πηρα νσ εχω μέχρι 12/7/22

μιας και πρωτη φορά παίρνω χβοχ πως περνσω την συνδρομή στο μηχάνημα?

εχω βαλει το account, βλεπω στο subscription οτι ειναι ενεργή αλλα στο banner λεει αν θελω να κάνω join στο ultimate.

Επίσης βλεπω το fortsa 4 ειναι δωρεαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...