Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει περίπτωση να φάει κάποιος ban αν πάρει gold μέσω VPN Βραζιλίας και παίζει Ελλάδα;

Η προσφορά ultimate με €1 έχει ξαναδοθεί ή είναι πρώτη φορά; Το κόλπο με τη μετατροπή του gold σε ultimate με €1 θα μπορεί να ξαναγίνει αν ξαναδοθεί η προσφορά στο μέλλον;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

30 λεπτά πριν, ioanniskar είπε

Υπάρχει περίπτωση να φάει κάποιος ban αν πάρει gold μέσω VPN Βραζιλίας και παίζει Ελλάδα;

Η προσφορά ultimate με €1 έχει ξαναδοθεί ή είναι πρώτη φορά; Το κόλπο με τη μετατροπή του gold σε ultimate με €1 θα μπορεί να ξαναγίνει αν ξαναδοθεί η προσφορά στο μέλλον;

Είχε ξαναγίνει η προσφορά, όσο για ban δεν νομίζω καθώς εμένα με βοήθησε το support για ένα θεματάκι με που είχα με το πέρασμα

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Τελικά το πρόβλημα ποιο ήταν? 

Έπρεπε να κάνω τη διαδικασία μέσω κινητού με ενεργό vpn. Πέρασα τον κωδικό μέσω της εφαρμογής του xbox στο κινητό και τέλος! Καθόλου στο ίδιο το μηχάνημα. Ban έτρωγες μόνο στο 360 όταν τα πειράζαμε με τσιπάκια και μπαίναμε Live, αλλιώς δεν έτρωγες ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί κάποιος παλιός και έμπειρος να μου βρει ποιο Call Οf Duty είναι αυτό που έχει την απόβαση στη Νορμανδία; Θέλω να το αγοράσω digital να το κατεβάσω και να σκοτώσω Γερμανούς... 😂
Να μου βρει και ένα link γιατί δεν βρίσκω ποιο είναι έχει ένα ψόφο... 🤬

Ευχαριστώ!

*EDIT: Αυτό είναι; θα πάθω ανακοπή από την τιμή...
 

Καταγραφή2.JPG

Επεξ/σία από thanos75x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, thanos75x είπε

Μπορεί κάποιος παλιός και έμπειρος να μου βρει ποιο Call Οf Duty είναι αυτό που έχει την απόβαση στη Νορμανδία; Θέλω να το αγοράσω digital να το κατεβάσω και να σκοτώσω Γερμανούς... 😂
Να μου βρει και ένα link γιατί δεν βρίσκω ποιο είναι έχει ένα ψόφο... 🤬

Ευχαριστώ!

*EDIT: Αυτό είναι; θα πάθω ανακοπή από την τιμή...
 

Καταγραφή2.JPG

12€ δισκακι σε ps4 Και τα ρεστα καραμελες. Ημαρτον (δεν παει σε σενα στην τιμη παει)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο κυνήγι τις χαμηλότερης τιμής - κυρίως για να γουστάρουμε ότι και καλά κάτι κάναμε - πήρα και εγώ 2 χρόνια Live Gold με στοχο να βάλω απο πάνω την 3μηνη Ultimate και να γίνουν όλοι οι μήνες Ultimate.

Extra bonus. Όταν αγοράσεις τη συνδρομή με paypall και βάλεις κωδικό PAYPAL2019 στο checkout Discount Code υπάρχει εξτρά έκπτωση 2% (1,14€)

image.png.44294a882cbe41bb5dc0f268a6bff754.png

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, james9tito είπε

Παντως σας βλεπω τολμηρους. 2 και 3 χρονια ultimate, να δω ποσοι θα εχετε/παιζετε xbox μεχρι τοτε. 

Είναι και για το pc και η τιμή πρακτικά είναι 2-3 ΑΑ games

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, james9tito είπε

Παντως σας βλεπω τολμηρους. 2 και 3 χρονια ultimate, να δω ποσοι θα εχετε/παιζετε xbox μεχρι τοτε. 

για 2,5 € το μήνα, ας υπάρχει στην άκρη!

Έχει γραφτεί πως μπορείς να βάλεις μέχρι 36 μήνες συνδρομή.

Έχει βάλει κανείς τρεις 2 μηνες και να πετάξει απο πάνω την 3μηνη Ultimate ? Ή δεν γίνεται γιατί ο μέγιστος χρόνος είναι 36 μήνες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια ασχετο αλλα αναφερω εδω γιατι τα αλλα θεματα ειναι κλειδωμενα... Αφορα το xbox one s της περιβοητης προσφορας... Λοιπον παρελαβα και για κακη μου τυχη η συσκευη εχει πιθανο προβλημα... Συγκεκριμενα δεν κανει ενημερωση κατα το ανοιγμα και πετα σφαλμα... ετσι δεν μπουταρει με τπτ... προσοχη μην εχει τυχει και σε κανεναν αλλο... δεν ξερω τι να κανω... εχω δοκιμασει τα παντα

Επεξ/σία από liverpoolman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, liverpoolman είπε

Παιδια ασχετο αλλα αναφερω εδω γιατι τα αλλα θεματα ειναι κλειδωμενα... Αφορα το xbox one s της περιβοητης προσφορας... Λοιπον παρελαβα και για κακη μου τυχη η συσκευη εχει πιθανο προβλημα... Συγκεκριμενα δεν κανει ενημερωση κατα το ανοιγμα και πετα σφαλμα... ετσι δεν μπουταρει με τπτ... προσοχη μην εχει τυχει και σε κανεναν αλλο... δεν ξερω τι να κανω... εχω δοκιμασει τα παντα

Με MS επικοινωνήσες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδη πατας power να ανοιξει η κονσολα τι οθονη σου βγαζει? αν μπορεις βαλε φωτο να δουμε.

Επεξ/σία από Mr_Terror
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μαγκες καλησπέρα,

ειμαι καθυστερημένος και καταλάθος εβαλα το ultimate χωρις πρωτα να ενεργοποιησω το 12μηνες γκολντ....

ενδιαφέρεται κανείς να αγοράσει τον κωδικό μου? 

Εννοώ τον κωδικό για το 12μηνο gold

Επεξ/σία από teopapppp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, leo066 είπε

Με MS επικοινωνήσες? 

μεσω live chat μονο μπορεσα στα αγγλικα και κανονισα να το γυρισω πισω...

3 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Δηλαδη πατας power να ανοιξει η κονσολα τι οθονη σου βγαζει? αν μπορεις βαλε φωτο να δουμε.

ανοιγει κανονικα συνδεεται στο ιντερνετ αλλα δεν κανει την πρωτη ενημερωση που χρειαζεται για να μπει στο συστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, liverpoolman said:

μεσω live chat μονο μπορεσα στα αγγλικα και κανονισα να το γυρισω πισω...

ανοιγει κανονικα συνδεεται στο ιντερνετ αλλα δεν κανει την πρωτη ενημερωση που χρειαζεται για να μπει στο συστημα

Δεν ξέρω εάν βοηθάει? Κάποιος άλλως ανέφερε ένα παρόμοιο θέμα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...