Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πήρα την προσφορά 1 ευρώ 3 μήνες gamepass αλλά δεν είχα δει το κόλπο με το gold, υπάρχει κάποιος τρόπος αφού το έχω βάλει ήδη να το επεκτείνω και εγώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Metaksas είπε

Εγω πήρα την προσφορά 1 ευρώ 3 μήνες gamepass αλλά δεν είχα δει το κόλπο με το gold, υπάρχει κάποιος τρόπος αφού το έχω βάλει ήδη να το επεκτείνω και εγώ?

Αν δεν σου εμφανίζει την Ultimate με 1 ευρώ δυστυχώς δεν γίνεται. Εκτός αν εννοείς ότι έβαλες ήδη Ultimate (Gold + Game pass) κι αν μπορείς να κάνεις επέκταση εκ' των υστέρων. Η απάντηση είναι και πάλι όχι.

Επεξ/σία από johnpap21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Metaksas είπε

Εγω πήρα την προσφορά 1 ευρώ 3 μήνες gamepass αλλά δεν είχα δει το κόλπο με το gold, υπάρχει κάποιος τρόπος αφού το έχω βάλει ήδη να το επεκτείνω και εγώ?

Φτιάξε καινούργιο λογαριασμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://e-access.gr/αξεσουαρ-x-box-360/1028--xbox-live-12-2-gears-of-war-3.html

 Βρήκα κ αυτό που είναι 14 μήνες gold  και δίνει και ένα όπλο gow στα 50€ με μεταφορικά

Επεξ/σία από Hero1
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Τοσο πολυ θα ασχοληθειτε με το discord και spotify premium και θελετε ολοι την ultimate ή παιζει και κατι αλλο; 

Πληρώνοντας μόνο για το gold που απλά σου επιτρέπει να παίζεις ονλινε αν το μετατρέψεις σε Ultimate παίρνεις και το game pass που σου δίνει αρκετά παιχνίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αυτη τη στιγμη εχω ultimate για ακομα 10 μερες . Δεν παιρνει την προσφορα επισης δοκιμασα να περασω ενα χρονο gold και μου λεει οτι θα προστεθει στο utlimate και θα γινει 4 μηνες ultimate 

Να περιμενω να τελειωσει το ultimate σε 10 μερες να βαλω το gold και μετα να το κανω ultimate Θα μπορω να το  κανω  ετσι λετε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, anretal είπε

εγω αυτη τη στιγμη εχω ultimate για ακομα 10 μερες . Δεν παιρνει την προσφορα επισης δοκιμασα να περασω ενα χρονο gold και μου λεει οτι θα προστεθει στο utlimate και θα γινει 4 μηνες ultimate 

Να περιμενω να τελειωσει το ultimate σε 10 μερες να βαλω το gold και μετα να το κανω ultimate Θα μπορω να το  κανω  ετσι λετε ?

Όπως έχουν ήδη πει  αν έχετε χρησιμοποιήσει το ultimate δεν μπορείτε να βάλετε την προσφορά. Μόνο με νέο account

Επεξ/σία από Justrelax
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, Justrelax είπε

Όπως έχουν ήδη πει  αν έχετε χρησιμοποιήσει το ultimate δεν μπορείτε να βάλετε την προσφορά. Μόνο με νέο account

ωραια θα κανω καινουριο account. Το λινκ που σε παει στη σελιδα της προσφορα εχει 2 επιλογες για 1 ή για 3 μηνες. Προκειμενου να περασει το ultimate στο gold για ενα χρονο πια επιλογη πρεπει να διαλεξω ?

Επεξ/σία από anretal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, anretal είπε

ωραια θα κανω καινουριο account. Το λινκ που σε παει στη σελιδα της προσφορα εχει 2 επιλογες για 1 ή για 3 μηνες. Προκειμενου να περασει το ultimate στο gold για ενα χρονο πια επιλογη πρεπει να διαλεξω ?

Αν διαλέξεις αυτό με τους 3 μήνες θα σου βάλει ακόμα 3 μήνες δώρο στους 12 και θα πας στους 15.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω, επειδή είμαι απο αυτούς που περιμένουν την κονσόλα της προσφοράς.

Βλέπω στο γνωστό site που αναφέρθηκε και σε προηγούμενα ποστ την ευρωπαική 12μηνη gold στα 42 ευρώ.

Επειδή περιμένω την κονσόλα για να κάνω την αγορά/συνδρομή ξέρουμε αν αυτή η τιμή είναι η στάνταρ ή είναι τιμή Black Friday (Cyber Monday) οπότε θα πρέπει να βιαστώ να τσιμπήσω απο τώρα 2 που θέλω?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, bad_freddy said:

Να ρωτήσω, επειδή είμαι απο αυτούς που περιμένουν την κονσόλα της προσφοράς.

Βλέπω στο γνωστό site που αναφέρθηκε και σε προηγούμενα ποστ την ευρωπαική 12μηνη gold στα 42 ευρώ.

Επειδή περιμένω την κονσόλα για να κάνω την αγορά/συνδρομή ξέρουμε αν αυτή η τιμή είναι η στάνταρ ή είναι τιμή Black Friday (Cyber Monday) οπότε θα πρέπει να βιαστώ να τσιμπήσω απο τώρα 2 που θέλω?

Εγώ για σιγουριά αγόρασα τώρα. Λογικά θα παίζουν συχνά τέτοιες πρόσφορες, ίσως όχι στα 42. Καλύτερα πάρε τώρα για να κάνεις την μετατροπή σε ultimate!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, bad_freddy είπε

Να ρωτήσω, επειδή είμαι απο αυτούς που περιμένουν την κονσόλα της προσφοράς.

Βλέπω στο γνωστό site που αναφέρθηκε και σε προηγούμενα ποστ την ευρωπαική 12μηνη gold στα 42 ευρώ.

Επειδή περιμένω την κονσόλα για να κάνω την αγορά/συνδρομή ξέρουμε αν αυτή η τιμή είναι η στάνταρ ή είναι τιμή Black Friday (Cyber Monday) οπότε θα πρέπει να βιαστώ να τσιμπήσω απο τώρα 2 που θέλω?

Δες λίγο κάποια προηγούμενων σελίδων πόστ που είπαν οτι απο  κινητό βγάζει και πόσες μέρες διαρκεί η προσφορά ! εκεί λέει πως έχει ακόμα αρκετές μέρες (μερικές εβδομάδες) οπότε εφόσον ισχύει αυτό, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

ενεργοποίησα και εγώ αυτή την υπηρεσία.

Είδα οτι με χρέωσε 1 ευρώ. Λογικά τους επόμενους δύο μήνες θα με χρεώσει απο ακόμα 1 ευρώ το μήνα.

Πότε πρέπει αν το διακόψω για να μήν πληρώσω τα 38 ευρώ τους επόμενους μήνες?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...