Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

47 λεπτά πριν, leonidas777 είπε

Που μπορώ να πάω να ελέγξω το χειριστήριο;

Στο Store υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται Xbox Accessories δεν θυμάμαι αν την έχει και εγκατεστημένη by default. Σε αυτή την εφαρμογή κάνεις και ενημέρωση το χειριστήριο και μπορείς να ελέγξεις τα κουμπιά σου ή και να αλλάξεις προφίλ αν θες.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

28 λεπτά πριν, aeljim είπε

Στο Store υπάρχει μια εφαρμογή που λέγεται Xbox Accessories δεν θυμάμαι αν την έχει και εγκατεστημένη by default. Σε αυτή την εφαρμογή κάνεις και ενημέρωση το χειριστήριο και μπορείς να ελέγξεις τα κουμπιά σου ή και να αλλάξεις προφίλ αν θες.

Ωραία ευχαριστώ θα το κοιτάξω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/3-month-xbox-game-pass-xbox-one

Στα 8.99€ το 3 μήνο game pass. Αν έχετε ενεργό ultimate pass τότε μετατρέπεται σε 2 μήνες ultimate

  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, vdeseris είπε

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/3-month-xbox-game-pass-xbox-one

Στα 8.99€ το 3 μήνο game pass. Αν έχετε ενεργό ultimate pass τότε μετατρέπεται σε 2 μήνες ultimate

Εγω που εχω ultimate μεχρι σεπτεμβριο αν το παρω τι θα γινει δηλαδη εξτρα 3 μηνες ultimate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, malias4 είπε

Εγω που εχω ultimate μεχρι σεπτεμβριο αν το παρω τι θα γινει δηλαδη εξτρα 3 μηνες ultimate?

Σου προσθέτει 2 μήνες ultimate

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, vdeseris είπε

Σου προσθέτει 2 μήνες ultimate

Δηλαδη αφου εχω ultimate μεχρι σεπτεμβριο θα εχω μεχρι νοεμβριο κ μεχρι δεκεμβριο xbοx game pass ?

 

αλλη ερωτηση ανα βαλω πχ live gold 12 μηνη παιζει να μου προσθεσει κ game pass η ultimate σαν δωρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, malias4 είπε

Δηλαδη αφου εχω ultimate μεχρι σεπτεμβριο θα εχω μεχρι νοεμβριο κ μεχρι δεκεμβριο xbοx game pass ?

αλλη ερωτηση ανα βαλω πχ live gold 12 μηνη παιζει να μου προσθεσει κ game pass η ultimate σαν δωρο;

Οχι και στις δύο ερωτήσεις.

Αν βάλεις το 3μηνο game pass όπως σου είπα μετατρέπεται σε 2 μηνη ultimate. Άρα μεχρι Νοέμβριο θα έχεις συνδρομή.

Η 12μηνη gold εφόσον έχεις ενεργή ultimate μετατρέπεται σε 4μηνη ultimate αν δεν κάνω λάθος

q4jhQi8.png

Q5hilp1.png

Επεξ/σία από vdeseris
Προσθήκη φωτο
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, vdeseris είπε

Οχι και στις δύο ερωτήσεις.

Αν βάλεις το 3μηνο game pass όπως σου είπα μετατρέπεται σε 2 μηνη ultimate. Άρα μεχρι Νοέμβριο θα έχεις συνδρομή.

Η 12μηνη gold εφόσον έχεις ενεργή ultimate μετατρέπεται σε 4μηνη ultimate αν δεν κάνω λάθος

Οποτε με συμφερει καλυτερα απο cdkeys η 3μηνη game pass στα 9€ ε;

Επεξ/σία από malias4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα από βιασύνη το 1 month από cdkeys με 1.5 ευρώ αλλά είναι μόνο για νέα account.

Όποιος το θέλει ας κάνει ένα PM να του το δώσω να μην πάει στράφι!

ΠΡΟΣΟΧΉ μόνο νέα account , κρίμα είναι να το στερηθεί κάποιος που μπορεί να το ενεργοποιήσει!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, vdeseris είπε

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/3-month-xbox-game-pass-xbox-one

Στα 8.99€ το 3 μήνο game pass. Αν έχετε ενεργό ultimate pass τότε μετατρέπεται σε 2 μήνες ultimate

Αγόρασα μια 3μηνη game pass συνδρομή και πράγματι, μου τη μετέτρεψε σε 2μηνη ultimate.

Έχω μια απορία. Εμένα με ενδιαφέρει πιο πολύ η gold συνδρομή πάρα το game pass γιατί τα παιχνίδια που έχει μου είναι στη πλειοψηφία τους αδιάφορα, μόνο για τα achievements τα παίζω. Αν υποθέσουμε ότι αγοράσω μια 12 μηνη gold θα μου δώσει, σύμφωνα με τον πίνακα 4 μήνες ultimate αλλά θα μου φάει 8μηνες gold συνδρομής;;; 

 

Επεξ/σία από Christos84#
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, Christos84# είπε

Αγόρασα μια 3μηνη game pass συνδρομή και πράγματι, μου τη μετέτρεψε σε 2μηνη ultimate.

Έχω μια απορία. Εμένα με ενδιαφέρει πιο πολύ η gold συνδρομή πάρα το game pass γιατί τα παιχνίδια που έχει μου είναι στη πλειοψηφία τους αδιάφορα, μόνο για τα achievements τα παίζω. Αν υποθέσουμε ότι αγοράσω μια 12 μηνη gold θα μου δώσει, σύμφωνα με τον πίνακα 4 μήνες ultimate αλλά θα μου φάει 8μηνες gold συνδρομής;;; 

Αν δεν ενδιαφέρεσαι για το game pass, άφησε την συνδρομή σου να λήξει και μετά βάλε τους 12 μήνες gold

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, vdeseris είπε

Στα 8.99€ το 3 μήνο game pass. Αν έχετε ενεργό ultimate pass τότε μετατρέπεται σε 2 μήνες ultimate

To έκανα και δούλεψε μια χαρά. Μπορείς να βάλεις όσα θες τέτοια pass;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν έχω καταλάβει και ως αρχάριος αν αγοράσω 12μηνη gold απo το cd keys και βάλω με ένα ευρώ το ultimate, θα μου μείνουν μόνο 4 μήνες ultimate και θα χάσω τους άλλους 8 όπως ρώτησε και ο φίλος πιο πάνω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, mrvaggos είπε

Επειδή δεν έχω καταλάβει και ως αρχάριος αν αγοράσω 12μηνη gold απo το cd keys και βάλω με ένα ευρώ το ultimate, θα μου μείνουν μόνο 4 μήνες ultimate και θα χάσω τους άλλους 8 όπως ρώτησε και ο φίλος πιο πάνω; 

Η 12μηνη gold εφόσον έχεις ενεργή ultimate μετατρέπεται σε 4μηνη ultimate 

Αν δεν έχεις ενεργοποιήσει το ultimate, τότε πρώτα βάζεις τους 12 μήνες gold και μετά περνώντας το ultimate γίνονται όλοι ultimate

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...