Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι αφού αγορασεις από cdkeys σου έρχεται  email  με το λινκ για τον κωδικό τον αντιγράφεις μετά βάζεις vpn  με tunnelbear μπαίνεις στο reedeem της Microsoft βάζεις τον κωδικό και είσαι έτοιμος μπορείς να κλείσεις μετά το vpn δεν ξαναχρειαζεται για να βάλεις το τριμηνο με το Ultimate

Επεξ/σία από Justrelax
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τοσα χρονια ειμαι φαν της sony κι εχω ολα τα PS εχω και ενα xbox one πρωτη κοσνολα που ειχα ποτε απο microsoft...αν και δεν μου αρεσουν τα παιχνιδια της microsoft σε συγκριση με της σονυ,αυτο που κανει η microsoft με της συνδρομες με 1 ευρω προσφορα ειναι απιστευτο! την game pass αν θυμαμαι καλα την κανω τριτη φορα μεσα στον χρονο με ενα ευρω! Τωρα μαλιστα ειναι και ultimate μαζι με την gold! ευκαιρια να ανοιξει επιτελους και το xbox one γιατι εχει πιασει σκονη...Mονο το devil may cry 5 που θα παιξω τα εχει βγαλει ειδη τα λεφτα του

Επεξ/σία από petoglou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη ειμαι ασχετος και βαριεμαι να το ψαχνω για απαντησεις, εγω που εχω xbox 360 και με ενδιαφερει το xbox live gold εαν αγορασω αυτο θα μπορω να παιξω online Η ειναι ολα τα καλουδια μονο για xbox one k PC users?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν αγορασω xbox live 12 months και βαλω το ultimate μετα σε λογαριασμο στον υπολογιστη οταν ερθει η κονσολα και συνδεσω τον λογαριασμο αυτο με την κονσολα θα εχω ultimate για 12 μηνες στην κοvσολα και στον υπολογιστη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οσοι εχουν ηδη το pass αν παρουν γκολντ θα γινει αυτοματα επεκταση στο ultimate ?  Επισης σχετικα με το vpn θα δεν θα πρεπει να βαλω και αλλη διευθηνση οταν λεω αθηνα 104 ΧΧ ΤΚ δεν θα καταλαβουν την πουστια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 minutes ago, andreasosfp said:

Εαν αγορασω xbox live 12 months και βαλω το ultimate μετα σε λογαριασμο στον υπολογιστη οταν ερθει η κονσολα και συνδεσω τον λογαριασμο αυτο με την κονσολα θα εχω ultimate για 12 μηνες στην κοvσολα και στον υπολογιστη?

 

2 hours ago, Hero1 said:

Συγνώμη λοιπόν αγοράζω το gold brazil πάω εκεί π Μ είπες αλλάζω χώρα σε Βραζιλία και μετά βάζω τον κωδικό και ξαναγυρίζω Ελλάδα και είναι κομπλέ ; Και μετά παίρνω το 3μηνο ενώ είμαι Ελλάδα δεν υπάρχει πρόβλημα

Αν έχετε αγοράσει την κονσόλα της προσφοράς στα 99€, σας δίνει 1 μήνα δώρο XBL gold.

Επίσης έχει προσφορά 1€/1μηνα XBL gold στο site της Microsoft.

Πρώτα πρέπει να γίνει η ενεργοποίηση της προσφοράς 1€/1μηνα και μετά της συνδρομής π έρχεται με την κονσόλα

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, CyberMarco είπε

Αν έχετε αγοράσει την κονσόλα της προσφοράς στα 99€, σας δίνει 1 μήνα δώρο XBL gold.

Επίσης έχει προσφορά 1€/1μηνα XBL gold στο site της Microsoft.

Πρώτα πρέπει να γίνει η ενεργοποίηση της προσφοράς 1€/1μηνα και μετά της συνδρομής π έρχεται με την κονσόλα

Αρα  παιρνουμε 1ευρω/1μηνα μετα βαζουμε 1 μηνα δωρεαν που μας δινει με την κονσολα  και μετα το πακετο 1 ευρω/ 3μηνες ultimate σωστα? Και θα εχουμε 5 μηνες σαν συνολο.. αν δεν αγορασουμε εξαρχης μεγαλυτερο πακετο gold.

* Τωρα ειδα το ποστ σου στην προηγουμενη σελιδα ;)

Επεξ/σία από Tasosp22
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπειτε απο το κινητο απο το app xboxgamepass, και πατε οι συνδρομες μου, εμφανιζει την προσφορα και ποσες μερες απομενουν για να τελειωσει η προσφορα.

36 μερες απομενουν.Οποτε εχετε χρονο μην την παρετε χωρις να εχετε χρονο για παιχνιδι και τρεχει η συνδρομη τζαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Αν μπειτε απο το κινητο απο το app xboxgamepass, και πατε οι συνδρομες μου, εμφανιζει την προσφορα και ποσες μερες απομενουν για να τελειωσει η προσφορα.

36 μερες απομενουν.Οποτε εχετε χρονο μην την παρετε χωρις να εχετε χρονο για παιχνιδι και τρεχει η συνδρομη τζαμπα.

που το ειδες για τις 36 μερες, το αναφερει καπου αδερφε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον έχει ακόμη απορίες:

Αν θέλεις να εκμεταλλευτείς την προσφορά στο μέγιστο, ΝΑΙ, μπορείς να αγοράσεις πρώτα την xbox game pass gold συνδρομή (μέγιστο 36 μήνες) και μετά να πληρώσεις την xbox game pass ultimate συνδρομή για 1 ευρώ. Ετσι, θα σου μετατρέψει όλη σου τη συνδρομή σε Ultimate. Π.χ. Αν πλήρωσες 36 μήνες xbox game pass gold και λήγει τον δεκέμβριο του 2022, τότε με την ενεργοποίηση του ultimate ο λογαριασμός σου θα είναι με xbox game pass ultimate μέχρι τον δεκέμβριο του 2022.

Απο εκεί και πέρα, αν είσαι σαν κι εμένα (δηλαδή PC gamer με xbox κονσόλα του 2001 :P ή χωρίς κονσόλα xbox) τότε μπορείς να κατεβάσεις την εφαρμογή XBox (Beta) App για Windows 10 (https://www.xbox.com/en-US/xbox-app). Οι πρώτες μου εντυπώσεις απο την εφαρμογή αλλά και απο την ποικιλία.. είναι θετικές! Μπορώ να πώ ότι εντυπωσιάστηκα.

Αν αγοράσεις xbox game pass gold απο τρίτα site, θα σου δώσουν κωδικό τον οποίο μπορείς να τον ενεργοποιήσεις κάνοντας κλικ στην Εναρξη -> Αναζήτηση "Microsoft Store" -> "See More" -> Redeem a code". Π.χ. Αν αγοράσεις 3x12 μήνες τότε θα λάβεις 3 κωδικούς, οπότε θα κάνεις και 3 φορές redeem.

Υ.Γ. Κατα την ενεργοποίηση του ultimate θα σου κρατήσει τα στοιχεία πληρωμής για αυτόματη ανανέωση. Μόλις ολοκληρωθεί η πληρωμή θα σε μεταφέρει στην ιστοσελίδα της Microsoft, απο εκεί μπορείς να κάνεις κλικ στο "Turn off recurring billing".

Υ.Γ.2 Στο ερώτημα άν αξίζει ένας PC gamer να δώσει 125 ευρώ για 3 χρόνια συνδρομής... αυτό θα το διαπιστώσουμε τον δεκέμβρη του 2022 (αν και πιστεύω ότι εφόσον δεν είσαι achievement collector του steam τότε πιστεύω αξίζει και με το παραπάνω). :) 

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, DC είπε

Παιδια επειδη ειμαι ασχετος και βαριεμαι να το ψαχνω για απαντησεις, εγω που εχω xbox 360 και με ενδιαφερει το xbox live gold εαν αγορασω αυτο θα μπορω να παιξω online Η ειναι ολα τα καλουδια μονο για xbox one k PC users?

Φυσικά και μπορείς να παίξεις online με το 360. Το θέμα είναι πόσους θα βρεις για να παίξεις... 

Τα παιχνίδια που δίνει κάθε μήνα το Games with Gold όσα είναι για το 360 μπορείς να τα κατεβάσεις απευθείας και να παίξεις στην κονσόλα σου. Όσα παιχνίδια είναι για το One μπορείς να τα κάνεις claim από το site για την περίπτωση που μελλοντικά πάρεις νέο xbox κι αν έχεις τότε ενεργή συνδρομή gold μπορείς να τα κατεβάσεις και να παίξεις.

Το game pass το ξεχνάς τελείως γιατί λειτουργεί μόνο στο Xbox One ακόμα και για τα παιχνίδια που είναι απ' το 360 (αυτά δουλεύουν στο One με backwards compatibility). 

Επεξ/σία από johnpap21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...