Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, liverpoolman είπε

ανοιγει κανονικα συνδεεται στο ιντερνετ αλλα δεν κανει την πρωτη ενημερωση που χρειαζεται για να μπει στο συστημα

Offline Update με USB στικάκι δοκίμασες??

https://support.xbox.com/el-GR/xbox-one/console/system-updates-solution

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, SaFiS είπε

Offline Update με USB στικάκι δοκίμασες??

https://support.xbox.com/el-GR/xbox-one/console/system-updates-solution

Ναι παιδιά τα πάντα και δεν δούλεψε τπτ το έστειλα πίσω σήμερα..  για να δούμε... απλά προσοχή για κάποιους που δεν το έχουν ανοίξει ακόμα... Επίσης σε εσάς που δούλεψε σωστά περιγράψτε μ λίγο τη διαδικασία όταν το ανοίξατε πρωτη φορά τι σας ζήτησε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Έχω μία απορία που δεν βρήκα απάντηση στο google...
Αν εγώ κάνω διαγραφή το account μου από το SAD και πουλήσω την κονσόλα και αγοράσω το Xbox One X όταν θα κάνω sign in θα ισχύει το Ultimate που έχω για 3 μήνες αυτό με το 1€ ή χάνεται;
Εννοώ όλα αυτά που κάνουμε με το account - email παντρεύονται με τον λογαριασμό ή με την κονσόλα;
Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, liverpoolman είπε

Ναι παιδιά τα πάντα και δεν δούλεψε τπτ το έστειλα πίσω σήμερα..  για να δούμε... απλά προσοχή για κάποιους που δεν το έχουν ανοίξει ακόμα... Επίσης σε εσάς που δούλεψε σωστά περιγράψτε μ λίγο τη διαδικασία όταν το ανοίξατε πρωτη φορά τι σας ζήτησε;

Έχω σετάρει 2 κονσόλες τη δική μου και μία ενός φίλου μου.

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, thanos75x είπε

Έχω σετάρει 2 κονσόλες τη δική μου και μία ενός φίλου μου.

 

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

Προφανως η δικη μου ειχε προβλημα η κονσολα... στο βημα με την ενημερωη δεν ξεκινησου ποτε... εβγαζε ενα συγκεκριμενο error... και το χειροτερ ακοαμ και με hard reset και δοκιμη απο στικακη σε offline mode δεν διαβαζε το στικακι ... οποτε δεν ανοιξε ποτε... τι να πω... Κριμα... προσοχη γιατι εμαθα οτι απο την προσφορα βρεθηκε στο εξωτερικο και αλλη κονσολα με αυτο το προβλημα σαν την δικη μ... μην τυχων εχει καποιος στα χερια του ακομα κλειστη σε κουτι και δεν το εχει καταλαβει ακομα... βλεπω πολλες αγγελιες στο φορουμ ετσι... ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπαρχει καποιος λογος που δεν τις δεχονται Ελλαδα τις προβληματικες κονσολες η ΜS και πρεπει να την στελνουμε Γερμανια πακεταροντας και περιμενοντας να ρθει χανοντας και χρονο απο το Ultimate;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nikx είπε

Yπαρχει καποιος λογος που δεν τις δεχονται Ελλαδα τις προβληματικες κονσολες η ΜS και πρεπει να την στελνουμε Γερμανια πακεταροντας και περιμενοντας να ρθει χανοντας και χρονο απο το Ultimate;

Το ρωτησα και μου απαντησαν ειρωνικα απο που το αγορασα...? Εγω απαντησα οτι θα επρεπε να εχουν ενα service στην χωρα μας... Και μου ειπαν οτι δεν εχουν και μελλοντικα θα το φροντισουν... Αληθεια υπαρχει και αλλος που να την πατησε απο την συγκεκριμενη προσφορα ή γενικα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, liverpoolman είπε

Το ρωτησα και μου απαντησαν ειρωνικα απο που το αγορασα...? Εγω απαντησα οτι θα επρεπε να εχουν ενα service στην χωρα μας... Και μου ειπαν οτι δεν εχουν και μελλοντικα θα το φροντισουν... Αληθεια υπαρχει και αλλος που να την πατησε απο την συγκεκριμενη προσφορα ή γενικα?

Πολύ προσοχή να μην την πατήσετε όπως ο συμφορουμίτης @Rockavlon που την έστειλε πίσω για αντικατάσταση και αυτοί τελικά του έκαναν refund τα χρήματα χωρίς να τον ρωτήσουν οπότε έμεινε με το Gamepass Ultimate στο χέρι.

Συνεννοηθείτε κατάλληλα και να έχετε απαντήσεις γραπτώς για το τι θα γίνει πριν την στείλετε ειδικά αν έχετε αγοράσει απο πριν ετήσιες gold ξερω γω ή άλλα περιφερειακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ο περισσοτερος κοσμος το game pass το θελει για το pc παρα για το xbox. Προσωπικα περα απο κανα forza και κατι παρομοιο δεν προκειται να ασχοληθώ με την κονσολα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Καλα ο περισσοτερος κοσμος το game pass το θελει για το pc παρα για το xbox. Προσωπικα περα απο κανα forza και κατι παρομοιο δεν προκειται να ασχοληθώ με την κονσολα. 

Μπήκε και το νέο pro από χτες(btw είναι η κανονική του έκδοση).

Ένα μπασκετάκι θέλω τώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, theo93 είπε

Μπήκε και το νέο pro από χτες(btw είναι η κανονική του έκδοση).

Ένα μπασκετάκι θέλω τώρα :P

Χαχα σωστα , βεβαια παντα fifa επαιζα, για να το βαλαν τοσο γρηγορα στο game pass πρεπει να ειναι μεγαλη πατατα το pro φετος :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, noFEARgr είπε

Χαχα σωστα , βεβαια παντα fifa επαιζα, για να το βαλαν τοσο γρηγορα στο game pass πρεπει να ειναι μεγαλη πατατα το pro φετος :P 

Έχω χρόνια να ασχοληθώ με ποδοσφαιράκια, το 2019 πάντως που έπαιξα αυτές τις μέρες δεν ήταν κακό αλλά δεν είδα και την εξέλιξη που περίμενα μετά από τόσα χρόνια αποχής :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, liverpoolman είπε

Προφανως η δικη μου ειχε προβλημα η κονσολα... στο βημα με την ενημερωη δεν ξεκινησου ποτε... εβγαζε ενα συγκεκριμενο error... και το χειροτερ ακοαμ και με hard reset και δοκιμη απο στικακη σε offline mode δεν διαβαζε το στικακι ... οποτε δεν ανοιξε ποτε... τι να πω... Κριμα... προσοχη γιατι εμαθα οτι απο την προσφορα βρεθηκε στο εξωτερικο και αλλη κονσολα με αυτο το προβλημα σαν την δικη μ... μην τυχων εχει καποιος στα χερια του ακομα κλειστη σε κουτι και δεν το εχει καταλαβει ακομα... βλεπω πολλες αγγελιες στο φορουμ ετσι... ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ...

Είχα το ίδιο πρόβλημα. Μετά από 10+ προσπάθειες (Try Again) προχώρησε και τώρα όλα ΟΚ! Συνέχισε να προσπαθείς και θα τα καταφέρεις!

Υ.Γ Είχα θέμα με το wired - με το wireless τα κατάφερα, μετά από 5+ προσπάθειες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...